Gebeliğe Hazırlık Miratech erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

iclal35_

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
173
28
25
Selam hanımlar. Miratech erken gebelik testi yaptım sabah 10 da. Hiçbirşey yoktu gün içinde de baktım hic cizgi yoktu. Şuan cok cok silik varla yok arası bi cizgi görüyorum. Yanıltıcı mı bu korkuyorum. Başına gelen birşey var mı?

Selam hanımlar. Miratech erken gebelik testi yaptım sabah 10 da. Hiçbirşey yoktu gün içinde de baktım hic cizgi yoktu. Şuan cok cok silik varla yok arası bi cizgi görüyorum. Yanıltıcı mı bu korkuyorum. Başına gelen birşey var mı?
Şüpheli iliskiden 20 gün geçti. Ve iliskiden 1 hafta sonra tam günümde kanamam oldu. Fakat adetim bittikten sonraki 3 4 gün akıntımda kılcal şekilde kan gördüm. Suphelenmeli miyim?

Şüpheli iliskiden 20 gün geçti. Ve iliskiden 1 hafta sonra tam günümde kanamam oldu. Fakat adetim bittikten sonraki 3 4 gün akıntımda kılcal şekilde kan gördüm. Suphelenmeli miyim?
Üstüne görmüş olsaydınız testiniz anında pozitif çıkardı diye düşünüyorum . Yani o 3-4 gün gelen kanı bir şeye bağlayamıyorum o kadar bilgim yok malesef . Ama adetiniz tam olması gerektiği gün kadar ve aynı yoğunlukta olduysa gebelik olmayabilir . İçiniz rahat etsin isterseniz kan testi yaptırın garanti olsun . Umarım en yakın zamanda nasip olur 🌺

Üstüne görmüş olsaydınız testiniz anında pozitif çıkardı diye düşünüyorum . Yani o 3-4 gün gelen kanı bir şeye bağlayamıyorum o kadar bilgim yok malesef . Ama adetiniz tam olması gerektiği gün kadar ve aynı yoğunlukta olduysa gebelik olmayabilir . İçiniz rahat etsin isterseniz kan testi yaptırın garanti olsun . Umarım en yakın zamanda nasip olur 🌺
Yok canım.. henüz olmaması gereken bir gebelik.. cok isterim ama şuan değil

Miratech test kuruma çizgisi veriyor beş dakkadan sonrasını dikkate almayın

Zaten gitmiyor o suyla idrarın gittiği yolda kalakalıyo. Maalesef bazı testler bu şekilde kandırıyo birde yirmi gün geçmiş şüpheli ilişkiden olsa çok net kırmızı çıkar 12.günde belli oluyor gebelik
Çok teşekkür ederim. Korunmadigimiz için iceri girme yada üzerime boşalma olmadı. Elinde sperm olup olmadığına suphelendik. Klitorisimi okşadı eşim sadece..

Kızlar günaydın bata 7 gün var erken gebelik testi yaptım .sizce var mı birşey rica etsem bakar mısınız

Eklentiler

• B3F8B4B9-227E-4F99-938B-3B7848081003.jpeg
    B3F8B4B9-227E-4F99-938B-3B7848081003.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 467
X