Miyom ara kanama

in

Evet canim bu konu uzerine konusmustuk..miyom pimpiriklisi oldum😒☺..emar sonucunu ogrendim kapali ameliyt icin doktorun izin gunu bitmesini bekliyrm.ara kanama oldu bu ay...insallah canim.insallah kurtulurum...
Valla ben de miyom pimpiriklisi oldum miyomlu konu görünce hiç eksik kalmiyorum

Valla ben de miyom pimpiriklisi oldum miyomlu konu görünce hiç eksik kalmiyorum
Vallai sastik kaldik...ogrenmeyince bi dert ogrenince bi dert...benimde olayim sonuclansa.iste bi doktora bagli kalmak istemiyo insan arastiriyor felan...siz nasilsiniz simdi sagliginiz yerindemi

Vallai sastik kaldik...ogrenmeyince bi dert ogrenince bi dert...benimde olayim sonuclansa.iste bi doktora bagli kalmak istemiyo insan arastiriyor felan...siz nasilsiniz simdi sagliginiz yerindemi
Miyomumun büyümesi durdu tabi yine de doğuma kadar ne olur bilmiyorum sürekli takipteyim. Şükür ağrım sızım kalmadı normal bi insan gibi hissediyorum. Nasipse doğumdan sonra çaresine bakicam inşallah 🙏🏻

Miyomumun büyümesi durdu tabi yine de doğuma kadar ne olur bilmiyorum sürekli takipteyim. Şükür ağrım sızım kalmadı normal bi insan gibi hissediyorum. Nasipse doğumdan sonra çaresine bakicam inşallah 🙏🏻
Cok iyi insallah saglikla alirsiniz bebeginizi kucagina..

Ardakaşlar Ocak ayın da benden açık ameliyatla devasa büyüklükte miyom çıkardılar. bir tanesi 14*15 cm diğer 2 tanesi ceviz büyüklükte ve 3 tanesi küçük olmak üzere ayrıca içeride ypışık küçük miyomlarıda amelıyat sırasınd

amelıyat sırasında yakarak aldılar. acok agır bi ameliyat geçirdim bildiğin sezeryandan beter oldum. ama buna ragmen kanamam olmadı.

Ceylan hastanesinde Mehmet Aral Atalay da oldum canımı çok iyi bi doktor tavsiye ederim. Aynı zamanda riskli gebelik uzmanı

Ardakaşlar Ocak ayın da benden açık ameliyatla devasa büyüklükte miyom çıkardılar. bir tanesi 14*15 cm diğer 2 tanesi ceviz büyüklükte ve 3 tanesi küçük olmak üzere ayrıca içeride ypışık küçük miyomlarıda amelıyat sırasınd
Merhaba cok gecmis olsun arkadasim..evet ciddi bir ameliyat gecirmissiniz.baya buyumus..peki miyomun belirtileri nelerdi sizde.adet kanama sanci fazlamiydi.ve ara kanama oliyormuydu..bende oyle oluyor...acik ameliyattan korkuyrm vede 3 2 3cm ler.kapalı ameliyat icin bekliyrm

Merhaba cok gecmis olsun arkadasim..evet ciddi bir ameliyat gecirmissiniz.baya buyumus..peki miyomun belirtileri nelerdi sizde.adet kanama sanci fazlamiydi.ve ara kanama oliyormuydu..bende oyle oluyor...acik ameliyattan korkuyrm vede 3 2 3cm ler.kapalı ameliyat icin bekliyrm

Şöyle söyleyim miyom benim karnımda 6 aylık bebek boyundaymış ama inanmıcaksınız ama hiç bir belirtim yoktu. ne ağrım ne kanamam nede başka bir şikayetim vardı. doktor açık amelıyat kapalıya göre daha iyi güzel temizlenio bidaha tekrarlama ihtimali düşüyo dedi. kapalıda sadece 2 delik açıp girdikleri için tamamen temizleme olayı tekrarlama olayı oluyomş. açık ameliyat cok daha zahmetli ve ağır evet ama saglık açısından en güzeli

Allah Allah o kadr buyuk miyom belirtisiz.ne kadr degisik bir sey bu miyom...bendeki kucuk ama belirtileri mav ediyor beni ole bole degil.😒...dogrudur ilk gittigim doktorda acik dedi ama iste ne bileyim ...ben samsundayim fakultedeki doktorun izinden donmesini bekliorum.acaba o ne doyecek...sizin saglik durumunuz nasil simdi .evlimiydiniz bu arada

evet canım 1 bucuk yıllık evliyim. ocak 3 te ameliyat oldum hatta 2 gun sonra hastalandım 3 hafta rapor aldım evde yattım. ben bide tesadüfen ögrendım miyom oldgnu idrarımda enfeksiyon var sanıodum oyle ultrasonda bakarken mıyomu görduler tesadufen. hatta bi özel hastanedeki doktor ben bu ameliyatı yapamam daha cok gençsin yeni evlisin senin bu ameliyatı fakültede prof eşliğinde olman lazım dedi yapmadı. sonra ben bu doktoru buldum sorunsuz aldı halletti

