Mrb arkadaşlar acil bir şekilde kan sonucuma bakabilir misiniz

can tanem02

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
82
16
24
Screenshot_20240522-192725.png

Merhaba, belirtileriniz nasıldı adetinize kaç gün kala belirti başladı veya farkettiniz
Ben geçen nisanin 15 de adet oldum bu ay olmadım ve 1 haftadır göğüs ucumda çok şiddetli ağrı vardı birde üstüne üstün kasıklarımda ara ara kramp vardı bende bugün 1 hafta oldu bekledim regl olmadım onun için gittim kan testi istedi doktor bu şekilde çıktı

Ben geçen nisanin 15 de adet oldum bu ay olmadım ve 1 haftadır göğüs ucumda çok şiddetli ağrı vardı birde üstüne üstün kasıklarımda ara ara kramp vardı bende bugün 1 hafta oldu bekledim regl olmadım onun için gittim kan testi istedi doktor bu şekilde çıktı
Anladım, benimde 9 günüm var adetime, son bir haftadır sol tarafımda ağrı oluyor bacaklarım çok ağırlıyor göğsüm de çok bi farklılık yok ama şişkinlik hissediyorum beklesem mi test yapsam mı bilemedim Allah hayırlı uğurlu etsin sizinki inşallah 🙏

Anladım, benimde 9 günüm var adetime, son bir haftadır sol tarafımda ağrı oluyor bacaklarım çok ağırlıyor göğsüm de çok bi farklılık yok ama şişkinlik hissediyorum beklesem mi test yapsam mı bilemedim Allah hayırlı uğurlu etsin sizinki inşallah 🙏
Beklemende fayda var birde piskolojikmen etkileme hemen kendini hakkında hayırlısı olsun inşallah

Hayırlı olsun inşallah sağlıklı ilerlesin. 15 Nisan sat demişsin doğrumu bat ne zamandi. Ben de 17 Nisan oldum da en son. benim gecikmenin 8 ci günü ondan sordum
15 Nisan'da adet gordugumun ilk günüydü 6 gün sürdü benim adetim yani 21 Nisan'da bitti ve kasık ağrısı bende adetime 10 gün kala başladı meme ucu hassasiyetim başladı benimde 5 gebeliğim bu hiç daha önce bu şekilde yaşamadım kasik kramplarim oluyordu ama ilk defa meme ucu hassasiyetim oldu

X