Saç Rengi ve Saç Boyama Morfose nox boya

kubracftgz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
2
0
23
Merhabalar saçımı morfose nox yakut kızılına boyamak istiyorum fakat saçımı daha önce 3 4 kere yeşil toz kınaya, yaklaşık 1 ay önce kızıl hint kınasına boyadım ve sadece 2 buçuk saat tuttum. Saçımda çok bi etkisi olmadı parlaklık kattı ve saçlarımın rengini daha koyulaştırdı gün ışığında bakınca hafif bi kızıllık verdiğini fark ettim. Şimdi kızıl boyaya geçmek istiyorum ama korkularım var. Hint kınasının üstüne asla boya tutmaz, saçı yakar yıpratır diyorlar. Bu konuda tavsiyenizi almak istedim.

Sizce saçımı morfose nox yakut kızılı rengine boyasam rengi tutar mı?
Saçım yıpranır ve dökülme olur mu?
Boyadan önce saçımı açıp kınadan kurtulmalı mıyım, saçımı açarsam herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Boyama işlemini tam olarak nasıl yapmalıyım?
Diplere sürüp bekletip daha sonra uçlara mı sürmeliyim ya da direkt tüm saça mı sürmeliyim?
Boyayı sürdükten sonra kaç dakika bekletmeliyim ve son olarak
Ne sıklıkta boya yapmalıyım?
Saçımı ilk defa boyayacağım o yüzden çok endişeliyim. Tavsiyeleriniz çok önemli, şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar saçımı morfose nox yakut kızılına boyamak istiyorum fakat saçımı daha önce 3 4 kere yeşil toz kınaya, yaklaşık 1 ay önce kızıl hint kınasına boyadım ve sadece 2 buçuk saat tuttum. Saçımda çok bi etkisi olmadı parlaklık kattı ve saçlarımın rengini daha koyulaştırdı gün ışığında bakınca hafif bi kızıllık verdiğini fark ettim. Şimdi kızıl boyaya geçmek istiyorum ama korkularım var. Hint kınasının üstüne asla boya tutmaz, saçı yakar yıpratır diyorlar. Bu konuda tavsiyenizi almak istedim.

Sizce saçımı morfose nox yakut kızılı rengine boyasam rengi tutar mı?
Saçım yıpranır ve dökülme olur mu?
Boyadan önce saçımı açıp kınadan kurtulmalı mıyım, saçımı açarsam herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Boyama işlemini tam olarak nasıl yapmalıyım?
Diplere sürüp bekletip daha sonra uçlara mı sürmeliyim ya da direkt tüm saça mı sürmeliyim?
Boyayı sürdükten sonra kaç dakika bekletmeliyim ve son olarak
Ne sıklıkta boya yapmalıyım?
Saçımı ilk defa boyayacağım o yüzden çok endişeliyim. Tavsiyeleriniz çok önemli, şimdiden teşekkür ederim.
Canim normal kına boya tutuyor açıcıyla da açılıyor 20 gün önce ben yaptım ama hint kinasini bilmiyorum.
Saçımda boya ve normal kına vardi kızıl istiyordum önce boyadım saçım koyu diye tutmadi sadece ışıltı verdi.
1 ay sonra agis yoğun saç açıcı ile açtım yıkadım arkasından sea color ateş kızılına boyadim istediğim rengi elde ettim.

X