Müge Anlı canlı yayında gerçekler ortaya çıktı

csi

Susuyorsam Asaletimdendir
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
6.719
6.334
47
Müge Anlı canlı yayında gerçekler ortaya çıktı
Atv ekranlarının vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Milyonlarca kişi Müge Anlı canlı yayınında kayıp kadın ve kızı ile ilgili merak edilenleri takip ediyor. Yeni gelişmelerin yaşandığı programda Tuncer Ustael'in komşuları canlı yayına bağlandı. Ürküten açıklamalar sonrası ise Müge Anlı'da gerçekler ortaya çıktı. İşte detaylar...

İşlenen cinayetin ardından öldürülen eşin akrabaları, Meryem ve ailesinin peşine düştü. Meryem Hanım, çocuğu ve 4 aile bireyiyle birlikte bir servis aracının içinde yaşamaya başladı. Sürekli olarak yer değiştiren aile bireyleri hiçbir şekilde bir eve sığınmadı.

Takvimler 2008 yılının Aralık ayını gösterdiğinde 32 yaşındaki Meryem Tahnal, yaşadığı servis aracından dışarı çıktı. Ardından kayıplara karıştı. İki çocuk annesi kadının izine 10 yıl boyunca hiç kimse rastlayamadı. Meryem'in kaybolmasından bir yıl sonra Meryem Hanım'ın kızı Melike'yi amcası Halit Tahnal gelip aldı. Ancak Melike'den de 9 yıldır haber alınamıyor.

Kocaeli Körfez İlçesinin Tütünçiftlik bölgesinde hurda bir otomobilin içinde yaşamaya devam eden baba Harun ve anne Havva Palu, çevre sakinlerinin ihbarı üzerine Kocaeli Belediyesi'ne ait Barınma Evine yerleştirildi.

Burada polise kızı ve torununun öldürüldüğünü söylediler. Anne Havva Palu'nun iddiasına göre akrabaları Tuncer Ustaer hem kızı hem torunu öldürmüştü. Emniyet cinayet şüphesiyle ilgili araştırmalar yaptı. Ama yapılan her arama çalışması olumsuz neticelendi. O dönem yanlış ifadeler verdiğini söyleyen Havva Palu, kızı ve torununun yaşadığını düşünüyor.

MÜGE ANLI EKİBİ BÖLGEYE GİTTİ

Müge Anlı ekibi hafta sonu kayıp anne ve kızı Meryem ve Melike Tahnal'la ilgili olarak kardeşi İsa Palu ile, olayın yaşandığı Kocaeli Körfez Tütünçiftlik sahiline gidip bölgeyi incelediler. İsa Bey, ablasının kaybolduğu yerde o dönem sık çam ağaçlarının olduğunu söyledi. Şu an ise bu alan otopark olarak kullanılıyor. Ardından kardeşinin kaybolduğu günü anlattı. Meryem Hanım'ın gece saat 02.00'da kaldıkları arabadan çıkıp tuvalete gittiğini ancak 15 -20 dakika geçmesine rağmen geri gelmediğini söyledi. Durumdan şüphelendikten sonra emniyete gittiklerini anlattı.

Müge Anlı ekibi, Meryem Tahnal'ın eniştesi Tuncer Ustael'le konuştu. Meryem'in kaybolduğu gece kaldıkları arabanın sürücü koltuğunda olduğunu ifade eden Tuncer Bey, "Yan koltuğumda İsa Palu vardı. Diğer aile bireyleri arka koltuktaydı. Meryem, araçtan inmiş ve geri dönmemiş. Bunun üzerine eşim Emine, beni uyandırdı. Onu her yerde aradık ama bulamadık" şeklinde konuştu.

Açıklamalarını sürdüren Tuncer Ustael, "Kalacak yerimiz olmadığı anlaşılanca kadınları, Kadın Sığınma Evine, bizi de başka ayrı bir bakım evine yerleştirdiler. Kayınvalidem Havva Hanım, herkesten habersiz bizim Meryem'i, İsa'yla birlikte öldürüp, sahile gömdüğümüzü söylemiş. Ben o dönem üstüme atılan tüm iddiaların doğru olmadığını emniyete verdiğim ifadede dile getirdim" dedi. Ayrıca Palu ailesi tarafından Melike'yi öldürüp Adapazarı'ndaki eve gömmekle bile suçlandığını açıkladı.

