Miyomlu Hatunlar Kulübü

5 cm üzerindeki miyomlar yeri neresi olursa olsun gebeliğe engeldir diye biliyorum ve alınmalı..Hamilelikte zaten iki katı kadar büyüyecek..Başka doktora gidin.

Meraba
Ben 22 yaşındayım ve kendimi bildim bileli yani ilk adet olduğumdan beri adetlerim düzensizdi genelde iki ayda bir olurdu daha sonra benim için psikolojik açıdan çok zorlu durumlala karşılaştım ve adetlerim hiç kesilmekızın devam etti şimdi tam 5 sene oluyor ama hala devam ediyor . Bu arada evlendim daha düğün olmadan hatta istemem sıralarında bile hep bi tedirginlik vardı üstümde aceba çocuğum olacak mı diye . Şimdi tam bi sene oldu hala çocuğumuz yok . Eşim bu konuda çok anlayışlı ama ben kasıliyo rum olmican diye de ödum patlıyor . E tabi bu 5 yıl içinde hiç mi doktora gitmedin diye sorarlar adama . Evet hanımlar tahmin ettiğiniz üzere istanbul ankara ve mugla da nerdeyse bütün hastanelere gittim ama hiç bi çözüm yok. Sende sorun yok diyo lar di . Evlendiğimiz için Yenice alttan muayeneden özelde ve miyom var dedi 2 cm . Insan hasta oldu diye sevinir mi ? Ben sevindim ! En azından hastalığın adı belli ve tedavisi var . Tam içim rahatladı derken şimdide ameliyat korkusu sardı içimi olsam mi olmasam mi hiç bi fikrim yok . Herşeyin Rabbim den olduğunu bilerek sizden de tarım istiyorum çok çaresizim eğer cevap verirseniz çok sevinirim

iki cmlik miyom icin ameliyat sacma tabii yeride onemli etkisi varsa olmalisin tabiki ama bir dojtor dedi diye hemen olma ayrica olacaksanda isin ehli olan laparaskopi yapan bi doktora ol ameliyatini

herkese çok geçmiş olsun.
2 eylül de laparoskopi ve histeroskopi ameliyatı olucam. miyom ve poliplerden.
inş. ameliyattan sonra kendiliğimden hamiş kalırım.
hiç narkoz almadım şimdiye kadar tırsıyoruuum

3.5 cmlik miyomumun yeri dolayısıyla ameliyat olmama gerek olmadığını öğrendim Doktorum Prof. Aydan Biri. Dedikleri kadar varmış hem çok ilgili davrandı hem de rahatlattı beni.Bundan sonra hamile kalıp gel dedi. Bu da biraz erken oldu bizim için ama hayırlısı inşallah

merhaba ben 32 yaşında 1 yıllık evliyim 1 ay önce miyom ameliyatı oldum en büyüğü 5 cm içeride ve dışarıda 12 miyom alındı doktorum çok iyiydi iyi bir ameliyat geçirdim lakin hareket ettiğimde hala kanamalarım oluyor bu şekilde kanaması olan var mıydı bu durum beni endişelendiriyor lütfen bana yardım edin.

merhaba ben 32 yaşında 1 yıllık evliyim 1 ay önce miyom ameliyatı oldum en büyüğü 5 cm içeride ve dışarıda 12 miyom alındı doktorum çok iyiydi iyi bir ameliyat geçirdim lakin hareket ettiğimde hala kanamalarım oluyor bu şekilde kanaması olan var mıydı bu durum beni endişelendiriyor lütfen bana yardım edin.

miyom ameliyatından sonra kanamanız devam etti mi acaba benimde 1 ay oldu ama hala kanamam var

herkese merhaba arkadaşlar.benim 2ser cm boyunda 2 tane miyomum var.saracoglunun sitesinde 3cmden küçüklerde soğan kurunun işe yaradığını okudum. sogan kurunu uygulamayı düşünüyorum ama bi taraftan doğum kontrol hapı kullanıyorum,bebek de düşünmüyorum henüz. sizce hapın etkisini yok eder mi, ya da azaltır mı bu kür? benim durumumda olup da uygulayan var mı hiç?

bende 2 ay önce miyom ameliyatı oldum.
ara ara sancım oluyor.
gaz şikayetlerim de devam ediyor.
ameliyat öncesi kanama oluyor ama sonrasını hiç duymadım canm

selamm,ben ultrason çekildim böbreklerim için.rahmimde 17 mm bir adet miyom varmış ama karnımdan çekilen ultrasonda çıkmıyor yani kadın doğum doktoru baktığında..neyapmalıyım bi zararı olur mu bi de her myom büyür diye bişey var mı?

büyüyor diye biliyorum özelikle hamile kalındığında seninkide büyükmüş en iyyisi doktora git gebelik falan düşünüyorsan sıkıntı olabilir

merhaba doktorun kimdi ameliyatı devlet hastanesinde mi yoksa özeldemi oldun bende miyom ameliyatı olacam ama hem korkuyorum hemde doktor araştırıyorum cevaplarsan sevinirim

Hastalık (adet) sonrası ağrılarınız oluyor mu? Benim 6 cm her hastalik sonrası 5-10 gün özellikle belim acayip ağrıyor. Hastalanmadan önce ve hastalık esnasında çektiklerim de cabası.

Hastalık (adet) sonrası ağrılarınız oluyor mu? Benim 6 cm her hastalik sonrası 5-10 gün özellikle belim acayip ağrıyor. Hastalanmadan önce ve hastalık esnasında çektiklerim de cabası.
bende de oluyor ama çok fa değil özellikle karnım ağrıyor kasıklarım ağrı yapıyor bazen birde çok sık idrara çıkıyorum sen ameliyat olacakmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…