Müge Anlı canlı yayında gerçekler ortaya çıktı

Taciz ve tecavüz etmediği, çocuk-erkek-kadın kalmış mı ki?

Dünkü yayında anne ile ilgili mektuba ne demeli?
Aklım yerinden çıkmak üzere!!!
Orda ne demis ya bebekle ugrasirken kacirdim sa.ak ogullarina ne demeli

İsa cezaevinde iken, savcılığa kendi el yazısı ile bir mektup yazıyor.
O mektupta annesi ile de ilgili çok iğrenç ihtamları var. (Müge Anlı okuyacaktı ama anne okuma dei o yüzden canlı yayında okunmadı)

İsa "ben yazmadım Tuncer yazdırdı, ben imzaladım" diyor, Tuncer "İsa kendi yazdı" diyor...

Nereden tutsan elinde kalıyor yani.!

O mektupta annesi ile de ilgili çok iğrenç ihtamları var. (Müge Anlı okuyacaktı ama anne okuma dei o yüzden canlı yayında okunmadı)

İsa "ben yazmadım Tuncer yazdırdı, ben imzaladım" diyor, Tuncer "İsa kendi yazdı" diyor...

Sanırım en iyisi olay tamamen çözüldükten sonra bakmak. Böyle parti parti canı sıkılıyor insanın, en azından toptan sıkılır, neyin ne olduğu da belli olur.

Sanırım en iyisi olay tamamen çözüldükten sonra bakmak. Böyle parti parti canı sıkılıyor insanın, en azından toptan sıkılır, neyin ne olduğu da belli olur.
İnşallah çözülebilirse... 10 senedir yargıyı ve adaleti oyalayıp durmuşlar el kadar akıllarıyla.

Sonra kabul etti benim yazim diye o s.lak isa yazmamistir okumadan imzalamistir

Adam bütün türk ceza kanunlarını delip geçmiş,sanırım amacı dünyadaki bütün suçları işlemek..
Ve başarmış da listede yok yok maşallah.

Cahilse kandırır,zeka bakımından gerilik varsa veya donuk zekaysa kandırır.
Damat şeytanın insan kılığına girmiş hali.
Yaptıklarını meşrulaştırmak için cinle,büyüyle korkutmuş hepsini.
Ben kayınbiraderlerine de taciz ve/veya tecavüz ettiğini ve bunu da kayıt altına alıp hepsine şantaj yaptığını düşünüyorum.
İşte herkesi kendimiz gibi inanmaz sanıyoruz . ilk gördüğümde nasıl bu kadar inandılar diye düşünüp inanmakta zorlandım. Adam hertürlü pisliğine kılıf bulmuş. Karısı bile yüzü yara bere içinde hala adamı savunmuyor mu aklımı kaçıracaktım . Müge anlı iyi sabrediyor doğrusu . Hala ortalıkta dolaşıyor olması ayrı mevzu birde.

ekside okudum bu ulkeye dair ufacik umudum varsa da onu da yok eden bir olay. Yillarca nasil ceza almamislar polislerde bunun cinli hoca olduguna mi kanaat getirmis?:oha:
Bir de idam gelsin diyenler var. 10 senedir hic ceza almamislar ki. bu zamanda idam ancak masumlara uygulanir.

ekside okudum bu ulkeye dair ufacik umudum varsa da onu da yok eden bir olay. Yillarca nasil ceza almamislar polislerde bunun cinli hoca olduguna mi kanaat getirmis?:oha:
Bir de idam gelsin diyenler var. 10 senedir hic ceza almamislar ki. bu zamanda idam ancak masumlara uygulanir.
Dünya kadar suç var birinin en fazla yattığı yıl 5
Aslında bu çocukları geri bu ailelere veren sosyal güvenlik uzmanlarına soruşturma geçirmeli

Arkadaşlar,ben izlerken sıyırdım.
Bunlar ya çok soğukkanlı,yalan makinası insanlar ya da hepsi kafayı sıyırmış ruh hastası.
Beynim yandı,söyledikleri herşeyi ertesi gün ölümüne inkar ediyorlar.
Bir de kendi katledip öldürdükleri kadınla çocuğu kayıp diye aramaya programa gelmişler.

• Beğen
Reactions: csi
"Bir kadın uyuyan erkeğe nasıl tecavüz eder?" diye soruluyor.
Cevap veremeyip "herşey çıkacak herşey çıkacak" diyip duruyor. Ağzına bir tane yerleştiresim geldi şu eniştenin.

• Beğen
İşte herkesi kendimiz gibi inanmaz sanıyoruz . ilk gördüğümde nasıl bu kadar inandılar diye düşünüp inanmakta zorlandım. Adam hertürlü pisliğine kılıf bulmuş. Karısı bile yüzü yara bere içinde hala adamı savunmuyor mu aklımı kaçıracaktım . Müge anlı iyi sabrediyor doğrusu . Hala ortalıkta dolaşıyor olması ayrı mevzu birde.
Ay o kadının yüzündeki yara mi ben de "ben" sanmıştım:)

Valla ilk gördüğümde keşke hiç izlemeseydim dedim ama şimdi düşünüyorum da iyi ki izlemisim bu aileyi. Ben böyle köylü ve saf gibi duran insanlara hemen inanıyorum. Ama sanırım çoğu kurnaz ama saf taklidi yapıyor. Mesela şu Havva şerefsizini normalde görsem çok iyi bir insan zannederdim.

• Beğen
Hafta sonum bu oksijen israflarını izlemekle geçti. Şu an beynim uyuşuk. Programı izleyen varsa gerçekleşmeleri bildirsin şütfen :)))

Ben meraktan bakıyorum.tuncer kandırıp beş dairenin üzerine konmuş

X