Mizahşörler Çıkmazı

Hayırlı ramazanlar çok şükür iyiyim, aklımdaydı hep geçen baktım kimsecikler yok şimdi de yazayım dedim :)
Ne var ne yok herşey yolunda mı

İyiyim ablacım çok teşekkür ederim, ben de sağlığına duacıyım :KK36: Başka ne var ne yok herkese Ramazan yorgunluğu mu çökmüş kalmamış kimse özledim vallahi :)
Ben kendi adıma bir topige yogunlasinca diğerlerine fırsat bulamıyorum, Çok vaktim olmuyor, hem iş hem ev hem üç çocuk hiçbir şeye tam yetişemiyorum, topige bir kaç kere girdim hareket görmeyince öyle kaldı,
Herşey yolunda çok şükür, hayat koşturmacasi devam ediyor, Rabbim sağlık sıhhat versin de koşturalim sorun değil,
Annen baban nasıllar, iyice toparladılar di mi,
Sen nasılsın, nasıl gidiyor görüşmeyeli 🌸

Dualarin ve niyetlerin net olması lazım diye biliyorum. Olacağı varsa olsun yoksa olmasın....şu aşamada önemli: Hayal kırıklığı yaşamamızı engeller.
Fırsat buldukça gelmen çok güzel canım... İşlerin su gibi aksın kolaylıkla bitsin. Huzurun huzurumuz daim olsun. Karamazov Kardeşler' le uğraşıyorum boş vakitlerimde Ramazan' da klasikleri tekrar etmek çok hoşuma gidiyor. Okulda ders aralarında bahçede minik adımlarla yürüyorum. Benim hayat da böyle geçiyor. :KK51:

Sanırım şüphe vardı biraz biraz ondan olabilir, huzurumuz daim olsun inşallahh.. Ben de kitap okumaya başlıyorum bir süre sonra kafam almıyor gibi oluyor odaklanma sorunu mu yaşıyorum bilmiyorum. Sakin kafayla okumaya başlıyorum sonra gerisinde bir bakıyorum boş okuyormuşum gibi geliyor sorunu çözemiyorum bu ara :KK43:

Ben kendi adıma bir topige yogunlasinca diğerlerine fırsat bulamıyorum, Çok vaktim olmuyor, hem iş hem ev hem üç çocuk hiçbir şeye tam yetişemiyorum, topige bir kaç kere girdim hareket görmeyince öyle kaldı,
Herşey yolunda çok şükür, hayat koşturmacasi devam ediyor, Rabbim sağlık sıhhat versin de koşturalim sorun değil,
Annen baban nasıllar, iyice toparladılar di mi,
Sen nasılsın, nasıl gidiyor görüşmeyeli 🌸

Evet ben de aynı, ev çoluk çocuk yok ama işte iş bile beni ne kadar uzaklaştırıyor her şeyden..
Bizde de her şey yolunda çok şükür, herkes toparladı kontrol altında :)
Ama vakalar maalesef moralleri bozuyor

Sanırım şüphe vardı biraz biraz ondan olabilir, huzurumuz daim olsun inşallahh.. Ben de kitap okumaya başlıyorum bir süre sonra kafam almıyor gibi oluyor odaklanma sorunu mu yaşıyorum bilmiyorum. Sakin kafayla okumaya başlıyorum sonra gerisinde bir bakıyorum boş okuyormuşum gibi geliyor sorunu çözemiyorum bu ara :KK43:

Evet ben de aynı, ev çoluk çocuk yok ama işte iş bile beni ne kadar uzaklaştırıyor her şeyden..
Bizde de her şey yolunda çok şükür, herkes toparladı kontrol altında :)
Ama vakalar maalesef moralleri bozuyor
Allah kolaylık versin işlerinde, arada boş vakitkerinde bir cee diyiver, toplasiveririz hemen, bildirin gelince geliverdim dün akşam,
Rabbim sağlık sıhhat versin,vaka sayısı çok arttı evet, diken üstündeyiz biz de, yeni virüs çocukları da etkiliyormus ya, o yüzden daha tedirginim

İyi çok şükür vücutta Ramazan yorgunluğu kan şekeri düşüklüğü dışında her şey yolunda :KK68: Sende ne var ne yok, bu arada tanıştıysak önceden unutmuş olabilirim :KK43: Yine uzunca bir süredir uğrayamadım :KK43:
Valla inan ben de hatırlamıyorum 😔Ben de iyiyim. İş, güç çocuk ☺️ bir sorun yok Allah'a şükür 🙏

İyiyim teşekkür ederim. :KK68: kediciginle ve kızınla mutlu mesut yaşıyorsun inşallah. İş hayatı devam ediyor mu seridinacim...Bir ara öğrenci teziyle cebelleşiyordun :confused:
12' lerle yüz yüze dersimiz ve kursumuz var. Bu yüzden haftanın altı günü okuldayim. Sürekli eve kapanmaktan kurtuldum çok şükür.
Tezi halettik çok şükür 🙏🙏 şimdi makalerle boğuşuyoruz. Onun haricinde bir sorun yok. Senin nasıl gidiyor?

Tezi halettik çok şükür 🙏🙏 şimdi makalerle boğuşuyoruz. Onun haricinde bir sorun yok. Senin nasıl gidiyor?
Bitmez tükenmez işler ...galiba bize iyi geliyor çalışmak şikayet yok :anne:
İyi tatlım iyi gidiyor... Ramazan münasebetiyle biraz durgunlasti öğrenciler motivasyonumuz bayağı düştü...ben de çok uğraşmıyorum sanırım...şu aralar rölantiye aldım kendimi :işsiz:normallesmeye başlamam lazım ama nasıl...

Bitmez tükenmez işler ...galiba bize iyi geliyor çalışmak şikayet yok :anne:
İyi tatlım iyi gidiyor... Ramazan münasebetiyle biraz durgunlasti öğrenciler motivasyonumuz bayağı düştü...ben de çok uğraşmıyorum sanırım...şu aralar rölantiye aldım kendimi :işsiz:normallesmeye başlamam lazım ama nasıl...
Hepimiz öyleyiz. Benim de ruh halim gelgitli bu aralar. O yüzden çalışmak iyi geliyor.

Büyüdü teyzesi zaman hızlı geçiyor gerçekten, erkek bebek geliyor daha isim bulamadım :)

İyiyim teşekkür canım buralar çok sessiz kalmış be güzel sohbet ediyorduk :) yine hareketlendirelim dedim
Rabbim sağ salim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, nasıl geçiyor hamilelik,
Hiç denk gelmiyorsum önceden yorumlarını görürdüm arada şimdi hiç görmüyorum pek girmiyorsun sanırım kk ya

Rabbim sağ salim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, nasıl geçiyor hamilelik,
Hiç denk gelmiyorsum önceden yorumlarını görürdüm arada şimdi hiç görmüyorum pek girmiyorsun sanırım kk ya
Amin inşallah Allah isteyen herkesin yavrusunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
anne grubuna bakıp çıkıyorum eskisi gibi aktif değilim iş yoğunluğu bitince yine buralarda olurum, yazmasam da arada okumaya çalışıyorum iyi oluyor kk :)

Amin inşallah Allah isteyen herkesin yavrusunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
anne grubuna bakıp çıkıyorum eskisi gibi aktif değilim iş yoğunluğu bitince yine buralarda olurum, yazmasam da arada okumaya çalışıyorum iyi oluyor kk :)
Amin, evet okumakta iyi olur, insanların hayat tecrübelerini öğreniyoruz bir bakıma

X