Miyom ameliyatı hakkında bilgisi olan bakabilir mi ?

elif1234567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
2
1
23
Herkese merhaba.
12.5 cm miyomum var doktorum rahmine zarar vermeden alacağız korkma dedi ama hâlâ korkularım var miyom ameliyatı olan varmı?
Hatay'da önerebileceginiz iyi bir doktor tavsiyesi de olabilir. Ayrıca açık miyom ameliyatı olan arkadaşlar ameliyat öncesi hazirliginiz nasil oldu neler yapıldı hastanede bilgi verir misiniz 🥺

Herkese merhaba.
12.5 cm miyomum var doktorum rahmine zarar vermeden alacağız korkma dedi ama hâlâ korkularım var miyom ameliyatı olan varmı?
Hatay'da önerebileceginiz iyi bir doktor tavsiyesi de olabilir. Ayrıca açık miyom ameliyatı olan arkadaşlar ameliyat öncesi hazirliginiz nasil oldu neler yapıldı hastanede bilgi verir misiniz 🥺
Ben de kist ameliyatı olmuştum iskenderun özel gelişim hastanesinde Nail Erdoğan var çok çok memnunum daha önce kırıkhandaydı devlet hastanesinde kızımda ona gidiyordum şuan 6.5 yaşında hala ona gidiyorum çok ilgili ve insanın aklında şüphe bırakmıyor hiç, kayınvalidemde de miyom vardı hiçbir doktor cesaret edemedi ameliyata bu adam yaptı iyileştirdi tavsiye ederim

X