MORALİM ÇOK BOZUK,TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR 😟

İç kısmı demirli bilek atelleri var. Şimdilik onlardan taksanız zaten 4 gün kalmış sınava. Sınav günü de güçlü bir ağrı kesici alırsınız ya da ağrı kesici iğne yaptırırsınız sizi sersemletmeyecek. Hem stresinizi de alır. İnşallah bir aksilik olmaz 4 gün içinde de emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Bi de Allah aşkına bir nazar okutun ya da kurşun filan döktürün. Eski konularınızı da biliyorum. Ne çok talihsizlik üst üste geldi başınıza. İnşallah bu sondur güzel kapılar açılır sizin için bundan sonra.

el bilegini kirmanin buyuk bir isaret oldugunu dusunur bu sinavin benim icin hayırlı olmayacagina kanaat getirir durumu kabullenir

kesinlikle ve kesinlikle elimi alciya aldirirdim

o kemik yanlis kaynarsa yamuk bilekle katiplik daha zor olurdu
Kesinlikle sizin yazdiginiz gibi dusundum bende.Katiplik memuriyetin en kotu sartlarina sahip bir meslek. Belkide olmamasi gereken bir sey bu.

Zor bir süreçten geçtiğinizi biliyorum, az kalmış, bilek ağrınız da azalır inşallah, sınavdn sonra doğru hastaneye gidin, ihmal etmeyin lütfen. Benim eşimin kolu da zamanında kırılmış ve bayağı bir yanlış kaynamış, ama bir sıkıntı oluşturmıyor.Siz kararınızı vermişsiniz, sınava odaklanın artık. Geçmiş olsun.

Tıp disinda bir şey uygulamam deyip, bizden tavsiye mi istiyorsunuz? Doktorun verdiği stres ilacını da kullanmıyorsunuz. Ne yapalim biz? Girin sınava, girin de yanlış kaynamaz umarım o kırıklar. Önce insan sağlığı. Bu nasıl sorumsuzluk? Bu neyin hırsı?
Hanımefendi istediğim tavsiyeler ne sanki ? Merdiven altı tavsiyesi istemiyorum. Buz , krem vs . Önerebilirsiniz. Bu kadar sinirlenmenize de gerek yoktu. Neyin hırsı olduğu sizi ilgilendirmiyor. Fikriniz varsa söylersiniz, yoksa da benim hırsımı sorgulamak size düşmez. Doktorun verdiği ilaç sınavdan önce kullanılacak bir ilaç sürekli kullanılacak bir ilaç değil. Fikriniz yoksa şayet, biraz seçerek yorum yazın. Asıl sizdeki sinir ne böyle .

Geçmiş olsun.kasaptan kuzu kemiği alın 1 saat suda bekletip sonra suyu dökün tencereye alın temiz su koyup kaynamaya bırakın kaynadıgı zaman altını kışın 18 saat kadar kısık ateşte pişen kemik suyunu süzüp hergün yaptıgınız yemeklere ekleyip tüketmeye çalışın.kemik yapınızı güçlendirmiş olursunuz
Teşekkür ederim 🙏🏻 yapacağım dediğinizi. İnşallah öyle olur

Zor bir süreçten geçtiğinizi biliyorum, az kalmış, bilek ağrınız da azalır inşallah, sınavdn sonra doğru hastaneye gidin, ihmal etmeyin lütfen. Benim eşimin kolu da zamanında kırılmış ve bayağı bir yanlış kaynamış, ama bir sıkıntı oluşturmıyor.Siz kararınızı vermişsiniz, sınava odaklanın artık. Geçmiş olsun.
Gideceğim sınavdan çıktığım gibi zaten. Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun 🙏🏻

el bilegini kirmanin buyuk bir isaret oldugunu dusunur bu sinavin benim icin hayırlı olmayacagina kanaat getirir durumu kabullenir

kesinlikle ve kesinlikle elimi alciya aldirirdim

o kemik yanlis kaynarsa yamuk bilekle katiplik daha zor olurdu
Ben öyle işaretlere falan inanan birisi değilim. Benim dikkatsizliğim yüzünden kırıldı. Sizin dediğinize göre, belki de bu benim sınavımdı , alçıya almam hayırlı olmayacaktı... Neyse... Teşekkürler yinede yorumunuz için.

mazeret sunup mülakatı farklı bir tarihe aldırabiliyormusun sonuçta sağlık bence bunu araştırın
Yok öyle bir şey söz konusu değil. Bizim sınavlarda geçerli değil o. Mülakat değil ayrıca bu uygulama sınavı. Sınavın ertesi gün mülakata alınacakların listesi açıklanıyor ve mülakat tarihi belli oluyor.

Tüm şartları karşılıyor olmama rağmen o kadroya bir defa olsun başvuru yapmadim
Bilmiyorum psikolojim kaldırmaz sanırım akşama kadar önümden hırsızı tecavüzcusu katili vs vs bilimum nefretlik insan geçecek yok yok ben kaldıramam
Ama şu da var birisi de bu işi yapmalı elbette

Durumunuza gelince ben olsam bunu işaret sayar o sınava girmezdim çok manidar bir kırık hani insan der ya ellerim kirilsaydi da yazmasaydim

Kusura bakmayın ne olur bu benim fikrim
Diğer yandan sınava bir şey kalmamış o güne dek beklenip sınav sonrası alçı yaptırırsanız Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah

Çok geçmiş olsun
Başarılar dilerim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun

Yani çok mu açsın çok mu ihtiyacın var bu paraya. Hayret ediyorum ya para için neleri göze alıyor insanlar
Ne kadar seviyesiz bir yorum bu. Paraya zerre ihtiyacım yok inan. Çok şükür param var , aklına gelebilecek her şeye sahibim. Demekki senin için her şey para ki , direkt okuduğunda bunu anlamışsın. Senin gibi insanlar, hayatta hiç bir amacı olmayan, beklentisi olmayan insanlardır. Azimli bir insan gördüğü zaman, nereden saldıracağını iyi bilirler. Bi telefonla kapıma kadar geliyor istediğim her şey 😀 malum zengin olmak bunu gerektirir 😂 insanın kendi ayaklarının üzerinde durmak istemesi kadar güzel bir şey yok. Bu senin gibilerin anlayabileceği bir şey değil. Açtığım konu hakkında bir fikrin yok , sadece laf olsun diye yorum yapıyorsun. Neyse daha yormayacağım kendimi. Hadi başka konuya .

Tüm şartları karşılıyor olmama rağmen o kadroya bir defa olsun başvuru yapmadim
Bilmiyorum psikolojim kaldırmaz sanırım akşama kadar önümden hırsızı tecavüzcusu katili vs vs bilimum nefretlik insan geçecek yok yok ben kaldıramam
Ama şu da var birisi de bu işi yapmalı elbette

Durumunuza gelince ben olsam bunu işaret sayar o sınava girmezdim çok manidar bir kırık hani insan der ya ellerim kirilsaydi da yazmasaydim

Kusura bakmayın ne olur bu benim fikrim
Diğer yandan sınava bir şey kalmamış o güne dek beklenip sınav sonrası alçı yaptırırsanız Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah

Çok geçmiş olsun
Başarılar dilerim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun
Tabi her insan farklıdır. Benim yapabileceğim bir iş. Soğukkanlı birisiyim ben. Teşekkür ederim, Allah razı olsun 🙏🏻

X