Mrb iyi günler bosalamiyorum

Hilalek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2021
56
-23
24
Mrb iyi günler bnde 2 yıldır evliyim ama on sevisme kısa sürüyor eşimin boşalmasi 5,10 dakika sürüyor sonra yoruluyor ben de hiç boşalmadim zevk alma var sulanma var ama boşalma yok bnde boşalmak istiyorum ama olmuyor bana senin kadınlığında sıkıntı var dedi bu konuda ne disunuyorsunuz ve Bn nasıl yapabilirim acaba günlük veya 2 gün de bir yapıyoruz esim çok düşkün bnde düşkünüm ama bi turlu olmuyor olsun diye de çok uğraşmadik sadece Bn istiyorum dediğim zaman bana diyor ki kadınlar biraz geç boşalır ve zor olur diyor

6 yildir bi kere bosalamadim. Ne bicim insanlik bu. Ya esime dile getirmedim neden, cunku esimle nerdeyse iki gunde bir, hatta firsat oldugunda her gun iliskiye gireriz. Yani onda cinsel isteksizlik, yorgunluk, erken bosalma vb YOK boyle bi adama suç bulur gibi konusamadim. Ön sevisme desem, sen de ölü gibi yatiyirsun diyebilir. Oyleyim evet. O zaman benim bu halim ne olacak . İlk adım erkekten gelmez mi ya.
Senin durum ayrı bir başlık istiyor, aç istersen

"Adım" la kastettigimi anlatamadim pardon. Yazdiktan sonra farkettim. Adım dedigim,sevismeye baslamak yani yataga gitmek degil. Bi erkek esinin afedersiniz gogsune dokunmak,.... Hosuna gitmez mi? Onlari yapmak, kadini hazirlamak konusunda erkegin adim atmasi olsa? Bu erkekler gogsumuze bakmicak nerdeyse.
İnanin buna bu sorun çok genel. Hadi benim 2-3 kız arkadasimdan duysam bu hosnutsuzlugu, benim cevremde sorun var dicem.
bence açıkça söyleyebilirsiniz.
3 dakika, 5 dakika önce sevişme çok çok az. siz başlatın, ortamı ısıtın, boşalmaya ne kadar istekli olduğunuzu hem kendinize ispatlayin hem eşinize gösterin. oral yapabilirsiniz, hoşlanırsa boynunu, göğüs uçlarını dislerinizle uyarabilirsiniz. sonra ön sevişme sırasıni alip, kucağına oturup, goguslerinize yönlendirin. açıkça da söyleyin. bunu yapman çok hoşuma gidiyor vs (ortamın ateşine daha uygun kelimelerle) eğer zevk almak istiyorsaniz ilk adimi atamam gururunu kenara bırakın. elinizden gelen her şeyi yapın, baktiniz yine olmuyor, bir sorun var dersiniz.

çok istekli olmadığım zamanlar öyle sırt üstü yatip yarım saat bile dil ile uyarilsam keyifli gelmiyor. dokunmak da dokunulmak kadar harekete geciriyor ve haz veriyor

6 yildir bi kere bosalamadim. Ne bicim insanlik bu. Ya esime dile getirmedim neden, cunku esimle nerdeyse iki gunde bir, hatta firsat oldugunda her gun iliskiye gireriz. Yani onda cinsel isteksizlik, yorgunluk, erken bosalma vb YOK boyle bi adama suç bulur gibi konusamadim. Ön sevisme desem, sen de ölü gibi yatiyirsun diyebilir. Oyleyim evet. O zaman benim bu halim ne olacak . İlk adım erkekten gelmez mi ya.
Siz bir şey demeden adam nerden bilsin? Ya nasıl 6 sene bu konuyu konuşmadan durabiliyorsunuz. Bariz bir şekilde sorun olduğu halde? Konuş kavga et gerekirse rest cek ki bir şeyler değişsin. Çaba göstermiyorsa zaten sorunludur. Ama bir şey söylemeyerek durumdan memnun gibi duruyorsunuz dışardan muhtemelen

5 dakika sürüyodur. Göğsüme bile dokunmazdı. Simdi gecici gorevle biraz uzak kaliyoruz, ondan mi bilmem, gogsume dokunmaya basladi. İki dak göğüs okşama_y..ma toplamda en fazla 3 dakika. Sonra da iliskiye girip, 7-8 dakika da iliski. Hic bi erkek hoslanmaz, zaten ondan bi kere bile agzimi acip, bosalamiyorum diye yakinmadim. Ama kac dakika kadına baska seyler yapmak isteyen erkekler nasil oluyor?

. Ben öyle yatarken, o bana napiyo ki. 3 dak sonra iliski.. ben oyle yatmasam, o kadar daha uzasin ok ama yine bosalamam. Ben aşkla, tutkuyla dokunus istiyorum. Ama olmaz imkansiz bizden ..
Siz öyle yatmasaniz ilk aşamada biraz daha aktif olsanız yönlendirseniz istediğiniz şeyleri yaptirsaniz inanın son aşamada farkını görürsünüz.