BİRBİRLERİNİ SUÇLADILAR

Kayıp Meryem'in kız kardeşi Melike Ayşe Palu da olay gününü anlatan bir diğer aile bireyiydi. Melike Hanım, " O gece hepimiz arabadaydık uyuyorduk. Meryem, kaybolduktan sonra kendisinden hiçbir şekilde haber alamadık" dedi. Kayıp çocuk Melike için ise şok iddiada bulundu, " Melike'yi Halit Tahnal ve ve Emel Tahnal bizden almaya geldi. Çocuğu kendilerine verdik. Sonra çocuk nerede diye sorduğumuzda biz sizden çocuğu almadık diye bizi suçladılar." şeklinde konuştu.

KOMŞUDAN KAN DONDURAN İDDİA

Cuma günü Müge Anlı canlı yayınına bağlanan komşu Gülbahar Hanım da Tuncer Ustael hakkında iddialarda bulundu:

"Damatları Tuncer Bey, gelene kadar evlerinde hiçbir sorun yoktu. O geldikten sonra evde sürekli olarak şiddetli tartışmalar yaşanıyordu. Bir gün seslerden rahatsız olup evlerine gittim."
"Duvarların ince sıvalarına kadar kırdıklarına şahit oldum. Tepki gösterince de evde büyü var onu arıyoruz dediler. Neye uğradığımı şaşırdım. Aile Tuncer Bey, ne dese onu yapmaya başladı. Oturdukları evin eşyalarını bile sattılar. Bir ara evden ayrıldılar. Aydın Didim'e yerleştiler. Bir süre sonra Tuncer tek geldi. Elinde bir tomar para vardı. Parayı nereden bulduğunu sordum. Evi sattıklarını söyledi."

https://www.yeniasir.com.tr/galeri/yasam/muge-anli-canli-yayinda-gercekler-ortaya-cikti/12

GÜNCELLEME: ekşi özet eklendi.
https://seyler.eksisozluk.com/en-ba...aracak-muge-anli-olayi-esrarengiz-palu-ailesi

Son düzenleme:
Gizemini bilmem de bu kadar psikopat ruhlu, vizdansız insan nasıl bir araya geldi, neden hala elleri kolları bağlı dışarıdalar, aklım beynim almıyor.

cok taktir ediyorum bu Müge Anıyı tam işinin ehli iyide dayanıyor maşallah ,benim psikolojim kaldırmazdı herhalde ,Çam ailesi yeterince psikolojimi bozmuştu bunu okuyamayacağım:)daha mı kötü yoksa

Son düzenleyen: Moderatör:
cok taktir ediyorum bu Müge Anıyı tam işinin ehli iyide dayanıyor maşallah ,benim psikolojim kaldırmazdı herhalde ,Çam ailesi yeterince psikolojimi bozmuştu bunu okuyamayacağım:)daha mı kötü yoksa
Çam ailesi sütten çıkmış ak kaşık, o kadar diyeyim.
Ensest, yalan, dolandırıcılık, cinayet, darp ve yağma, ve forumda yasaklı konuların hepsi tek bir ailede toplanmış. Birbirlerine suçu atıp duruyorlar.

Çam ailesi sütten çıkmış ak kaşık, o kadar diyeyim.
Ensest, yalan, dolandırıcılık, cinayet, darp ve yağma, ve forumda yasaklı konuların hepsi tek bir ailede toplanmış. Birbirlerine suçu atıp duruyorlar.
Aboo cok fenaymış

Bütün yazarlar toplansa boyle bir kurgu cikmaz yok yok masallah dallas yalan ruzgari yaprak dokumu butun dizileri siler atar :KK48:

Ay Allah korusun ya böyle insanlardan :oha:

• Beğen
Reactions: csi
Bu ailedeki çocuklar kaçmış ama aile sürekli kaçırıldıklarına inanmış. Çocukların sağlık raporlarını dinlerken cinnet geçirecektim. Hala bu işkenceleri tecavüzleri kimin yaptığının araştırılmamış olmasını, kimsenin bu konuda ceza almayışını anlayamıyorum, 2008 yılına ait raporlar var. Belki o küçük kız kurtulurdu.
Ailenin damadı, kayıp kadın için bana tecavüz etti diyor, kadının annesi, kardeşleri sesini çıkarmıyor bu nasıl cehalet.

yalnız olay burada yazıldığı kadar değilmiş, ekşide anlatmışlar öyle böyle değil akıl sağlığı yerinde olan okumasın..
Dün ekşi sözlükte görüp dünkü programı izledim yok ya bu kadar olamaz diyip önceki bölümleri kısım kısım izledim.
İnanılır gibi değil.

