Erkek İnfertilitesi Morfolojisi 0- 2 arası değişip aşılama yada tüp bebeğe hazırlananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yok canm sabah ac karnına arginite 500 mg,kahvaltıdan sonra q10 aksamda yemekten önce cartinite ve tekrar 500 mg arginite alıo.kaan aydosun hastasıyız o bizim imprtly endol trantal verdi imprtyl bi vitamin ama içinde bunlar olmadıgı için ben ekstra aldım cnm
Canım ya bu kadar vitamin çok değil mi?biz şimdi impryl klomen ve l carnitine kullanıyoruz eşime diyorum kabul etmiyor diğerlerini zararı olur diyor.bende durdugum yerde daha napayım diye düşünüyorum

Canım ya bu kadar vitamin çok değil mi?biz şimdi impryl klomen ve l carnitine kullanıyoruz eşime diyorum kabul etmiyor diğerlerini zararı olur diyor.bende durdugum yerde daha napayım diye düşünüyorum
Klomen hormon ilacı onu kesti dr bizde bu kullandıklarımız vitamin die korkum yok denicem valla cok bunaldım yoksa tül bebek sırasında o kadar hormonu biz alıyoruz bu durumda denemem gerek cnm

Bu arada hepsini solgar marka aldım güvenilir bi ilaç die.aralık sonu tahlil vercez sonucu yazarım ama 3 ay kullanmayı düşünüyorum tam etkisini anlamak için

Bu arada hepsini solgar marka aldım güvenilir bi ilaç die.aralık sonu tahlil vercez sonucu yazarım ama 3 ay kullanmayı düşünüyorum tam etkisini anlamak için
İnşallah canım güzel sonuçlar alırsın hep birlikte alırız, inşallah.dedigin doğru canım tüp bebekte kadın çok yıpraniyor

KIZLAR SANIRIM BU EMODEXLE PROXCEED farklı amaca hizmet ediyor gibi geldi bana emodex de q10 falan var karasızım ben morfoloji için hangisini kullansak?

KIZLAR SANIRIM BU EMODEXLE PROXCEED farklı amaca hizmet ediyor gibi geldi bana emodex de q10 falan var karasızım ben morfoloji için hangisini kullansak?
Cnm morfoloji değişmeyen bir şey.. doktorunuz demedi sanırım.. sadece sperm testine bakan kişinin gözüne göre %1 vs oranında çıkıp düşebilir. Emodex sayıyı çok arttırır, proxeedi biz kaç ay kullandık sıfır etki

Esim şoka girdi güldü ağladı çığlık attı :KK49:
Annem sevincten agladi .Ablam agladi ama daha abiler bilmiyor cunku bi tanesinin bebegi olmuyor acilari tazelenmesin diye biraz saklama karari aldik.

Afilim konuları takip ederken bir arkadaş senin deneyimli olduğunu söyledi fakat ayrıntılara ulaşamadım. Bizde morfoloji 0 bunun için ne önerisin DNA hasarı dışında ona baktırcaz inşallah. Biraz bilgi verirsen çok sevinirim. Bu arada allahım bebeğini sağlıklı bir şekilde sizlere bağışlasın sağlıkla gelsin inşallah... adına çok sevindim. Şimdiden teşekkür ederim.

Cnm morfoloji değişmeyen bir şey.. doktorunuz demedi sanırım.. sadece sperm testine bakan kişinin gözüne göre %1 vs oranında çıkıp düşebilir. Emodex sayıyı çok arttırır, proxeedi biz kaç ay kullandık sıfır etki
o zaman emodex kullanalım biz sağolun :)

merhaba 1yildir eşimle çocuk istoyrouz olmuyor test verdim yumurtlama da bi sıkıntı yok herşey normal esim de test verdi acaba sonucumu değerlendirir misiniz ph:8 normal formlar:%0 yorum:teratozoo sperm numunesi renk: normal opak total motilite:KK43:PR+NP) %85 likefakisyon:30 dakika içinde progressif motilite:%88 non progressif motilite :%2 konsantrasyon: 75 milyon viskozite normal aglünitasyon yok vitalite canlı hareketsiz immolite : %15 volüm 2.5ml normal formlar :%0 total sayı 187.5 million

X