Motiva ergonomix protezi

estetik perisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
2
0
29
Arkadaşlar merhaba...
Ben Meme protezi olarak motiva ergonomix taktırdım 19.01.2023 de doktoruma çok fazla güveniyorum Mersin'de volkan ışık yaptı 280 CC koyduk .Bugün ise 21.01.2023 oldu ilk gün norkoz etkisiyle kötü bir gece geçirdim hastahanede ama sabahında çok daha iyiydim. korkularım çok fazla bu gün sabah ağrılarım la uyandım ve sanki biraz daha ödem olmuştu ne yapacağım hiç bilmiyorum Diren bile takılmadı bana pazartesi doktor kontrolüm var aslında bir çok yazılan protez ameliyatı sonrasına göre hareket kabiliyetim çok daha fazla kollarımi hareket ettiriyorum kendim yataktan kalkabiliyorum ama insan korkuyor işte buz koysam mi diye düşünüyorum önerileri olan varsa bana yazabilir mi bu süreci daha kolay nasıl gecirebilirim

Buz olayını bana önermişti doktor..hatta amelyatınnertesi günü hastanede hemşireler buz getirdi koyduk..ağrın oldukça 15 dk süreyle buz koyabilirsin demişti faydasını gördüm

Ne kadar zaman oldu yaptirali peki memnunmusun
Benim dün 5 hafta doldu..çok şükür gayet iyiyim şimdilik çok memnunum..önceden sütyenlere bakar beğendiklerimi göğsüm yok diye almazdım şimdi ben beğenemiyorum istediğini giyebilme özgürlüğü çok güzel.iyi ki onacıları göze almış iyi ameliyat olmuşum diyorum..ara sıra ilerisi de takılıyor kafama ya ilerde sorun çıkarsa diye ama olan oldu artık bugünün tadını çıkarmaya çalışıyorum ☺️

Arkadaşlar merhaba...
Ben Meme protezi olarak motiva ergonomix taktırdım 19.01.2023 de doktoruma çok fazla güveniyorum Mersin'de volkan ışık yaptı 280 CC koyduk .Bugün ise 21.01.2023 oldu ilk gün norkoz etkisiyle kötü bir gece geçirdim hastahanede ama sabahında çok daha iyiydim. korkularım çok fazla bu gün sabah ağrılarım la uyandım ve sanki biraz daha ödem olmuştu ne yapacağım hiç bilmiyorum Diren bile takılmadı bana pazartesi doktor kontrolüm var aslında bir çok yazılan protez ameliyatı sonrasına göre hareket kabiliyetim çok daha fazla kollarımi hareket ettiriyorum kendim yataktan kalkabiliyorum ama insan korkuyor işte buz koysam mi diye düşünüyorum önerileri olan varsa bana yazabilir mi bu süreci daha kolay nasıl gecirebilirim
Bana bol su iç ve yürüyüş yap demişlerdi ben inatla agrılarımdan dolayı yürüyüş yapmadım. 1 . Hafta kontrolümde doktorum ısrar etti yürüyüs yap kendıne gelirsin dedi. O gün yarım saat yuruyus yapmıştım. İlk defa o gun gece guzel uyumuştum. Yani yürüyüs gercekten cok etkili. Ödemleride buyuk oranda azaltıyor. Ben ameliyat ta gırdıgımde 57 kıloydum cıktıgımda 62 kılo olmustum😂

Arkadaşlar merhaba...
Merhaba. Ben de volkan beye ameliyat oldum birkaç gün önce çok fazla sırt ağrım var. Bana da motiva ergonomix kullanıldı. Şu an durumunuz nasıl? Ağrılarınız ne kadar sürede geçti? Ben çok zorlanıyorum hiç düzelmeyecek gibi hissediyorum :KK43:

X