Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoksil kullanan var m aranzda arkadalar ??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Erkek tpu sac dokulmesinde bazilarinin sadece tepe bolgelerinden saclari dokulur bazi bayanlarin ise her yerdende dokulrbilyor canim kisiden kisiye degisiyor

inş. atlatırız canım bende toplamaya yıkamaya korkuyorum pek taramamayada çalışıyorum ama çok şükür minoksil ve ampullerle toparlamaya başladım saçlarımı uzun bi süre alsada sonuç iyi olsun başka bişey istemyrm bakalım kullanmaya devam

İnş canım .
Priorin tabletten midir yoksa ampullerden midir bilemem, ama saçlarımın dökülmesi biraz hafifledi gibi benim de .
Kızlar diğer başlıkta derma roller ve duş başlığını önermişler ,orayada bir göz at derim canım .Ben de yakın zamanda kullanmaya başlayacağım .

canım ben ampullerle badem yağını kullanıyorum ya bunun etkisi minoksilden fazla bence ben minoksili daha öncede kullandım çünkü başka bi üründe kullanmayı düşünmüyorum canım bayağı bi araştırmadan ve doktora danışarak kullanıyorum bu ikisini faydasınıda görüyorum çok şükür daha fazla ürün kullanmakda saç dengesini bozar diye düşünüyorum ki zaten etkisi var sendemi bu üçlü ampülden kullanıyodun

Evet tatlım benimkisinin içinde bemiks, evigen ,bepanthen ve badem yağı var .Sen kaç günde bir sürüp, bekletiyorsun canım ?
Haklısın aslında çok ürün kullanıp ,saç dengesini bozmamak lazım .

Evet tatlım benimkisinin içinde bemiks, evigen ,bepanthen ve badem yağı var .Sen kaç günde bir sürüp, bekletiyorsun canım ?
Haklısın aslında çok ürün kullanıp ,saç dengesini bozmamak lazım .

bende onları kullanıyorum canım ilk iki hafta üç güne bir sonra haftada bir kullandım canım saçtada 2 saat bekletmen yeterli bunu doktor ve eczanedekiler demişti böle kullan diye şuan hala devam ediyorum şimdi 10 güne yakın aralıklarla kullanıyorum canım sen yine haftada 1 olarak devam edebilirsin ben böle yapıyorum saçımı fazla alıştırmayayım diye böle yapıyorum 2 ayı geçti kullanalı çok şükür dökülmem azaldı minoksilide kullanıyorum yavaş yavaş toparlanıyo saçlarım

saç dökülmemin nedeninin öğrenmek için gittim doktor bana zigavusu önerdi onu kullanıyorum saçlarıma iyi geldi gibi tavsiye ederim kullanmayan varsa

saç dökülmemin nedeninin öğrenmek için gittim doktor bana zigavusu önerdi onu kullanıyorum saçlarıma iyi geldi gibi tavsiye ederim kullanmayan varsa

bence kişi önce doktora görünmeli doktora danışarak ne kullanacaksa kullanmalı çünkü saç dökülmesi kişiden kişiye göre değişir doktora gittiği zaman illa bişey önercektir fayda etmiyosa önerdiği şey o zaman iyce araştırıp çoğunluğunun kullanıp memnun kaldığı şeyi kullanmak gerekir mesela ben tahlil yaptırdım hormonlarımdan kaynaklı olabileceğini söledi doktor bi çok şey denedm pek etki etmedi burdaki çoğunluğn kullanıp memnun kalmasına bakarak ve doktora danışarak ki oda hastalarına yazıyomuş badem yağıyla 3lü ampülü aldım kullanıyorum çok şükür dökülmem azaldı bayağıdır kullanıyorumda minoksilide aynı şekilde kullananları dikkate alarak ve doktora danışarak aldım yıllardır dökülen saçlarım şimdi toparlanıyo artık ben bunları kullanmanızı öneririm ama öncelikli olarak DOKTOR a görünmek derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…