Mol gebelik geçirdim ve çok stresli bir dönemdeyim

Merhabalar aynı durumu bende yaşadım evlendiğim ilk zamanlar korunmuştum daha sonra hamile kaldım ama 5.haftamda kesede farklılık olduğunu öğrendim Aralık 2022 de kürtaj oldum patoloji sonucunda parsiyel mol tanısı konuldu başima gelene kadar asla adını dahi duymadığım bir şeydi çok araştırdım çok forum okudum ilk gebelik olduğu için psikolojik olarak biraz kabullenmem zor oldu ama düzenli olarak kan verdim betama bakıldı akciğer filmi çekildi ayni zamanda doğum kontrol hapı kullandım değerlerim normal şekilde sıfırlandı düzenli adet olmaya başladım herşey yolunda ilerledi en son geçen hafta son kontrolüm vardı kan değerlerim ve ultrason sonucum güzel cikti doktor artık bebek düşünebilecegimi her şeyin yolunda gittiğini söyledi 🙂İlk başlarda zaman hiç geçmiyor gibi geliyor ama işin ucunda sağlık olunca insan sabretmek zorunda kalıyor özellikle çevrenin yeni evlisin bebek yokmu gibi saçma soruları insanı darlasada zaman bı şekilde geçiyor doktorum 1 yıl beklemelisin tekrarlanmamasi için demişti şimdi tam bir yılım doluyor ve bebek çalışmalarına başladım umarım isteyen herkes sağlıklı sıhhatli çocuk sahibi olabilir ve kimsenin başına böyle bir şey gelmez 🤲🏻🙂
Sunucunuz ne oldu benim iki boş gebelik yaşadım ama ikincisi mol ilkini bilmiyorm

X