Modellerin renklerini belirleyelim mi?

nazlxixmmm

CARLA VERDE
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
231
0
Sevgili Arkadaşlarım,Mart ayı başında Kadınlar Kulübü alışveriş sitesinde satışını yapmayı düşündüğümüz,tamamen ülkemizde üretilen CARLA VERDE markalı terliklerimizin renklerini belirleme konusunda yardımlarınıza ihtiyacımız var.
1000 adet modele sahip olan ürünlerimiz içerisinde en güzellerini sizler için seçmek ve burada sergilemek istiyoruz.
Seçilecek modellerin renklerini belirlemek,daha fazla sayıda ürünü burada sergilememize neden olacaktır.
Aşağıda resimleri verilen terliklerimizin içerisinde talep edilebilecek,beğendiğiniz renkleri bize belirtirmisiniz.
RENGARENK CARLA VERDELER
GEZİNECEK EN GÜZEL AYAKLARDA,
YOL ALINACAK MUTLULUKLARA,
YURDUMUN DÖRT BİR KÖŞESİNDE RAHATLIKLA
RENGARENK ÇIĞLIKLAR
BİR AN ÖNCE BAŞLASIN
DOSTLARIMIZIN SEÇİMLERİ İLE
KADINLAR KULÜBÜNDE
(Arkadaşlar sizlerden gelen yoğun istek üzerine 1 adet topuklu modelin diğer renklerini koyuyorum .bizde 1000 tane model var.hepsini nereye koyalımki.birde modellerimiz çalınmasın amacındayız hadi bunlarada bakın birazcık)
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=4835

Eklentiler

• $IMG_9512.jpg
    $IMG_9512.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 81
  • $IMG_9514.jpg
    $IMG_9514.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 81
  • $IMG_9516.jpg
    $IMG_9516.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 82
  • $IMG_9517.jpg
    $IMG_9517.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 91
  • $IMG_9515.jpg
    $IMG_9515.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
üzerine lazer bıçakla desen verilen model hoşmuş
rengi civicv sarısı olabilir

Arkadaşlar 1000 tane model mevcut.her modelin 6 rengi yapıldı.sizden ricam beyaz.siyah,bej,taba ve kırmızı içerisinde hangi rengi daha çok tercih edeceğiniz.bu yönde önerilerinizi bekliyorum.(.modellerin hepsini koyamıyorum nedeni modelin çalınmaması içindir.daha sonra mart ayında modelllerin bir kısmını koyarak hangisinin tercih edileceğini belirleyeceğiz).şimdi ilk aşama HANGİ RENKLER...bunun belirlenmesi.hoşçakalınız.önerilerinizi bekliyorum.

Kadın ve alışveriş sitemizde sizlerin beğenilerine sunacağımız bu terliklerdeki zengin model seçeneği inanın bizleride zor durumda bırakıyor .
bu kadar bol çeşit içinden gönlümüzün elverdiği hepsini sizlerle paylaşmak ama bunun imkansızlığı yüzünden bizimde ürünlerin satışında belirli kraterleri göz önüne alarak hazırlayacağımız kolleksiyonu sizlere sunmak olacak...
ilk işimiz renk olsun diye karar verdik 6 ana rengimiz içinden en çok ilgi çeken rengi tesbit etmemizde bizlere yardımlarınızı bekliyoruz,
Carla Verde terliklerinden birini alacak olsanız model kadar renginde sizin için önemli olduğunu biliyoruz ..
burada sergilediğimiz modellerden de ilham alarak bizlere beğendiğiniz rengi belirtirseniz mart ayındaki sunumumuzda o renkleri ön planda tutarak sizlere zengin ve bol çeşitli Carla Verde'lerimizi sunacağız ..
yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz .
sevgiyle kalın.a.s.

Son düzenleme:

ve beyaz renk

ben bu iki rengi ayakkabı ve terlikte vazgeçilmez buluyorum :)

iyi çalışmalar :)

Son düzenleme:
Çok daha güzel modelleriniz vardır eminim. a.s. Benim renk tercihim, bej, taba ve kahverengi olur yazlık ayakkabı ve terliklerde. Hadi bakalım, bekliyoruz yeni cicileri :kahve:

bizleri kırmayarak yorumlarıyla renk katan arkadaşlarım hepiciğinizi seviyorum..

evet kızlar bekliyoruz yorumlarınızı..

sevgi ve mutluluk kapınızdan eksik olmasın..a.s.

picture.php

bu modelde beyaz ama en alt taban siyah değil taba olmak koşuluyla ve taba rengi bencede gayet güzel ...

yaa üzgünüm ama bu model benim giyebileceğimbir model değil
ama illaki tercih etmek durumunda olsaydım beyaz yada tabayı tercih ederdim

ben maalesef böyle dolgu topuklu giyemiyorum erkek arkadaşımla aramızdaki boy farkının çok az olmasından:çok üzgünüm:
düz taban modeller tercihimdir terlikte:smiley-cool:
renk olarakta kesinlikle taba ve beyaz

değerli dostlar burada verdiğimiz modeller sadece sizlere sunacağımız Carla Verde'lerden bir tanesi,
buradaki asıl amacımız terlik seçerken 6 renk içinde hangi rengi tercih ederdiniz???..

zaten zengin modellerimizi gördüğünüzde her zevke hitap ettiğimizi anlayacaksınız..

bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum a.s.

9517 yani kırmızı çok güzel biraz benzeri ben de var ve çok rahat bu tarzlar

değerli dostlar burada verdiğimiz modeller sadece sizlere sunacağımız Carla Verde'lerden bir tanesi,
buradaki asıl amacımız terlik seçerken 6 renk içinde hangi rengi tercih ederdiniz???..

zaten zengin modellerimizi gördüğünüzde her zevke hitap ettiğimizi anlayacaksınız..

bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum a.s.
heeee tamam o zamannn:lepi:
taba ve beyaz kesinlikleeee:smiley-cool:

X