Mobilyalar için yardim

E

Ela Lale

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Ela Lale
Merhaba kızlar eminim benim gibi bu konuda öneri bekleyen bir çok arkadaşımız vardır. Evini hazırlayanlar evlenenler yardımcı olursanız sevinirim mobilyalarınızı nerden aldınız tavsiye edebileceğiniz istanbulda alınabilecek yerler nerelerdir?

• Konu Sahibi Ela Lale
Merhaba canım mobilyada modalife var maltepe köprüsünün orada banada burdan bir arkadaş söylemişti yerini orası güzel diyolar ama daha gitmedim şu an beyaz eşyayla uğraştığımızdan sıra daha mobilyaya gelmedi:)İstersen bir bak dışardan gördüm bayada büyük bir yere benziyo.Hoşçakal tatlım:))

• Konu Sahibi Ela Lale
Çok teşekkürler canım mutlaka bakıcam sanada kolay gelsin

• Konu Sahibi Ela Lale
canım mobilyacılar sitesi var anadolu yakasında modoko . bütün mobilya mağzalarını ve her stilini orda bulabilirsin. villa halinde yüzlerce mobilyacı yan yana. tavsiye ederim. tarif istersen özel mesaj yazarsın. şimdiden hayırlı olsun canım

• Konu Sahibi Ela Lale
Yatak Odası : DOĞTAŞ

Oturma Grubu : EFSANE MOBİLYA (Internetten bakacaksanız ÖZEFSANE diye bakın yerimseniben)

Tek Kanepe: VESPERO

Diğer tüm ıvır zıvırlar: HEPSIBURADA, IKEA ve TEKZEN :lepi:

Te burda detayları var cokacimcoook

KIYMANIN EVI

• Konu Sahibi Ela Lale
canım ben bütün mobilyalarımı modoko'da ki modimo'dan aldım çok da memnunum.

• Konu Sahibi Ela Lale
Kızlar önerileriniz için hepinize çok teşekkürler kıymacım evin çok güzel daha öncede resimlerine bakmıştım Allah evinden huzuru eksik etmesin hepinizin kızlar

• Konu Sahibi Ela Lale
Kızlar önerileriniz için hepinize çok teşekkürler kıymacım evin çok güzel daha öncede resimlerine bakmıştım Allah evinden huzuru eksik etmesin hepinizin kızlar

Sağol canım daha güzeli senin olsun yerimseniben

merhaba hihoyyyt

yatak odamı ve yemek odamı masko - renino mobilyadan aldım

köşe koltuğum yağmur mobilya

perdelerim z.burnu perdeciler çarşısında dikiliyor şuanhihoyyyt ( en uygun fiyat orda ben çok gezdim tavsiye ederim..semtimdeki perdei bana 1800 hesap çıkardı ben z.burnu dan 900 e aldım )

hmmm başkaa ... halılarımı da gümüşsuyu halı da beğendim daha almadım...ay bi de avize meselesi var...

y.bosna eskıdjı de çok uygun çok güzel avizeler varmış h.sonu bakmaya gideceğim..

herşeyyy gönlünce olsun arkadaşım Şeniz umarım istediklerini bulursunhihoyyyt

Canımcım çookkk teşekkür ederim herşey için fikir vermişsin perde için özellikle çok iyi oldu bunu bilmem.kaydirigubbakcemile5 Allah mutlulukla huzurla herşeyini kullanmanı nasip etsin. Bu arada senin düğünün ne zaman?

Canımcım çookkk teşekkür ederim herşey için fikir vermişsin perde için özellikle çok iyi oldu bunu bilmem.kaydirigubbakcemile5 Allah mutlulukla huzurla herşeyini kullanmanı nasip etsin. Bu arada senin düğünün ne zaman?

1 AY 9 GÜN SONA kaydirigubbakcemile2

Allah hayırlısı ile o gününü göstersin canım şimdiden sana bir ömür mutluluklar...

canım senin evin resimlerede bakmıştım daha önce çok çok güzel zaten yeni gelin evine bakmasıda çookkk hoş :dance: Allah güle güle mutlu huzurlu oturmanı nasip etsin

X