Erkek İnfertilitesi Morfolojisi 0- 2 arası değişip aşılama yada tüp bebeğe hazırlananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Balım pcos um var benim. Çok sayıda yumurtam toplandığı için rahim dinlendirme yapılacak bikaç ay.. Herşey yolunda giderse ocak ayındaki reglimle transferim olacak nasipse..
hım anladım canım. benim yumurtalıklarımda da pcos görüntüsü varmış 1 kez klomen 4 kezde famera kullandım. gatada ki doktorlar adetimin düzenli olup olmadığını sordu.adetlerim düzenli 30 -31 günde bir adet oluyorum dedim hormon değerlerimi de normal buldular bakalım bende ocak ayını bekliyorum ... inşallah ocak bizim için hayırlara vesile olur canım

hım anladım canım. benim yumurtalıklarımda da pcos görüntüsü varmış 1 kez klomen 4 kezde famera kullandım. gatada ki doktorlar adetimin düzenli olup olmadığını sordu.adetlerim düzenli 30 -31 günde bir adet oluyorum dedim hormon değerlerimi de normal buldular bakalım bende ocak ayını bekliyorum ... inşallah ocak bizim için hayırlara vesile olur canım
İnşallah canım inşallah. Ocak bebişlerimizin geldiği ay olur hayırlısı ile inşallahh :dua: pcos dan korkma canım o tedavide avantaj bile olabiliyor.. Eşin için de stres olma. İleri teknoloji sperm seçme teknikleri var. Rabbim yeterki ol desin %1 morfolojiyle doğal yoldan bebişi gelen arkadaşlar var...

askininaskisi askininaskisi canım nerede tüp bebek yaptırıyor Sun?hasar mi vardı tedavi oldunuz hamile kalamadin ondan mı yaptırıyor Sun tüp bebek? inşallah güzel, sonuçlar alırsın canım.
Afilim92 Afilim92 iyim canım sen nasılsın?nasıl gidiyor hamilelik kalp atışı için ne zaman gideceksin

Canımsınn :KK37: heycanla ocağı bekliyorum ben :KK66: sen napıyosun bebişli günler nası geçiyor? Ağrıların var mı bu dönemlerde bel kasık ve göğüs ağrısı oluyormuş??
Geceleri bicak saplanmasi gibi kasik agrisiyla uyaniyor ve uzun sure uyuyamiyorum okulda ayakta olduğum icin hem belim hem kasiklarim cok agriyo gelir gelmez yatiyorum zaten kanamam oldu 2 3 gun once cok agladim yiprandim .insallah yeni yil sana bebis getirir
askininaskisi askininaskisi canım nerede tüp bebek yaptırıyor Sun?hasar mi vardı tedavi oldunuz hamile kalamadin ondan mı yaptırıyor Sun tüp bebek? inşallah güzel, sonuçlar alırsın canım.
Afilim92 Afilim92 iyim canım sen nasılsın?nasıl gidiyor hamilelik kalp atışı için ne zaman gideceksin
Haftaya gitcem canim kalp atisi icin insallah duyarim düşük tehlikem var cok korkuyorum

Kızlar eşim geçen gün test yaptı bı bakar mısınız şimdi ileri hız kaç oluyor A B falan var ilk defa böyle bir sonuçla karşılaştım yorumlar mısınız
IMG_20171127_152130.jpg
IMG_20171127_152130.jpg

Geceleri bicak saplanmasi gibi kasik agrisiyla uyaniyor ve uzun sure uyuyamiyorum okulda ayakta olduğum icin hem belim hem kasiklarim cok agriyo gelir gelmez yatiyorum zaten kanamam oldu 2 3 gun once cok agladim yiprandim .insallah yeni yil sana bebis getirir

Haftaya gitcem canim kalp atisi icin insallah duyarim düşük tehlikem var cok korkuyorum
Allah yardımcın olsun kuzum hiç birşey olmicak Allah in izniyle kalp atışını da duyarsın sağlıcakla kucağına da alırsin inşallah

