Anket Msn'de en çok hangisine kızarsınız?

Msn'de hangisine gıcık olursunuz ?

• Ankete Katılan
    118
eskiden tek sinir olduğum davranış birisinin mesajına cevap vermediğimde "hey , pişt, cevap yazsana, nerdesin" gibi yazılar yazmasıydı

yahu demekki meşgulum de yazamıyorum, sanki illa saniyesinde cevap yazma mecburiyetimiz var.

neyse büyüdükte bu türlü çocukça hareketler sona erdi.

ısrarla bana kamera aç denilmesine,
meşgul,pc boş,dışarıda vs. yazmasına rağmen yine bana yazanlara üstelik birde heeyyy nerdesin niye cvp yazmıyosun diyenlere. (be insan körmüsün meşul yazıyo orda. meşgul olmasam yazmaz heralde. bende artık hep çevrimdışı giriyom. ohh ne rahat.)
.

birisinin bana ordamisin yazmadan önce aniden titretmesine sinir oluyorum

bu yüzden mesgul durumu yapmaktan biktim,nerdeyse her arkadasim bunu bana yapiyor :bbo:

cevap vermeme rağmen hey
ordamaısın nerdesin napıosun yazılmasına sinir oluyom

Durumunuzda yokum-yazmayın vs yazdığı halde ısrarla bi şeyler yazanlar kötükedihüso

msne gırmeylı bır sene olacak neredeyse.. toptan herseyıne gıcık oluyordum bıraktım gıttı yanı.. :KK23:

birisine bişey yazdıktan sonra çevrimdışı görünmesi çok sinir bozucu bence.. çünkü büyük bi saygısızlık bence en azından işim var çıkmam gerekiyo denilmeli bence

birisine bişey yazdıktan sonra çevrimdışı gözükmesi ve titreşim yağmuruna tutması

arka plana atıldığımı hissetmekten çok rahatsız olurum..benle konuşurken aniden başka bir samimi arkadaşı msn'e girince 2.planlara atıldım zamanında..

bende meşgul ibaresine sinir oluyorum
pufff sanki bişi yazmayın mı demeye çalışıyor yani çok da meraklıydık sana bişi yazmaya:63:
zaten sevdiğim adamdan başka msnde konuşmaktan pek hazetmem bazen hoşuma gider bazılarıyla işte
ama en zevk aldığım kişi o kendini biliyor:)

Son düzenleme:
türkçeyi çok bozuk kullananlara mesela jjanım,, falan..

Israrla cam/foto

Titresim uyuz oluyorum neyseki mesguldeyken bisi olmuyor

Birde birazdan gelicem yazdigim halde yazanlar :KK47:

X