Miyomlu Hatunlar Kulübü

Büronmu var bende muhasebeyle uğraşıyorum ama bağımlı çalışıyorum raporum burnumdan geldi yani hiç hakkımı helal etmiyorum
Evet bürom var.Faturalarınızı getirin dedim ama hala getirmediler.Allahtan bayram dolayısıyla ay sonun kadar beyannameleri uzattılar.Dertleri bitmiyo ki mükelleflerin hiç beklenmedik zamanda bir şeylet isteyebiliyorlar.

Evet bürom var.Faturalarınızı getirin dedim ama hala getirmediler.Allahtan bayram dolayısıyla ay sonun kadar beyannameleri uzattılar.Dertleri bitmiyo ki mükelleflerin hiç beklenmedik zamanda bir şeylet isteyebiliyorlar.
Ay sorma böle bazen nefret ediyorum

Evet bencede omuz kollar gogus kafesı cok agrıdı bıde karın dıkısının ıkı yanı oraya da karını acınca alet takıyolarmıs hemsırede bu agrıların ameliyat esnasında hava dolması nedenıyle gazlar baloncuk olup doluyor dedı bol bol yuruyup onları asagı ındırırsenız ıyı olur dedı su anda 4.gündeyım karın şişkinliği ve cevresı agrıyo üst taraftakıler gectı çok şükür hıc yatmıyorum bugun oturup saatte bir kalkıp geziyorum evde

iyi yapmışsın ve dik yürü ben çok kambur yürümüştüm doğrulamıyodum ama dik yürümek lazımmış.. göbeğimden aşası hala uğuşuk canım ve hiç geçmiomuş o kaşıyorum hissetmiyorum çok tuhaf bi his

Tamam canim bende kamburum su anda gerıldılce acıyo ondan öyle kacıyorum ama dedıgın dogru. .hissiz bı durumdayım yastık baglamıs gıbı şişlikde var allah yardımcımız olsun

kızlar meraba benimde miyomlarım var 4 yıllık evliyim çocuğum olmuyor 4 senedir gitmediğim doktor kalmadı çapaya gittim gebeliğe engel değil dendi eşimede normal sonuç almayı beklerken gel aşılama yapalım adetinle gel dediler gittim muayene etti ve miyomların çok büyümüş ameliyat olmazsan rapor falan çıkmaz falan filan ameliyatın risklerini söledi bende bezmialeme gittim dr miyomla gebelik risklerini anlattı tamam dedim aşılama oldum inş tutar yoksa sonrasında bu drumda ameliyat dicek sanırım miyomlarımı evlendiğim ay öğrendim 3 ve 2cm 2 tane sonra git gide büyüdü ve son hali 6 cm 4 cm oldu napacağmı şaşırdım varmı aranızda miyomla gebelik yaşayanlar

Canım mıyomların oldukca buyuk bu sekilde hamıle kalma ameliyat ol derım bende bebeğimı kaybettım sımdı ameliyat oldum yenı. .temız olarak hamıle kalırsın cok zor bır gebelık 5 aylık kayıp yasadım evet ıyı örneklerde var ama senın hamıle kalmana da engel gıbı duruyo vakıt kaybetme ıyı bır dr bul

merhaba, banada drum myomlar hamilelik hormonuyla dahada büyür ve 5 aylıkken erken doğum riski olur 2cmden 5 cme çıksa bile dejenere olur çok ağır ve ağrılı bir gebelik geçirirsin demişti..

Günaydın kızlar.Evime dün akşam geldim.Ameliyatım başırılı geçti.Allahın izniyle bu dertten kurtuldum.

ben oğluma miyonum olduğunu bilmeden gebe kaldım ilk üç ay büyüme yapmazsa miyon bebek büyür sıkıntı olmaz demişti drum. öylede oldu şükür bebeğim büyüdü ve doğdu şimdi 8 yaşında
darısı sana olsun arkadaşım. şimdi yine aynı dertten muzduribim. geçen eylülde miyonum olduğunu öğrendim

BU İLLETTEN KURTULAN ARKADAŞLAR BANADA RAHMİN ALINABİLİR DİYORLAR BUNDAN ÇOK KORKUYORUM O YÜZDEN AMELİYATTAN KAÇAR OLDUM AMA KAN KAYBINDAN ÇOK ZAYFILADIM

BU İLLETTEN KURTULAN ARKADAŞLAR BANADA RAHMİN ALINABİLİR DİYORLAR BUNDAN ÇOK KORKUYORUM O YÜZDEN AMELİYATTAN KAÇAR OLDUM AMA KAN KAYBINDAN ÇOK ZAYFILADIM
Bana kesin rahmin alınır demişlerdi.Kan seviyem 5 di.Ameliyata girmeden önce 10 seviyesine kadar yükseltebildik.Ameliyatta çok kan kaybettim.şu an 7.Ama ameliyatimi yapan doktorum beni rahatlatmıştı.Bu ameliyat benim için basit bir ameliyat rahmini almadan temizlerim dedi bende güvenmek istedim.Kabül ettim bir de başka çarem de kalmamıştı.Kanamalarım inanılmaz çoktu.Ameliyattm tam 2 ,5 saat sürmüş.Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum karnım çok şiş onun sancısı var sadece.Onun sebebi de karına gaz vermelerinden kaynaklanıyor.

geçmiş olsun canım şükür kurtulduk :)
Aynen canım kurtulduk.Bu siteyi takip ederken herkes ameliyat olun kurtulun diyordu.Ben de içimden çok kızıyordum.Kolay mı ameliyat sonuçta bu diyirdum.O bahsedilen otlardan da düzenli içtim ama bana hiç fayde etmedi.Asla olmam dediğim ameliyata istemeye istemeye girdim.Demek ki her insanın bir dayanma gücü varmış.En son adetim tam 16 gün çeşmeden akarcasına sürmüştü.Hatta o kadar çok korkmuştum ki ben ölücem her halde dedim.Ama şu an çok mutluyum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…