Canım Allah büyük dua edelim inşallah birşey olmaz.sen bu topigin umudusun.hemizin duaciniz inşallah birşey olamayacak.gonlunu ferah tut

İnşallah canım teşekkür ederim güzel duan için :dua::anneadayı: Allahım sağlıkla bebişinin kalp atışını duymayı nasip etsin sana balım. Bizler de güzel haberlerini bekliyor olacağız.
Ağrılarının da bebeğinin kendine yer açmaya çalıştığı için olduğunu düşün rabbimin en büyük mucizesini taşıyosun evvelallah güç kuvvet verecektir sana dualarımdasın kuzum :dua::dua::dua:

İnşallah canım hepimiz pozitifleri görelim hayırlısıyla sağlıkla tez vakitte..Canım adanada Ankada tüp bebek merkezinde yaptırıyorum şuan medline hastanesiyle birlikte çalışıyorlar.Canım %29 hasarımız vardı öncesinden gittiğimiz üroloji uzmanı bunun tüp bebeğe engel bi değer olmadığını söyledi tabiki ileri sperm seçme tekniği kullanılması şartıyla. Sonra merkezle görüştük başladık tedaviye. Transferim ocakta olacak embriyolarımız donduruldu...

İnşallah canım hepimiz pozitifleri görelim hayırlısıyla sağlıkla tez vakitte..Canım adanada Ankada tüp bebek merkezinde yaptırıyorum şuan medline hastanesiyle birlikte çalışıyorlar.Canım %29 hasarımız vardı öncesinden gittiğimiz üroloji uzmanı bunun tüp bebeğe engel bi değer olmadığını söyledi tabiki ileri sperm seçme tekniği kullanılması şartıyla. Sonra merkezle görüştük başladık tedaviye. Transferim ocakta olacak embriyolarımız donduruldu...
Canım inşallah pozitif sonuç alırsın bizide haberdar et

Kızlar eşim geçen gün test yaptı bı bakar mısınız şimdi ileri hız kaç oluyor A B falan var ilk defa böyle bir sonuçla karşılaştım yorumlar mısınız Eki Görüntüle 2073786 Eki Görüntüle 2073786
Canım morfoloji değeri karşısında bişi yazmıyo bakılmış mıydı?? A ileri doğru hızlı hareket b yavaş ileri hareket bu ikisinin toplamı ileri hareketi verir. C yerinde hareket d de hareketsiz sperm demek. Sayınız da ml de 15 milyon minimum olması gereken değer sizinki 10 milyon biraz altında ama çok büyük sıkıntı değil bence. Biz ml de 9 milyonla tüp bebek tedavisinin ilk aşamasını atlattık çok şükür..

Canım morfoloji değeri karşısında bişi yazmıyo bakılmış mıydı?? A ileri doğru hızlı hareket b yavaş ileri hareket bu ikisinin toplamı ileri hareketi verir. C yerinde hareket d de hareketsiz sperm demek. Sayınız da ml de 15 milyon minimum olması gereken değer sizinki 10 milyon biraz altında ama çok büyük sıkıntı değil bence. Biz ml de 9 milyonla tüp bebek tedavisinin ilk aşamasını atlattık çok şükür..
Morfolojimiz %2 canm ona bı ay önce baktırmiştik.sayimiz 8 milyondu yükselmiş ileri hızlı %20 ydi Kaan hocanın hastasıyız bizde. a b isin içine girince anlamadım sağol canm yorumun için teşekkür ederim

Canım bu üç vitamini eşin aynı anda aynı saatte mi alıyor?birde bunların yanında başka vitaminde aliyor mu
Yok canm sabah ac karnına arginite 500 mg,kahvaltıdan sonra q10 aksamda yemekten önce cartinite ve tekrar 500 mg arginite alıo.kaan aydosun hastasıyız o bizim imprtly endol trantal verdi imprtyl bi vitamin ama içinde bunlar olmadıgı için ben ekstra aldım cnm

X