mrb

mamuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2014
18
0
izmir de dr. şahin arıkan bilen veya ona ameliyat olan varmı bilgi verebilirmisiniz lütfeenn :KK43:(

izmir de dr. şahin arıkan bilen veya ona ameliyat olan varmı bilgi verebilirmisiniz lütfeenn :KK43:(
arkadaşım ameliyat olmuş dikişi koltuk altının çizgisinden yapmış hiç birşey belli olmuyordu. Yani memede hiç bir iz yok. Sadece koltuk altından giriş yapıldığı için biraz ağrılı olmuş ama zaten bu tahmin edilebilir bir durum.

arkadaşım ameliyat olmuş dikişi koltuk altının çizgisinden yapmış hiç birşey belli olmuyordu. Yani memede hiç bir iz yok. Sadece koltuk altından giriş yapıldığı için biraz ağrılı olmuş ama zaten bu tahmin edilebilir bir durum.
Canım ben de Ankara'da koltukaltı kesisi ile oldum. Bu yöntem daha az ağrılı diye biliyorum . Çünkü endeskop yardımıyla milim milim açılıyor cep, daha az doku travması oluyor. Benim hiç ağrım olmadı şükür. Ama kol hareketleri sınırlı oluyor tabi. Bi süre 90 dereceden fazla kaldırmamak gerekiyor. Tek sıkıntısı bu. Hayırlı olsun kararınız.

merhaba,

ameliyat oldunuz mu.

1 hafta sonra benim de randevum var kendisiyle
Evet oldum. 2015 Temmuz'da :KK66: Herşey yolunda. 2 sene oldu neredeyse. Ameliyat olduğumu unuttum diyebilirim. Volkan hoca çok başarılı bir cerrah. Gönül rahatlığı ile görüşmeye gidebilirsiniz :KK66: sorularınız olursa seve seve cevaplarım.

X