mr sonucu

Nastasya flipovna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
3.125
8.361
Arkadaşlar bundan iki ay kadar önce sert bir şekilde bir noktadan atladım.Tam o sırada dizimde bir kopma hissettim.iki aydır doktora gidiyorum şikayetlerimi dinleyip menisküs yırtığıdır deyip gönderiyorlar.Eklemde hareket kısıtlılığı var.Aynı gün dizimin hemen üstünde de bir yanma hissettim.Birkaç gün orada kırık olduğunu düşüneceğim bir acı vardı.röntgende kırık filan çıkmadı.Ama geçen hafta tekrar doktora gittim ve mr çekildi.Dizde çoğu şey normal yalnız ön çapraz bağlarda yırtık olduğu yazılı. Asıl önemli sorunumsa vastus medialis kası içinde lezyon olduğu sonucu.ilaçlı mr la değerlendirilmesi önerilmiş.Bugün ilaçlı mr çekildi.Sonuçlar henüz çıkmadı.Lakin ben geçen haftadan beri bitik vaziyetteyim.Google kasta lezyon araması yaptığımda her noktada yumuşak doku kanseri çıkıyor.Üç çocuğum var onları yanlız bırakmaktan çok korkuyorum.Geçen haftadan beri ölü gibiyim.Sürekli istemsiz ağlıyorum. Başına böyle bir şey gelip kanser çıkmayan var mı? lütfen yardımlarınıza çok ihtiyacım var. şu saatte hala uyuyamadım.kasta lezyon büyük oranda kötü bir şeyin habercisi midir.Bu konuda bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

Konu hak bilgim yok ancak internete bakarak kendime teshisler koyup vasiyetimi yazarak dr ye gittim sukur ki suana kdr olumsuz birsey olmadi o yuzden dr den ogrenin. Belki basit bisidir bilemeyiz cok gecmis olsun. Doktorsitesi gibi sitekerde soru sorma sansimiz oluyir isterseniz deneyin ❤️ BIzi de bilgilendirin iciniz ferah olsn

Arkadaşlar bundan iki ay kadar önce sert bir şekilde bir noktadan atladım.Tam o sırada dizimde bir kopma hissettim.iki aydır doktora gidiyorum şikayetlerimi dinleyip menisküs yırtığıdır deyip gönderiyorlar.Eklemde hareket kısıtlılığı var.Aynı gün dizimin hemen üstünde de bir yanma hissettim.Birkaç gün orada kırık olduğunu düşüneceğim bir acı vardı.röntgende kırık filan çıkmadı.Ama geçen hafta tekrar doktora gittim ve mr çekildi.Dizde çoğu şey normal yalnız ön çapraz bağlarda yırtık olduğu yazılı. Asıl önemli sorunumsa vastus medialis kası içinde lezyon olduğu sonucu.ilaçlı mr la değerlendirilmesi önerilmiş.Bugün ilaçlı mr çekildi.Sonuçlar henüz çıkmadı.Lakin ben geçen haftadan beri bitik vaziyetteyim.Google kasta lezyon araması yaptığımda her noktada yumuşak doku kanseri çıkıyor.Üç çocuğum var onları yanlız bırakmaktan çok korkuyorum.Geçen haftadan beri ölü gibiyim.Sürekli istemsiz ağlıyorum. Başına böyle bir şey gelip kanser çıkmayan var mı? lütfen yardımlarınıza çok ihtiyacım var. şu saatte hala uyuyamadım.kasta lezyon büyük oranda kötü bir şeyin habercisi midir.Bu konuda bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.
Biliyor musun bende yarın emar getireceğim. Bende bacak ve boyun ağrımdan uyuyamadım. Bu saate kadar.

Ne alaka yaaa :)))) Lütfen internet taraması yapmayın,böyle boşuna kendinizi üzersiniz.
İç çapraz bağları yırtıp kasınızı da zedelemişsiniz,ondan kaynaklı lezyon olmuşş,travma kaynaklı yani. Kanserle alakası yok (Allah korusun).En kötü fizik tedaviye gideceksiniz.Ben iç çapraz bağlarımı koparmıştım,büyük sıkıntı.İnşalllah sizinki küçük bir yırtıktır ve ameliyata gerrk kalmaz. Geçmiş olsun.

Internete bakarsak ben simdi yasamiyor olurdum.
Her sey icin kanser, tumor gibi urkutucu seyler yaziyor internette. Bundan 2 sene once film cektirdim. Uygulamaya sonuclarim dustugu gibi cikan sonucu google'a yazdim tabiki google "kanser" oldugumu idda ediyordu.

Hemen doktora gittim, doktor onemli bir sey degil o dedi. Yine de Icim rahat etmedi abime gonderdim sonucu, o da doktor arkadasina sordu adam ne kanseri yahu, kireclenme o demis :KK53:

Ne alaka degil mi? Kireclenme neree, kanser nere.
Icinizi ferah tutun kotu bir sey degildir allahin izniyle.

Konu hak bilgim yok ancak internete bakarak kendime teshisler koyup vasiyetimi yazarak dr ye gittim sukur ki suana kdr olumsuz birsey olmadi o yuzden dr den ogrenin. Belki basit bisidir bilemeyiz cok gecmis olsun. Doktorsitesi gibi sitekerde soru sorma sansimiz oluyir isterseniz deneyin ❤️ BIzi de bilgilendirin iciniz ferah olsn
Çok teşekkür ederim.Umarım benimki de öyle olur.