Tam da öyle diyor, şaşırıyorum açıkçası. Ben kocamdan niye çekineyim ki, açık açık olmuyor, uzun uzun sevişmek istiyorum derim yani. Hayat arkadaşımdan utanacaksam niye evlendim ben.
İnsanlar nasıl evlilikler yaşıyor hayretler içerisindeyim.. 6 yıl ya dile kolay

Cinsel birleşme esnasında klitorisinizle oynayın. Kolaylaştırır..
ayrıca ön sevişme hariç 10 dk iyi bir süre. Eğer 10 dkda boşalamıyosanız kafanıza taktığınız için olabilir.

bende de aynı sorun vardı 1 yıldır evliyim, hala ilişki sırasında boşalamıyorum ama ilişki biter bitmez benimkinin eline vibratörü tutuşturuyorum :) diyorum ki mesain daha bitmedii.. paşa paşa yapıyor bazen uyukuyor gibi oluyor eli boşluğa düşüyor hemen üç beş ses çıkarıyorum geri devam ediyor. belki çok yorgun olursa kıyamayıp kendi kendime hallediyorum. işin peşini bırakmayın hanımlar

Mrb iyi günler bnde 2 yıldır evliyim ama on sevisme kısa sürüyor eşimin boşalmasi 5,10 dakika sürüyor sonra yoruluyor ben de hiç boşalmadim zevk alma var sulanma var ama boşalma yok bnde boşalmak istiyorum ama olmuyor bana senin kadınlığında sıkıntı var dedi bu konuda ne disunuyorsunuz ve Bn nasıl yapabilirim acaba günlük veya 2 gün de bir yapıyoruz esim çok düşkün bnde düşkünüm ama bi turlu olmuyor olsun diye de çok uğraşmadik sadece Bn istiyorum dediğim zaman bana diyor ki kadınlar biraz geç boşalır ve zor olur diyor
Herif size zevk vermeyi bilmiyor, öğrenme tenezzülünde bile bulunmuyor, umrunda değilsiniz
Bir dahakine ne biçim erkeksin ya bana orgazm yaşatmayı bile beceremiyorsun diyin
Bu tipler böyle bir tepkide şiddet uygular ne MAL olduklarıda aşikar olur

Tabiki ama kendisi bisey yapmıyor yoruldum diyip uzanıyor 🤷‍♂️
Kendisi hiç bir şey yapmıyor sizin kadınlığınıza laf ediyor. Çok sinirlendim gerçekten. Bir kadınla nasıl sevişeceğini bilmiyor, öyle şeyini sokup çıkarmakla olmuyor o iş. Öğrenmesi lazım. Size de suç atmasın. Sizin onu yönlendirmeniz lazım, ihtiyaçlarınızı söyleyeceksiniz. Eğer yorgunum deyip yapmıyorsa sizin kadınlığınıza laf etmesin, kendi erkek olarak yetersiz.

bende de aynı sorun vardı 1 yıldır evliyim, hala ilişki sırasında boşalamıyorum ama ilişki biter bitmez benimkinin eline vibratörü tutuşturuyorum :) diyorum ki mesain daha bitmedii.. paşa paşa yapıyor bazen uyukuyor gibi oluyor eli boşluğa düşüyor hemen üç beş ses çıkarıyorum geri devam ediyor. belki çok yorgun olursa kıyamayıp kendi kendime hallediyorum. işin peşini bırakmayın hanımlar
Kulağa çok sıkıcı geldi. Sevişirken, temas varken boşalmayacaksan ne anlamı var, mastürbasyon olmuş oluyor, yalnız başınıza da yapabilirsiniz yani.

Ay kocan senden iyi mi bilecekmiş kadın nasıl zevk alır ne kadar sürer 😂 ilişki sırasında elinizle kendinize dokunuyor musunuz? Kendinizi uyarmadan sadece penetrasyon yani gir çık olayıyla kadın orgazm olamaz çok düşük ihtimal yani bilimsel olarak da kanıtlandı bu

Arkadaşım ben 16 yıllık evliyim ilk on sene benim kocamda keşfedemedi beni.Kadınlarında boşalma anı oldugunu zevk aldiğı noktalar oldugunu gosterdim.o beni izlerken kendimi boşalttim.Konuş sen "tam olarak şunu istiyorum"de.Senin zevkin doruğuna ulaşmanı izlet.onun boşalma aninda hissettiği zevki seninde yaşamak istedigini söyle.ilk evlendiğimiz yıllarda utanırdım istemeye gizli gizli kendimi boşaltırdım. Ama şimdi "boşalmak istiyorum destekle beni" demem yetiyor.Anlayışlı bir erkekse ve seni seviyorsa mutlaka konuşmalısın hoşuna bile gidecektir👍👍

Arkadaşım ben 16 yıllık evliyim ilk on sene benim kocamda keşfedemedi beni.Kadınlarında boşalma anı oldugunu zevk aldiğı noktalar oldugunu gosterdim.o beni izlerken kendimi boşalttim.Konuş sen "tam olarak şunu istiyorum"de.Senin zevkin doruğuna ulaşmanı izlet.onun boşalma aninda hissettiği zevki seninde yaşamak istedigini söyle.ilk evlendiğimiz yıllarda utanırdım istemeye gizli gizli kendimi boşaltırdım. Ama şimdi "boşalmak istiyorum destekle beni" demem yetiyor.Anlayışlı bir erkekse ve seni seviyorsa mutlaka konuşmalısın hoşuna bile gidecekti

X