Missha'dan sipariş verdiğim ürünlerim geldi :)

Musabm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
178
33
33
Missha'dan istemiş olduğum bb kremim maskelerim gözenek temizleyici kremim geldi... bb krem hakikaten çok güzelmiş denildiği kadar varmış.. :) yalnız şu siyah nokta ve gözenek temizleyici (Black ghassoul peel-off nose pack) pek bi faydasını görmedim bunu kullanan arkadaşlar varmı?2 kere kullandım pek bi etki göremedim eşim ürünleri istetirken ne gereği var hepsi para tuzağı deyip almamam için uğraşmıştı ama deneyip görmeden bilemeyiz dedim ve aldım ama pek umduğumu bulamadım beklediğim gibi olmadı kullanan arkadaşlar memnun kaldınızmı acaba? ayrıca siyah tüpte istedim beyaz tüpte geldi:KK43: bu arada bayağı tester ürünü göndermişler denemedim daha ama hoş bi incelik...

Eklentiler

• $misha.jpg
    $misha.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 253
  • $10004073_767656216577730_924520299_n.jpg
    $10004073_767656216577730_924520299_n.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:
güle güle kullan canım öncelikle
ben de aldım netten bb krem hem de 2 tane ama neden bana tester göndermediler:KK19:

teşekkür ederim :)

bilmemki bende bu kadar beklemiyordum açıkçası
:emir_bebek:

Merhaba, cicilerin hayırlı olsunn :KK16:
Hangi siteden sipariş vermiştin acaba? belki site farkından hediyeler de farkediyordur :44: ona göre senin aldığın yerden alalım hehe :KK34:

Merhaba, cicilerin hayırlı olsunn :KK16:
Hangi siteden sipariş vermiştin acaba? belki site farkından hediyeler de farkediyordur :44: ona göre senin aldığın yerden alalım hehe :KK34:

Merhaba,teşekkür ederim :KK16:
Missha com Türkiye resmi wep sitesinden aldım ben Google'dan aratınca ilk sıradaki sayfa :)

ben de resmi web sitesinden almıştım ki:KK50:

olsun canım güle güle kullan senin şansınaymış demek:KK34:

Bana'da bu kadar tester gelmemişti:2: ama olsun güle güle kullan:KK16:

Son düzenleme:
Ben de missha'nın BB kremini kullanıyorum çok memnunum. Cildi ağırlaştırmıyor, çok doğal ve hafif bir kapatıcılığı var. İlk siparişimde ufak krem istemiştim memnun kalınca büyüğünden istedim. Bana da ilk siparişte tester göndermemişlerdi ama ikinci de baya birşey gönderdiler :)

missha ürünlerini satan 2 site var ben çok araştırdım orjinal olsun diye missha.com orjinal sitesi . Benim siparişlerime çok fazla tester gönderiyorlar tüm ürünleri deneme fırsatım oluyor valla kızlar çok memnunum. :KK68:

X