Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Mobilya konusunda acil fikre ihtiyacım var

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

notdefteri2_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
4.945
6.592
Hangi yemek odası :KK43: bugün almak zorundayım

Eklentiler

• IMG_6006.JPG
    IMG_6006.JPG
    102,7 KB · Görüntüleme: 402
  • IMG_5906.PNG
    IMG_5906.PNG
    125,4 KB · Görüntüleme: 414
  • 096965C7-B04D-42A4-811D-64841D05E790.jpg
    096965C7-B04D-42A4-811D-64841D05E790.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 325
İllaki bu ikisinden biri olacaksa beyaz olan derim.
Ama başka yerlere bakma imkanınız varsa çok daha hoş modeller var.
Bir kere alınıyor sonuçta acele etmeyin,içinize sinen bir takım olsun.

İllaki bu ikisinden biri olacaksa beyaz olan derim.
Ama başka yerlere bakma imkanınız varsa çok daha hoş modeller var.
Bir kere alınıyor sonuçta acele etmeyin,içinize sinen bir takım olsun.
O kadar çok baktım ki, yeni modellerin hepsi bu ahşap gibi olan. Doğala yönelik çalışmış her yer

Canım hayalindeki evin konsepti nedir ? Ben geçen sene evlendim. country yatak odası düşünnüyordum içime sinen model olmadı. Sonra baktımki modern tasarımlar çok kullanışlı vazgeçtim raylı sistemleri var içine gömülen tvlleri var filan beyaz takımlar şimdi bana yeni doğan cocuk odalarını hatırlatıo. ileride cocuguna oda yaptırmak ıstersen hep beyaz olacak evin, bir de bunun temizliği var. kiri çok gösterir.

Misal misafir odam modern, oturma odam retro modern karışımı. geçen sene bir sürü mağaza gezdim maskodan aldım zaten tüm eşyalarımı oradan duydugum artık beyazlar tercih edilmiyormuş. zaten evi zengin gösteren de hakiki odundan yapılan mobilyalar. Geçen sene tüm mobilya mağazaları ilk fotodaki tarzda renkte ürünler yapmıştılar. ama dediğim gibi hayallerin önemli olan.

Engince de çok güzel şeyler var, oturma odamı oradan almıştım. Çokta kullanışlı takımları.. tabi bütceni bilmiyorum.Hayırlısı olsun.

Ahşap olanın tozunu alırken deli olursun. O çıkıntılar hep parmakla geçilecek.:temizlik:
Artık eve bir şey alırken aklıma ilk gelen temizliği oluyor.
Aynasının alçak monte olmasını da sevmedim. Yoksa tarzı güzel.

İki mobilya çok farklı tarzda. Biri Retro biri country. Geri kalan eşyalar hangi tarz olacaksa ona göre bakın bence.

Canım hayalindeki evin konsepti nedir ? Ben geçen sene evlendim. country yatak odası düşünnüyordum içime sinen model olmadı. Sonra baktımki modern tasarımlar çok kullanışlı vazgeçtim raylı sistemleri var içine gömülen tvlleri var filan beyaz takımlar şimdi bana yeni doğan cocuk odalarını hatırlatıo. ileride cocuguna oda yaptırmak ıstersen hep beyaz olacak evin, bir de bunun temizliği var. kiri çok gösterir.

Misal misafir odam modern, oturma odam retro modern karışımı. geçen sene bir sürü mağaza gezdim maskodan aldım zaten tüm eşyalarımı oradan duydugum artık beyazlar tercih edilmiyormuş. zaten evi zengin gösteren de hakiki odundan yapılan mobilyalar. Geçen sene tüm mobilya mağazaları ilk fotodaki tarzda renkte ürünler yapmıştılar. ama dediğim gibi hayallerin önemli olan.

Engince de çok güzel şeyler var, oturma odamı oradan almıştım. Çokta kullanışlı takımları.. tabi bütceni bilmiyorum.Hayırlısı olsun.
Ankara'da olduğum için seçme alanım dar..bütçe çok abartı olmadıkça sorun değil. Tavsiye resim atabilir misiniz, spor şık olsun istiyorum

beyazın konsolu yakındaki fotodan daha belli oluyor. ilk fotoda hoşuma gitmemişti beyaz çünkü konsola bakıp yok bu değil demiştim. ama şuan kesinlikle beyaz diyorum masası filanda hoş, koltuk takımınla uyuşmasıda önemli tabi

X