Mucize Gebeliğim

Allah'ın mucizesi işte.cok umut oldun bizlere.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım inan okurken insan duygulaniyorçok dikkat kendine ve mimik mucizene Allah korusun sizi

Allah'ın mucizesi işte.cok umut oldun bizlere.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım inan okurken insan duygulaniyorçok dikkat kendine ve mimik mucizene Allah korusun sizi
Amin canım çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Çok şükür duyduk kalp atışlarını herşey yolunda inşallah böylede gider
Allahh kucaginiza sag salim almayi nasip etsin peki sikinti neydi olmamasi spermlerle mi ilgiliydi yoksa yumurtalarlami? Ya da hic bibsorun yokmuydu? Bize umut olmasi acisindan soruyorum kusura bakmayin ve herhangi bi kur uyguladiniz mi?

Su yazinizi okurken kendimi hissttim ve bende salya sumuk agliyorum uarim bir gun bende buraya yazafim sizin gibi

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, 2 senelik evliyim bebeğim olmuyor , ilk tüp bebek denememi yaptım 12 kasımda 22 kasım da kan verdim negatif , doktor 25 inde yine kan ver hiç belli olmaz dedi, ama benim içime ateşler düştü , dünden beri ağlıyorum , hani demişsiniz ya sahip olmadığınız birseyi kaybetmek diye birsey varmış , çok üzgünüm , ama eşimi de görmek istemiyorum çünkü çok çok üzdü beni transferden sonra o yüzden de tutmadı mı acaba diye çok kIzgınım ona, cıkmazdayım

Ağlattin .

Allahh kucaginiza sag salim almayi nasip etsin peki sikinti neydi olmamasi spermlerle mi ilgiliydi yoksa yumurtalarlami? Ya da hic bibsorun yokmuydu? Bize umut olmasi acisindan soruyorum kusura bakmayin ve herhangi bi kur uyguladiniz mi?
MErhaba biraz geç oldu yeni gire bildim sorun bendeydi yumurtam
Kusura bakma biraz geç cvp veriyorum sorun bendeydi yumurtam çoktu ama kaliteli değildi sorunum kalitesiz yumurtaydı kür çok uyguladım hata burdan öğrenip bir çok kişiye iyi gelen çok övülen kürler ama bnde olmadı adetimi bozdu düzenlenmesi için çok uğraştım tam düzeldi diyemem ama son tüp bebek doktorum bana akdenziz usulu beslenmem gerektiğini konserve ve hazır gıda asl tüketmemem gerektiğini yoğurdu kerifi bile evde kendimin yapması gerektiğini söylemişti 2 ayrı vitamin takviyesi varmişti daha önce 3.gün emriyosu varken bu söylenenleri yaptıktan sonra 5.gün yumurtası ürettim genede tutmadı ama yumurta kalitemi yüksekti diyebilirim

Estafurullah canim ne guzel yaa allahhimm hatirli saglikli evlatlar versin bnm esimde sorun spermler lutfen bana dua edermisin yasim34 oldu hic umudum kalmdi

Hİç öyle düşünme ben tranferimdem sonra çok güzel bir 10 gün geçirdim 0 stres ama tutmadı alıcak nefesi yiyecek lokmayı Allah nasip ettiyse kiç bir şey onu alamıyo senden Allah nasip eder inşallah sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin

Amin

Ahh cnm okurken cok duygulandım.. ahh o her adet gecıkmesındekı acabalar, testı yapmamak ıcın kendını zor tutmalar, ama ya olduysalar.. Allah ne guzel nasıp etmıs demek dogru zaman bu zamanmıs. Bız isteyince degil Allah nasip edince oluyor. Allah bende dahil isteyen herkese nasip etsin ıns. Bızde yazalım bu duygularımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…