Miyom

merhaba, cok cok gecmis olsun. Ameliyat oldunmu? nasil gecti?

merhaba, cok cok gecmis olsun. Ameliyat oldunmu? nasil gecti?
evet cnm diğer topiğe de yzdım . ben 15 mayısta açık ameliyat oldum 3 miyom çıktı. bana 13 cm denmişti ama çıkanlar 5+5+3 13 şeklindeymiş yani bu ultrason bakılırken birleşebiliyor ve bu rakamlarda çıkabiliyormuş benimkide öyle oldu ahtapot gibi çok damarları varmış organlara sarmaya başlamış doktorum sorunsuz şekilde almış. onları. bende kurtulmanın hafifliğini yaşıyorum. diyete de başladım. ağır yemiyorum. karnımdan sanki bir büyük yük kalkmış gibi ferahladım. olması gerekenler olsun. bunun çıkar br yolu yok . soğan ,civanperçemi ,aslan pençesi filan onlar geçici çözümler yani oda bi çözümlerse... hepsini denemiş muvaffak olamamış biri olarak söylüyorum tecrübeli bir profesör sizi bu dertten kolayca kurtarabilir. rahmimde hiç bir defermasyon olmamış , organlarım da da buna şükredilmezde ne olur çok şükür bin şükür inşallah ameliyat olması gerekenler bi an önce sağlıcakla kurtulur.

Sonrasinda nasil korunucaz yine cikacak die odum patlio arastriorum ama pek bi sey bulamadim bilen varsa yazabilirmi?

Acaba ameliyatı nerde ve kime oldunuz .Benim 22 tane saydı doktor 4,ve 5 cm lik en büyükleri .Bu kadar cok olunca embolizasyon olmuyor diye okudum ama .

çok gecmiş olsun..inş.iyisinizdir..acaba ameliyat oldunuzmu merak ettim..nerde nasıl ve kaca oldunuz?cok zor mu gecti ameliyat yazarsanız sevinirim..benimde aynı sekilde bi tane miyomum var rahmin dısında ve en son 5.5. cm..benim hızlı büyüdü 4 ay içinde nerdeyse 2 cm büyüdü ve dr ameliyat diyor ama ben korkuyorum..lütfen giriş yaparsanız cevap yazın..teşekkürler

Merhabalar son durumumuz nedir merka ettim

selamlar, yakın zamanda muayene olduğum için yorum yapmak istedim. ceyhun numanoğlu özele geçmiş, asla tavsiye etmiyorum. yapılan testlerde kanser markerına raslanmazken ve renkli mr’da kanser belirtisi olan tutulum vs gözlenmemiş olmamasına rağmen kanser hastası gibi yaklaşıyor. alanı kanser olduğu için yaklaşımı bu şekilde olabilir şüpheli davranabilir ama hastayı umursadığını hiç düşünmüyorum, boşuna psikolojinizi bozmayın mutlaka farklı doktorlardan görüş almanızı öneririm. bu en doğal hakkınız. muayenemden sonra özel sigortamdan beni farklı doktorlardan görüş almamı tavsiye etmek için aradılar. ben muayenedeki görüşmenin etkisinde mahvolmuştumki sigortamın bu yönlendirmesiyle aydınlandım ve farklı doktorlardan aldığım görüşler ile rahatladım. sonrasında görüş aldığım farklı bir doktorda ameliyatımı gerçekleştirdim çok şükür her şey yolunda iyi yada kötü huylu olması doktorun elinde değil tabi kimseyi suçlamıyorum bu konuda ancak kesin kanıtlar olmadan olasılıklı durumlar söz konusu iken kansermiş gibi yaklaşımı bana iyi gelmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…