Ne alaka yaaa :)))) Lütfen internet taraması yapmayın,böyle boşuna kendinizi üzersiniz.
İç çapraz bağları yırtıp kasınızı da zedelemişsiniz,ondan kaynaklı lezyon olmuşş,travma kaynaklı yani. Kanserle alakası yok (Allah korusun).En kötü fizik tedaviye gideceksiniz.Ben iç çapraz bağlarımı koparmıştım,büyük sıkıntı.İnşalllah sizinki küçük bir yırtıktır ve ameliyata gerrk kalmaz. Geçmiş olsun.
varolun. söyledikleriniz bir nebze rahatlattı.Gerçekten çok teşekkür ederim.böyle zamanlarda olumlu bir cümle bile insanı tekrar hayata döndürüyor.

Internete bakarsak ben simdi yasamiyor olurdum.
Her sey icin kanser, tumor gibi urkutucu seyler yaziyor internette. Bundan 2 sene once film cektirdim. Uygulamaya sonuclarim dustugu gibi cikan sonucu google'a yazdim tabiki google "kanser" oldugumu idda ediyordu.

Hemen doktora gittim, doktor onemli bir sey degil o dedi. Yine de Icim rahat etmedi abime gonderdim sonucu, o da doktor arkadasina sordu adam ne kanseri yahu, kireclenme o demis :KK53:

Ne alaka degil mi? Kireclenme neree, kanser nere.
Icinizi ferah tutun kotu bir sey degildir allahin izn
çok çok teşekkürler ümitli konuşmanız için. umarım benimki de basit bir şeydir. E nabıza görüntüler düşmüş ama rapor hala çıkmamış.Keşke görüntülerden bir parça anlayabilseydim. bir haftadır işkence içindeyim.Çocuklarıma bile konsantre olamıyorum. umarım bende sizin gibi şanslı sınıfta olurum.Tekrar varolun.

Bende internetten bakmistim kuzum morluk belirtileri vardi (baska bir kanser turunde)ustelik doktorda suphelenmis kanser bolumune yonlendirmisti test yaptilar vitamin deger dusukluguymus...yani doktoruna sor olmafi baska doktora git ama kanser cok ciddi bir iddia

Bende internetten bakmistim kuzum morluk belirtileri vardi (baska bir kanser turunde)ustelik doktorda suphelenmis kanser bolumune yonlendirmisti test yaptilar vitamin deger dusukluguymus...yani doktoruna sor olmafi baska doktora git ama kanser cok ciddi bir iddia
size de çok geçmiş olsun. O psikolojiyi yaşamak insanın ömründen ömür götürüyor zaten.Hiç değilse güzel noktalanmış sizinki.umarım benim sonucum da böyle mutlu noktalanır.Teşekkürler desteğiniz için.Gecem gündüzüme karıştı günlerdir.

Ayy ben de bir kere boynum tutulmuştu çevirince ağrıyordu onu yazmıştım boyun fıtığı diyordu.Bu yine iyi,bacaklarımda iki tane ben çıkmıştı onu yazmıştım malign melanom çıkmıştı en ölümcül ve en geç fark edilen cilt kanseri tipi.Beyaz tenlilerde daha sık oluyor diyordu ben de öyleyim,o gece zor uyumuştum.Anksiyete varsa daha da zor sakinleşiyorsunuz.
Kanser olsa kendiliğinden ilerler ani hareket yapmışsınız ondan olmuş sizinki.

Boylesi durumlarda intenete bakarak kendi kendine teshis koymaya calisma. Ben onkoloji takipliyim. Beyin tumoru atlattim 6 ayda bir duzenli ilacli mr.a giriyorum. Bir mr.imda ameliyat yerimde kistik lezyon goruldu yazmis. Raporu aldim eyvah dedim tumor nuksetti galiba. Sonra dr.a gosterdim sorun yok dedi ameliyat yerinde kistik lezyon gorulmesi iyi biseymis. Yani dr.a gosterene stres yapma biz onlardan daha iyi bilemeyiz. Cok gecmis olsun.

Benim de akciğerimde lezyon var, ilk duyduğumda sizin gibi Google'dan araştırıp kahrolmuştum. Sonrasında 6 ayda bir olan kontroller sonucunda zararsız olduğu ortaya çıktı ve takibi bırakıldı. İnternetten hastalık araştırmak çok ama çok büyük bir hata. Size tavsiyem bir daha bakmayın, gönlünüzü ferah tutun. Çok geçmiş olsun

Ne ilgisi var canim benim kanserle?
Kaslari zedelemissin lezyon olusmus :)
Kendini bosuna strese sokma dusmek kanseri tetiklemez.
Internetten asla teshis falan koyma kendine simdiye hepimiz olmustuk :)
Gecmis olsun canim.

Bence abartıyorsunuz yani bağ dokusu zedelenmesiyle kanserin ne alakası var ?? Öyle birşey olsa sizin atlamanızdan önce birşeyler hissederdiniz.Böyle durumlarda internete bakmayın.

X