Moringa çayı

Wasenough

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
26
1
Birkaç gün önce zencefil almak için girdiğim aktar zayıflamaya yardımcı kullananlarında çok memnun olduğunu söylediği bu çaydan bahsetti. Kullanan var mı acaba aranızda ?

Ben kullanıyorum sabah ve akşam yemeklerden sonra bu çayı içiyorum. Sindirim konusunda bana faydası oldu almadan öncede internetten araştırma yaptım ve herhangi bir yan etkisini görmedim. Tabi yinede kullanmadan önce iyice bir araştırma yapmakta fayda var.

Gece kızı çayıda kullandım moringada bir faydasını görmedim. En güzeli yeşil çay mate kekik fundayağrağı sinemaki. En iyi zayıflayabildiğim karışım.

bugune kadar hıc ama hıcbır seyden fayda gormeyen ben aktardan aldıgım bu morınga caydan kesınlıkle fayda gordum..hatta yenı kullanıyorum...ongunde ıkıkılo gitti...resmen gobegımın erımeye basladıgını fark ettım....ama sızde etkı edermı bilmem...birde aktardan alın..nette cok pahalı..aktarlarda ucuz.

Bende n11den aldım çayı 1 günde gerçekten 1 kilo gitti diyet ve sporla desteklediğim içindir belki bilmiyorum ilerde ne olur

Birkaç gün önce zencefil almak için girdiğim aktar zayıflamaya yardımcı kullananlarında çok memnun olduğunu söylediği bu çaydan bahsetti. Kullanan var mı acaba aranızda ?
bende bu gün gördüm varsa kullanan yazsın yoksa da ben alırım yarın ben yazarım :KK48:

bugune kadar hıc ama hıcbır seyden fayda gormeyen ben aktardan aldıgım bu morınga caydan kesınlıkle fayda gordum..hatta yenı kullanıyorum...ongunde ıkıkılo gitti...resmen gobegımın erımeye basladıgını fark ettım....ama sızde etkı edermı bilmem...birde aktardan alın..nette cok pahalı..aktarlarda ucuz.
vee beklenen yorum gelmiş bile sabah kalkar kalkmaz almalıyım çayı bıraktığıma pişman oldum şimdi

Nisan başında internetten aldım oldukça memnun kaldım özellikle de çalışan bir kadın olduğum için spora gidemiyorum bu işimi gördü sayılır. Aldığım site bu isterseniz bir bakın

Son düzenleyen: Moderatör:
Tskler ben dogal olanından buldum kamerondan getırdım ve muhteşem bırsey hazır sallama caylarından bır kac kısıden duydum memnun kalmamıslar tam aksıne vucut da sıslık yapmıs

Tskler ben dogal olanından buldum kamerondan getırdım ve muhteşem bırsey hazır sallama caylarından bır kac kısıden duydum memnun kalmamıslar tam aksıne vucut da sıslık yapmıs
Gerçekten taa kamerondan mı getirtdin :) Valla helal olsun :)

Moringa çayı çok faydalı ben aldığım yerden memnun kaldım hem göbeğimi zayıflattı hem de halsizliğim son buldu..Buraya bir bakın isterseniz..

Ben buradan aldım memnun kaldım tadını beğendim hem halsizliğimi aldı hem de kilo verdim açlık krizimden mide krampları çekiyordum midemide rahatlattı

Ne zamanlari iciyosun canim ? Bilgilendrrmsn
Ve ne kadra aldin 😍

X