mobilya, cam, seramik yuzeyler icin bez dokulari?

keynesyen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
17
12
Kizlar selam. 1 ay sonra evleniyorum ve evimde genel bir temizlik yaptim. Ancak ocak ustunde temizlikten sonra lekeler olustu. Iyi durulama yaptim fakat kullandigim bezlerden dolayi hem muslukta hem firinda hem de mobilyalarda lekeler kaliyor. Banyo dusakabin caminda bile!!
Siz hangi yuzeyler icin hangi dokudaki bezleri kullaniyorsunuz? Lutfen yardimlarinizi bekliyorum kizlarr....

Kizlar selam. 1 ay sonra evleniyorum ve evimde genel bir temizlik yaptim. Ancak ocak ustunde temizlikten sonra lekeler olustu. Iyi durulama yaptim fakat kullandigim bezlerden dolayi hem muslukta hem firinda hem de mobilyalarda lekeler kaliyor. Banyo dusakabin caminda bile!!
Siz hangi yuzeyler icin hangi dokudaki bezleri kullaniyorsunuz? Lutfen yardimlarinizi bekliyorum kizlarr....
Hayırlı olsun canım,
Ben mutfakda A101 den 3 lü paket içinde renki temizlik bezi aldım havlu gibi (bimin ki büyük güzel değil) onu kullanıyorum.
Benim ocağım cam su lekesi kalırsa havlu peçete ile kuruluyorum.
Pencerelerede cam bezi mikrofiber kullanıyorum. Toz bezinide mikrofiber temizlik bezi kullanıyorum. Yerlere Bim marketin 7 li havlu bezinden kulladım sürekli değişmek gerkiyo çünkü saç felan kalıyo silkeleyerek atıyo. Duşakabinide süngerle temizliyorum cif banyo sıkıp mis oluyo. Ama benim duş kabin camı buzlu belki seninki camdır. Cam ise orda da cam bezi kullan.

Canim benim allah senden razi olsun varya gunlerdir bunun derdiyle ugrasiyorum hemen dediklerini alayim.. banyo camim buzlu onu da dedigin gibi sileyim cok sagolasin

Canım biobellinda nın temixlik bezletşni kullan ben kullsnıyorum çok memnunum durulama kurulsma yok zamandan tasarruf aynı zamanda pırıl pırıl iz yok

X