(¯`¸·´¯)Misafirime Bakın(¯`·¸´¯)

minikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
1.088
16
dsc00217ns0.jpg
bu küçük kara prensesin annesine araba çarpmış kızlarsenağlama kızımın ısrarına dayanamadım misafir ettim bakalım durum ne olacak.yıkadık doyurduk kızımın bebeklik havlusuna sarılıp yattı 1;ben şimdiye kadar bu kadar pireyi bir arada görmedim 2;evde ağlayan bebiş sesini unutmuşum ve 3;Allah hiçbir canlıyı anne babasından vakitsiz ayırmasın

canım benim.kıyamam ben ona .ne kadar tatlı.misafirmi yoksa kalıcımı arkadaşım .merak ettim.sizin gbi bir ailesi olması eminim onu çok mutlu eder.ayrıca kızın sanırım hem çok merhametli hemde bir hayvansever sanırım.sizi öyle bir evlat yetiştirdiğiniz için tebrik ederim sevgilera.s.

Ayyy yavrum yaa veterinere götürdünüz mü ? Hem mama hem pireler için damla ihtiyacınızı karşılardınız hemen . Çok küçük, sokakta kalırsa ölür :çok üzgünüm: , bakamayacaksanız hemen sahiplendirin yavruyken daha çok şansınız var. Bakabilecek durumdaysanız hiç bırakmayın bence kızınız çok iyi bir dost kazanmış olur. Kızınızı öpün benim yerime, ben de öyle bir çocuk istiyorum :)Merhametli hayvanları seven bir çocuk harika .

kızımla ilgili yorumlara sağolun.evet tam bir sevgi kelebeği.allah herkese gönlüne göre versin.pireleri hallettik.güzelce yıkandı ve ilaçlandı.o kadar rahatlamışki temizlenirken uyudu zavallı.mama konusunu düşünürken bizim kızın patatesli bezelyesine saldırdı.maşallah o küçük haliyle aç kalmamanın yolunu buldu.yarında parazit ilaçlarını halledeceğiz.0 numara terier miş.biraz kendine gelsin talipleri arasından birini seçeceğiz.bende kalsın isterdim ama zaten bir köpeğimiz var.nasıl olur bilmiyorum.şimdilik misafiri rahat ettirelim yeter.

Merhaba ,

Çok büyük bir sevap edip o yavruyu almışsınız ama lütfen bırakmayın hele ki anne sıcaklığına ihtiyacı varken size alışıp tekrar sokağa dönerse yaşayamaz.

ayrıca pireden korkmayın evde tüylü bir hayvan varken pire size bulaşmaz.

Veterinere götürün enseden damla yapılsın pirelerin 24 saat içinde ölülerini göreceksiniz. Ben Badem'i aldığım da pireli idi damlayla hepsi geçti ne eve bulaştı ne bize bu konuda canınızı hiç sıkmayın ve lütfen o yavruyu asla bıramayın. 2 kedim olmasa ben alırdım ama lütfen bırakmayın bir iyilik ettiniz devamı gelsin lütfen.

ayyy yaa kıyamammm:çok üzgünüm:

çok tatlı...of köpeklere dayanamıyorum hiç...canım yaaa annesi ölmüş..senağlama

keşke bırakmasanız....o şimdi terk edilmiş gibi hisseder kendini..alışmıştır size....:çok üzgünüm:

canımm gerçekten senin ve kızın gibi hayvanseverlere minnettarım..
ne kadar güzel bunları görmek..
ayrıca korkmayın pire insana geçmez..
annesi öldü mü bu yavrucağın?:çok üzgünüm:

evet maalesef ölmüş.bu arada köpek piresinin insana gelmediğini tecrübeyle öğrendim.ufaklığın keyfi yerinde şimdilik.öyle tatlı ki:1hug:hele yemekten sonra yuvarlana yuvarlana bir gidişi var ölürsünüz gülmekten.biraz daha kendine gelince kardeşim alacak.güzel bir yer de bulduk yani

Merhaba ,

Çok büyük bir sevap edip o yavruyu almışsınız ama lütfen bırakmayın hele ki anne sıcaklığına ihtiyacı varken size alışıp tekrar sokağa dönerse yaşayamaz.

ayrıca pireden korkmayın evde tüylü bir hayvan varken pire size bulaşmaz.

Veterinere götürün enseden damla yapılsın pirelerin 24 saat içinde ölülerini göreceksiniz. Ben Badem'i aldığım da pireli idi damlayla hepsi geçti ne eve bulaştı ne bize bu konuda canınızı hiç sıkmayın ve lütfen o yavruyu asla bıramayın. 2 kedim olmasa ben alırdım ama lütfen bırakmayın bir iyilik ettiniz devamı gelsin lütfen.

merak etme arkadaşım kardeşim bakacak ama asla sokağa bırakmazdım zaten.hem cins bir köpek sokakta kalmaz o yaramaz.damla konusunda isim verebilir misin bana?gerçi temizlendi ama yine de tedbir olsun.bize geçmiyor ama yazık kanını emmesinler hayvanın.

ayy şu tatlı misafiree bak...hemen sahibi çıkar onun ben bursada olsam hemen alırdım meselaa...bu kadar güzel şey alınmazmı aileyee...sokaktan kurtardığın için bir hayvansever olaraak teşekkürler çok iyiisin :)

kömür koy adını. yakışır maşallah ya. verdin mi kardeşine

adını zeytin koydu benim kız.önceki gün götürdük ama hemen alışmışım.sabah erkenden uyanıp başımıza gelip oyun istemesini özledim bile.

HayAllah gittimi misafir... Dilerim çok iyi bakılır, peki kızınız bu duruma üzülmedimi, birde son halini resimliyebilirmisiniz...

ilk fırsatta resmini çekip koymaya çalışırım.kızım tabii ki üzüldü ama bunun ciddi bir sorumluluk olduğunu ve daha küçük olduğu için tek başına bakamayacağını anlattım.zaten evde bir koca danamız var.iki köpek birden zor olacaktı.zeytin hanım için en iyisi böylesi hem istedikçe ziyaret ederiz diye sorun olmadı

X