Şöyle söyleyim miyom benim karnımda 6 aylık bebek boyundaymış ama inanmıcaksınız ama hiç bir belirtim yoktu. ne ağrım ne kanamam nede başka bir şikayetim vardı. doktor açık amelıyat kapalıya göre daha iyi güzel temizlenio bidaha tekrarlama ihtimali düşüyo dedi. kapalıda sadece 2 delik açıp girdikleri için tamamen temizleme olayı tekrarlama olayı oluyomş. açık ameliyat cok daha zahmetli ve ağır evet ama saglık açısından en güzeli
Cok gecmis olsun...epey buyumus.hic bi belirtide vermemis.nasi bir seydir bu miyom...beni mav ediyr kucuk olmasina ragmen.sanci asiri kanama vesayre...benimde ilk gittigim doktorda acik dedi.ne bileyim korkttum bi doktora bagli kalmk istemedim...arastirip duruyorum..

evet canım 1 bucuk yıllık evliyim. ocak 3 te ameliyat oldum hatta 2 gun sonra hastalandım 3 hafta rapor aldım evde yattım. ben bide tesadüfen ögrendım miyom oldgnu idrarımda enfeksiyon var sanıodum oyle ultrasonda bakarken mıyomu görduler tesadufen. hatta bi özel hastanedeki doktor ben bu ameliyatı yapamam daha cok gençsin yeni evlisin senin bu ameliyatı fakültede prof eşliğinde olman lazım dedi yapmadı. sonra ben bu doktoru buldum sorunsuz aldı halletti
Bende gecen sene temmuzda evlendim.adet geciktirici ilac icmek durumunda kaldim.ondan sonra benim sancim agrim artti .ama bi kac ay cektim dedim hergalde ilactan oldu..en sonunda doktora gorundum...miyom cikti..doktorlarda fakli seyler soyluyor..guvenememis doktor kendine..Allahtan kurtulmussunuz canim...insallah bebeginizde olur

Merhaba bilgen.miyom tedavisini gordunuz mu..bende de 3 2 3 cm olmak uzere 3 tane submukoz miyom var..adet sancim agrim kanamam asiri fazla...benimde 7 bazen 10 gun suruyo adetim...bitince 1 hafta sonra az az kanamam oluyo ama bunaltiyo haliye.ara kanama oluyor bu sekilde.bu ay bole oldum.7 gun oldu geliyor 😒
submükoz en zor olanı. bende 2 adet 6 cm lik subseroz miyom, 1 adet 10-7,5 cm lik intramural miyom var. 3,5 ay önceki ölçüler bunlar tabi. 10 gün sonra tekrar bakılacak ultrasonla. ilk 2-3 gün yoğun kanama var. lekelerle 13-14 gün sürüyor. çok şükür ara kanama yok. sol overim ağrıyor. bir ara 2,5 cm lik folikül kisti vardı.

Kızlar büyümeden,daha çok stres yapmadan aldırıp kurtulun.Yok orayı araştır burayı araştır,doktor belirle gün al bekle derken 2 ay geçti.Bir de sonrasında pataloji raporu bekle 1 ay onun stresi gastrit oldum çıktım.Hiç korkulacak bir ameliyat değil inanın.Yaşattığı stres ve etkilerinden korkun daha çok.Allah hepinize şifa versin.Bu arada benim tavsiyem işini bilen üniversite hastanesinde profa ameliyat olmanız.

submükoz en zor olanı. bende 2 adet 6 cm lik subseroz miyom, 1 adet 10-7,5 cm lik intramural miyom var. 3,5 ay önceki ölçüler bunlar tabi. 10 gün sonra tekrar bakılacak ultrasonla. ilk 2-3 gün yoğun kanama var. lekelerle 13-14 gün sürüyor. çok şükür ara kanama yok. sol overim ağrıyor. bir ara 2,5 cm lik folikül kisti vardı.
Cok gecmis olsun...evet en sancili agrili kanamali olan miyom..bende cok kanama oluyo.bu sefer 1 hafta sonra az az da olsa 10 gundur kan geliyor.ameliyat olacam da aciktan korkttum kapali dusunuyrm...siz ameliyat oldunuz mu

Kızlar büyümeden,daha çok stres yapmadan aldırıp kurtulun.Yok orayı araştır burayı araştır,doktor belirle gün al bekle derken 2 ay geçti.Bir de sonrasında pataloji raporu bekle 1 ay onun stresi gastrit oldum çıktım.Hiç korkulacak bir ameliyat değil inanın.Yaşattığı stres ve etkilerinden korkun daha çok.Allah hepinize şifa versin.Bu arada benim tavsiyem işini bilen üniversite hastanesinde profa ameliyat olmanız.
Merhaba cok gecmis olsun ...haklisiniz .zaman geciyor..ilk gittigim acik ameliyat dedi.samsun fakulte davut guvendi.korkttum bi doktora bagli kalmim dedim.baska doktorlara gittim felan.simdi fakultede kapali ameliyat yapan doktoru bekliyrm izindeymis..evet zamanda gecti.bunaliyorumda.adeti kanamasi felan...sterte oldum tabi.pinpirikliyimde....sizde ki miyom neydi ve ameliyat oldunuz degil mi...amin arkadasim.amin insallah iyi oluruz🙏🌸🌹

X