Saç Rengi ve Saç Boyama mor sampuan sacimi turuncu yapiyor - lutfen yardim!

sampuanisurmusumhelada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2018
4
1
36
kizlar benim dogal renkte acik kumral saclarim var dolayisiyla genelde gunesten sarariyor ve biraz solgunlasabiliyor. ben de hata yaptim ve bir mor sampuan uyguladim, tek uygulamada saclarim turuncu bakir ton aldi ! cevremdeki insanlar bile hemen fark etti :kızgın:
diplerim cirkin cikinca sacimi boyamak durumunda kaldim ama kullu koyu kumrala boyasamda sacim ince telli diye sanirim boya tutmuyor akiyor (ki en pahali markalari aliyorum). boyadan sonra bu sebepten bu kez John Frieda sheer blonde mor sampuanini denedim fakat sonuc tam husran. TUPTURUNCU BIR KAFAM OLDU. Her denedigimde daha da turunculasti
Ne kadar bir daha yikasam o kadar turunculugu geri aliyor :KK43:

boyamak istemiyorum diplerimi de 2 cm kadar uzattim yol gosterin bu sac boyasiz nasil duzelir

Not: Fotograf da ekledim sacin kendi rengi tutturulabilen bir renk degil, fotografta sampuandan dibi de turunculasmis durumdaydi su an biraz gecti

Eklentiler

• FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 3.185
Son düzenleme:
Tatlım mor şampuanı ben sarisinken kullanmıştım ve benim saçımın sarisiı aktıkça kullu yapıyordu senin ki nasıl oldu da turuncu oldu ben onu anlamadım mor şampuan zaten kullu yapmak için var

Tatlım mor şampuanı ben sarisinken kullanmıştım ve benim saçımın sarisiı aktıkça kullu yapıyordu senin ki nasıl oldu da turuncu oldu ben onu anlamadım mor şampuan zaten kullu yapmak için var

valla anlasam bildigim her dilde arastirdim kimsenin basina gelmemis boyasiz sacimi bile turuncu yapti john freidaya gectim o da kulluye boyali saci tupturuncu yapti diplerimden olmak da istemiyorum artik sac boyamak istemiyorum akiyor cok caresizim :KK43:((((( yanlis anlasilmasin tesbihte hata olmaz - cingeneler acar turuncu gorunur ya ayni oyle ozellikle diplere yakin yerleri, uclara dogru da cirkin soluk bir acik turuncu

Son düzenleme:
Ay kuzum nasıl öyle bir turuncu oluyor saçın anlamadım yani
Vallahi doğal boyalar var acik renkleri tutmuyor pek ama koyu renkleri tutuyor doğal boya yaz internete çıkar koyu kestane rengi al boya kurtul derim sonra zamanla kendi rengine döner
Keşke hiç bulaşmasaydin

Ay kuzum nasıl öyle bir turuncu oluyor saçın anlamadım yani
Vallahi doğal boyalar var acik renkleri tutmuyor pek ama koyu renkleri tutuyor doğal boya yaz internete çıkar koyu kestane rengi al boya kurtul derim sonra zamanla kendi rengine döner
Keşke hiç bulaşmasaydin

valla koyu kimyasal boya da tutmuyor ki kac kere denedim cok ince telli oldugunu soyluyorlar hep ondan galiba :KK1:

1 kere yikasan geciyor zaten bi tek ben de mi ise yaramiyor su mor sampuan. Mavi sampuan aldm mor ise yaramayinca platin saclarim mavi oldu 1 hafta oyle gezdim mecbur :işsiz: .

X