İnş savcı bir an önce içeri tıkar bunları ben başından beri izledim çocukları bulan polislerde bulunmalı ihmalkerlik bu Nasıl polis onlar geri bu adama teslim etmişler bu Nasıl asayiş böyle rezalet

yalnız olay burada yazıldığı kadar değilmiş, ekşide anlatmışlar öyle böyle değil akıl sağlığı yerinde olan okumasın..
Benim beynim yandı ofis anlayamıyorum artık. Çok kısa özetlesene zahmet olmayacaksa sana. Valla idrak yollarım tıkandı yani bu ne iğrenç bir şey.

Benim beynim yandı ofis anlayamıyorum artık. Çok kısa özetlesene zahmet olmayacaksa sana. Valla idrak yollarım tıkandı yani bu ne iğrenç bir şey.

Bir eniste var ailede tecavuz etmedigi kadin cocuk kalmamis, gik diyene cinlerimi salarim demis. Kpeder ile bacanagi bunun ne mal oldugunu anlayinca namus davasi diye kbiraderine bacanagini oldurtmus, babasi da oglunun sucunu ustune alinca ailedeki az biraz kafasi calisan iki kisiyi de boylece ortadan kaldirmis. Baldizini evine alip bir odaya kapatip tecavuz etmis, kucucuk cocuklarina da tecavuz etmis, kendi cocuklarina da etmis. Cocuk kacmis polise siginmis, polis geri vermis bu ite. Tekrar kacmis muayenede tecavuz ciktigi halde “bir sekilde !!” Serbest kalmis. Cocuk yurda verilmis. Kendi cocugu da kacmis, onda da tecavuz bulgusu oldugu halde bu it serbest kalmis (buraya gelecek cok sey var ama yazmayayim siz anladiniz). Sonra baldizini ormanda bir agaca baglamis kbiraderiyle, iskence edip oldurmus. Kucuk kizi da hamile kalir diye ispirto icirip iskence edip oldurup cinler yuzunden oldu demis. Adam seytanin gezen subesi ama masallah her b**u yeyip cinlere atmis bir de. Ha bu arada ailede birilerine de senet imzalatmis, sadece ondan yargilaniyormus. Spielberg gorse onunu ilikler ben boyle senaryo yazamam diye..

Bir eniste var ailede tecavuz etmedigi kadin cocuk kalmamis, gik diyene cinlerimi salarim demis. Kpeder ile bacanagi bunun ne mal oldugunu anlayinca namus davasi diye kbiraderine bacanagini oldurtmus, babasi da oglunun sucunu ustune alinca ailedeki az biraz kafasi calisan iki kisiyi de boylece ortadan kaldirmis. Baldizini evine alip bir odaya kapatip tecavuz etmis, kucucuk cocuklarina da tecavuz etmis, kendi cocuklarina da etmis. Cocuk kacmis polise siginmis, polis geri vermis bu ite. Tekrar kacmis muayenede tecavuz ciktigi halde “bir sekilde !!” Serbest kalmis. Cocuk yurda verilmis. Kendi cocugu da kacmis, onda da tecavuz bulgusu oldugu halde bu it serbest kalmis (buraya gelecek cok sey var ama yazmayayim siz anladiniz). Sonra baldizini ormanda bir agaca baglamis kbiraderiyle, iskence edip oldurmus. Kucuk kizi da hamile kalir diye ispirto icirip iskence edip oldurup cinler yuzunden oldu demis. Adam seytanin gezen subesi ama masallah her b**u yeyip cinlere atmis bir de. Ha bu arada ailede birilerine de senet imzalatmis, sadece ondan yargilaniyormus. Spielberg gorse onunu ilikler ben boyle senaryo yazamam diye..

Ne okudum ben ya:bicak:

:oha:
Bir türlü oturtamamıştım şimdi anladım çok sağol. Keşke hiç gerekmeseydi böyle bir özet, çok yazık çok acı :KK43:
Allah korusun kimlerle yan yana yaşıyoruz yaa.

Sağol ofisim eline sağlık :KK43:

X