Monica Bellucci -

Egzantrik kocasıyla..Yakışıklı mı?karizma mı? onu bilemedim.Bazı resimlerde eski insan-yeni mutant gibi çıkmış sempatiksalakcinni

bu kadın ve penelope cruz..neden bu kadar begenildiklerine anlam veremedigim 2 bayan..
yine de penelope dan iidir..

Penelopeyi de cok begenırım ben.
Bence klişe guzellık kalıplarının dısındalar,asıl sebep bu.
Monicanın seksapalitesi ise olaganustu cazip kılıyor onu

bu kadin gercekten de bazi resimlerde cok güzel
bazi resimlerde ise hic bir güzelligi yok :S
cok tuhaf

Çok beğenirim. Tam bir dişi.
Direkt seksi çağrıştırıyor hatta. Bu iyi mi kötü mü bilemiyorum.
fisfisfis

ya benım en sevmedıgım sey bu kadında hatta tek sevmedıgım sey,devamlı elleri goguslerınde :)
her galada her foto cekımınde eller hep goguslerde,zaten goguslerın yarısı hep dısarda :)))

ve her fılmlerde o gogusler ıllakı gosterlıyor,illa cıplak bır sahnesı oluyor :)))

yani soyle acıklayayım,bu en basıt ornegi :)))

Son düzenleme:
Katılıyorum donut,ama ben eklediğin resimlerden başka bigüne ait olan resimlerde hiç görmediğim böyle yaptığını..Aşırı degajesinden dolayı biraz rahatsız olmuş olabilir yada artist bunlar ne düşündüğü bilinmez

Birde ben bu kadın beyaz mı esmer mi anlayamadım,ama nerde haberi okusam esmer güzel olarak tabir ediliyordu hatırlıyorum.Fakat bazı resimlerde beyaz çıkmış.Ama ben onu esmer olarak kabul ediyorum :1ninca: Özellikle bukadar ünlü olmadığı zamanalrda çekilen fotolarda tam bir esmer.

Monicadan bahsedıyoruz :))) degajeden rahatsız olmaz o.

Çıplaklıgı sevdıgını , ınsanların sınemalarda onu cıplak gormek ıcın para verdıgını bilmenin ve vucudunun insanları heyecanlandırmasının onu mutlu ettıgını ve cıplaklıgını sevdıgını tüm roportajlarında beyan eden bir dişi o :)

Ben zaten misal dıyerek o galanın fotolarını koydum,on tane foto koyarım ben bu işi ispatlarım gibi bir iddiam olmadı canım benim.Ama sen Monica baslıgı acmana ragmen demek ki hic galaları falan takıp etmıyorsun.Etseydin farketmemen imkansız olurdu canım,sever o degajesini zoomlamayı :)

Ha buarada koydugun foto sıyah beyaz zaten :)))) o yuzden ucuncu bır esmer renk görmek bilim açısından imkansız :)))

Bugday tenli bu kadın,istedigi zaman beyaz hakim porselen makyajlar ıle beyaz,bronzlasınca esmer bir divaya donusebılıyor.

Ten renginden bi kac ornek

Son düzenleme:
donut yok takip etmiyorum,o beni takip etsin aklinialirimsmile Ama sorduklarında en çok kimi beğenirsin diye bu hatunu ve Kelly Brooke'u söylüyorum.Adını bilmiyodum ama Sharon Stone'la bi filmi vardı o hatunun orda gördüğümden beri bende çok benzetiyorum.
Her nekadar kokain yüzünden burun kemiklerinin eridiği rivayet edilsede,burnunu çok beğeniyorum

saç baş harika ama kıyafet ağlıyor,ben ağlıyorum

ben bu kadini cok begenyiorum, cok asiri seksi..kiz halimle bile böle düsünüyorsam, erkeklere nasil gelyiordur bu kadin düsünemiyorum bile

seks tanrıcası gıbı gelıyor :))) zaten kadın tescilli tahrikçi :)

Evet kadın kadın tescilli tahrikçi pisliğin teki,hanım hanımcık masum Angelina gibi ünlü kadınlara neden benzemiyor çok kızıyorum :)

Aman aman Angelina hep boyle degildi:)))) Evli adamları ayartan,lezbiyen ilişkiler yasayan,kokain kullanan yaramaz bir kadındı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…