MİSAFİRlerinizle ne konuşursunuz

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
41
arkadaşlar evinize gelen fazla samimi olmadığınız misafirlerle nasıl sohbet edersiniz nelerden bahsedersiniz,ben 7 yıllık evliyim eşimin amcası dayısı halası vs bayramdan bayrama gelir bize ,ben onlarla neleden konuşacağımı bilmiyom. bir hal hatır soruyom ve sessizlik çöküyor konuşacan birşey bulamıyorum. açılcak konu bulamıyom. Bir fikir lütfeeen bayramınız şen bol sohbetli güzel geçsin....:emir_bebek:

arkadaşlar evinize gelen fazla samimi olmadığınız misafirlerle nasıl sohbet edersiniz nelerden bahsedersiniz,ben 7 yıllık evliyim eşimin amcası dayısı halası vs bayramdan bayrama gelir bize ,ben onlarla neleden konuşacağımı bilmiyom. bir hal hatır soruyom ve sessizlik çöküyor konuşacan birşey bulamıyorum. açılcak konu bulamıyom. Bir fikir lütfeeen bayramınız şen bol sohbetli güzel geçsin....:emir_bebek:

:uhm::uhm::uhm: valla bende senin gibi susup kalıyorum...konuşacak birşey bulamıyorumki a.s
seninde bayramın güzel geçsin canımmm:1hug:

Erkek ve kadınlar ile konuşulacaklar aynı değil tabii.
Büyük ihtimal sen kadınlarla sohbet ederken eşin de erkekleri oyalarşakkıdı
Kadınlar la da : çocuklar,güzellik bakım,giyim kuşam,ramazan ın nasıl gectiği,iş güç işte ne olsun,hayattan enstantaneler anlatırsın kısa kısa,onlar da yorum yaparlar konu konuyu açar.
sevgiler,iyi bayramlar..

Amca ne olacak bu Türkiyenin hali ırağa asker gönderirimiyiz senin zamanında nasıldı askerlik bu kadar zormuydu de bak sen sohbete.

X