Mucizelere İnanın Ve Asla Vazgeçmeyin

Hiç bir dr ne yazık kı bana vitamin ismi vermedi. Ben araştırmalarımla alıp kullanıyorum. Çok değil 1 aydır kullanıyorum ama çok net yumurtlamayı hissettiğim ay diyebilirim
Ins sonuç aliriz hep beraber🤲

Alt kasiklarnda ağrı hissediyor musun takviyeyi alınca bende iyle oluyor inş bi sonuç âlabilsek🤲

tüp bebek için ilk görüşmeye gittiğimde doktor bana ve eşime agrifertil vermişti. ama ben kendim arı sütü, hayıt tohumu, incir kürü de yapmıştım.
Kaç ay kullandınız agifertili?
Hayıt tohumunuda her gün mü ictiniz adetli, adetsiz?

Tedaviden önce en az 3 ay. Erkek infertilesi olmasa bile erkeklere de en az 3 ay. 6 aya kadar kullanılabilir illaki faydası olur.
Eşim kullanmiyor zaten ben kullanıyorum hamileliğim 14.Haftasindayim kaçınca haftada biraktiriyor acaba yani benim hemen hemen doğuma yakın sanırım biraktiricak ikiz ondan galiba diye düşünüyorum ama

Eşim kullanmiyor zaten ben kullanıyorum hamileliğim 14.Haftasindayim kaçınca haftada biraktiriyor acaba yani benim hemen hemen doğuma yakın sanırım biraktiricak ikiz ondan galiba diye düşünüyorum ama
Canım benim Allah sağlıkla kavuştursun yavruna. Ben tüp bebek tedavisinden önceki süreyi söyledim. Ben hiç hamile kalmadım. Bulemiyorum hiç. O yüzden takip eden doktoruna sormalısın

Amh nın düşmemesi iyi olmuş adına.

Mfk sende stkili du mu?

Banada Dr pomacaps, maxijuno, Qenzim q 10, resveratrol d vitamini, balık yağı glifor verdi.
Ama 2 yılı gecti sonuç alamadik.
Takviyeleri kullanalı 1 yil oldu ara ara bıraktım.

benim fsh 16 idi aylar önce, senin avantajın daha düşük olması bu iyi.

Dr lar "amh 0 karda ise tüp bile zor" diyorlar.yoruldum ve yıprandım artık.
Maxijuno ise yaramadi mi

Merhaba;
Amh ilk 0.31 bir yıl sonra 0.42
Fsh 5 -6-7-8 değişiyor
Yumurta sayım pek değişmedi 20. Günü 2 tane adetin 2. Günü yine 2 tane. Toplanınca 6 tane toplandı 4 ü döllendi ama transfer aşamasına gelmedi.
Eşimin sperm sayısı az. Bugün ultrason u vardı tek taraflı varikösel olabilirmiş.
2 kere tüp bebek tedavisi gördüm. Dr sadece biesteron ve quenzim q10 kullan dedi. Üniversite hastanesinde tedavi gördüm.
1. Tedavide yarısı boş çıkınca 2. Tedaviden önce mfk takviyelerini kullandım 4 aydan fazla. Regl döngüsü 24-25 güne düşmüştü. Mfk takviyelerinden sonra tam 28 günde bir regl oluyorum. Mfk 4 aydan sonra kullanmadım tekrar. Bu sefer farklı vitaminlere yöneldim. Tamamen araştırmalarıma göre:

Resvaratrol , antulus omega, q10, melatonin, d3 k2, b12, glutatyon, bitkisel suplementler, proceive nac 600 , nadh, biesteron şuan kullandığım takviyeler aynı şekilde eşim ile birlikte kullanıyoruz. Ve bütün bunlar bayağı maliyetli oluyor.
Akapuntur düşünüyorum en az 5-6 seans henüz başlamadım.
Sizde mi cikolata kisti hastasisiniz son kullandiginiz takviyeler ise yaradi mi

X