Trend Ayakkabı Modelleri Moda Topuklu Ayakkabılar/Botlar

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
bayılıyorum topuklu ayakkabılara ama malesef giyemiyorum ayaklarımın tabanları felaket acıyor :sinifsinif:sizler nasıl giyiyorsunuz?

youknow ama olmazki ama ama ama içim gitti ya
bi keresinde de babet eklemiştin ozamanda içim gitmişti
daha bugün baktım bu tarz botlara en ucuzu 70 tl oda süetti
deriler 130 larda...keske gümrükten gecsede alsak sunlardan

ya pamuk sorma inan fiyatları 11 dolar fln en pahalısı 20 dolar ama işte korkum olmasa hepsinden alcam ama en az 100 dolarlık alısveriş yapmak lazımmıs gumruk kargo fln aynı fiyata geliyormus bide gumrukten gecmiyormus bazen :a015:

bende onu düşündüm ama işte bu seferde gumruk engeline takılırsa parada gidecek

aman allahım bunlar ne kadar harika ayakkabılar böyle yaaaa
you know nasıl buldun nerden buldun bunları aklım gitti valla
ya kızlar bayram için toplanıp ayakkabıya mı girsek acabakaydirigubbakcemile3

muhteşemler yaaa
kargo parası dünyalar tutmasa ben de almak istiodum bunlardan
bi de paypal lazımdı galiba yaa..

paypal sorun değil kredi kartı olduktan sonra 2 dklık iş ama işte gumrukten mesela en fazla 3 çift geciyormus eee o zamanda 100 dolar olmuyor yani özel satıs acılıyor o zamanda fiyatlar dunya pahalısı oluyor

28205_P_1282785751375.jpg

gece içinaklinialirimsmile

çok güzel bunlar bende siteye baktım 200 dolarlık beğendim ama işte kargo fazla geliyoo

kizlar bu ayakkabilarin hepsi ve fazlasi elimin altinda cok sansliyim :KK62: sik sik aileme de, arkadaslarima da gonderiyorum simdiye kadar hic sorun yasamadilar gumrukle falan :KK64: :KK66: ayakkabi numarasini iyi secmek gerekiyor sadece...

1.ayakkabı ç ok güzel.
rengi deil ancak model hoşmuş military tarzı ayakkabılar hoş oluyor bunlar düğmeleri yanda kullanmış bnce daha güzellerini bulabilrsin mesela bu sezon yeşilde leoparlı ayakkabı 199 179 ve super. okadar para verme gümrüğe yani

X