Miss Turkey Güzeli Aybüke Pusat

-kleopatra-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2015
12
2
29
Kız 3.cü olmuş ama baktım kimse konusunu açmamış.Bende Miss Turkey Güzellerinin konularına girişeyim dedim ve bu hanım kızla başladım.Baya şekere bişiy bu :)

20 Mayıs 1995
Ankara doğumlu ve 172 m boyunda. 2014 Miss Turkey güzellik yarışmasında 3.cü olmuştur.
Miss Earth 2014 yarışmasında, Türkiye'yi temsil etmiş ama dereceye girememiştir.

Aybuke_Pusat-4.jpg
26394.jpg
aybuke-pusat-5.jpg
aybuke-pusat-hayalim-bir-sanat-akademisi-acmak-1129034.jpg
ayk.jpg
aybuke-pusat-hayalim-bir-sanat-akademisi-acmak-1129038.jpg

çok güzel benzetirim ben :KK70:
ama kızı hiç miss turkey 3.cüsü olarak benimseyemedim ya :KK70: tamam güzelde miss turkey diyince biraz ortalamanın üstü bekliyor insan.
ama harbi sibel Kekilli bu.İkiside böyle tam türkmen gibi.Copy yani gözler filan.

ama kızı hiç miss turkey 3.cüsü olarak benimseyemedim ya :KK70: tamam güzelde miss turkey diyince biraz ortalamanın üstü bekliyor insan.
ama harbi sibel Kekilli bu.İkiside böyle tam türkmen gibi.Copy yani gözler filan.

Peter dinklage 'nin çayçı hüseyine benzerliıi tespitinden sonra 2.tespit seninki :KK70::KK70::KK70::KK70:

Onu bunu bilmem de bu kızın boyu 172 olamaz.O hayat benimde izliyorum ezgi asaroglu 163 filan ama aralarında oyle e çok fark yok ama larissaile var.168 filan bence.
Hadi 172 olsun oda çok az miss turkey için hoş kız yüzünden kazanmıştır belkin.
images (35).jpg

katılıyorum insan ortalamanın üzerinde bekliyor sıradan bir güzelliği var

X