Müge Anlı canlı yayında gerçekler ortaya çıktı

15468505926952011511110.jpg

Adam korku filminden fırlamış gibi ya çoluk çocuk görse kabuslarına girer :bicak:

Ay o kadının yüzündeki yara mi ben de "ben" sanmıştım:)

Valla ilk gördüğümde keşke hiç izlemeseydim dedim ama şimdi düşünüyorum da iyi ki izlemisim bu aileyi. Ben böyle köylü ve saf gibi duran insanlara hemen inanıyorum. Ama sanırım çoğu kurnaz ama saf taklidi yapıyor. Mesela şu Havva şerefsizini normalde görsem çok iyi bir insan zannederdim.
Saf gibi görünüyor ama biraz konuşunca belli oluyor ya. Kafa yapılarını hayretle izledim yani resmen.

Anne hava palunun damadı tuncere olan ilgisi biraz garip değil mi. Korku falan değil sanki başka bir şeyler. Programı canlı izleyemiyorum akşam izliyorum. Kadın hem kızlarının hem torunlarının bu adam tarafından istismar edilmesine ses çıkarmamış yıllardır. Neden?

Asıl konu bu kadında bitiyor bence. Kocası en son aklı dengesini kaybetmiş.

• Beğen
Reactions: csi
Kızlar maalesef orada 5 yıl önce belediye düzenleme yapmış kepçe operatörü bağlandı boşuna arayın biz oraları kazıdık hep oralardan bir sürü kemikler çıktı biz bilmiyorduk insan mı hayvan mı kemiği diye hafriyat toplama alanına götürdük orada tonlarca hafriyat var dedi yani bu Tuncel şerefsizi sıyırdı mi bu işten kendini :kızgın:

• Beğen
Bu hava kadar kör kara cahil bir kadın bunlar kadar pislik bir aile görmedim kendi kızını işkenceyle öldürmüş şerefsiz tuncel, kadın halen Allah razı olsun tuncel sahip çıktı bana diyor :kusmuk:bu kadının başına ne gelse mustehaktır. Cidden rezillik abidesi pislik sürüsü o pislik kızıda aynı kendi gibi cahil, bunlarla aynı memlekette aynı oksijeni kullanıyoruz maalesef:kusmuk:

Son düzenleme:
Bugün de sinirden kendimizi kemirdik çok şükür.
Bugünkü gelişmeler:
1- Aile ve Sosyal Politikala Bakanlığı Tuncer hakkında suç duyurusunda bulunmuş. Tüm aile fertleri için de sağlık tedbiri alınması yönünde talimat vermiş. Emine hasta olmadığını söyleyerek bunu reddetti. Havva kabul etti.
2-Meryem'in cesedinin arandığı bölgede bundan 5 sene önce çevre düzenlemesi yapılmış. Oradan çıkartılan toprak hafriyat alanına taşınarak o bölgeye yeni toprak atılmış. O çalışmalarda bulunan dozer operatörü bağlandı ve "orada bir şey bulmak mümkün değil" dedi.
Geri kalanlar bildiklerimiz: Elakası yok, bize iftira atıyorlar, hısımlarımız var, adli vakada çıkıcak, polis yalan söylüyor...

Bugün de sinirden kendimizi kemirdik çok şükür.
Bugünkü gelişmeler:
1- Aile ve Sosyal Politikala Bakanlığı Tuncer hakkında suç duyurusunda bulunmuş. Tüm aile fertleri için de sağlık tedbiri alınması yönünde talimat vermiş. Emine hasta olmadığını söyleyerek bunu reddetti. Havva kabul etti.
2-Meryem'in cesedinin arandığı bölgede bundan 5 sene önce çevre düzenlemesi yapılmış. Oradan çıkartılan toprak hafriyat alanına taşınarak o bölgeye yeni toprak atılmış. O çalışmalarda bulunan dozer operatörü bağlandı ve "orada bir şey bulmak mümkün değil" dedi.
Geri kalanlar bildiklerimiz: Elakası yok, bize iftira atıyorlar, hısımlarımız var, adli vakada çıkıcak, polis yalan söylüyor...
Sanırsın İngiliz kraliyet ailesi mensupları bütün Türkiye bu Tuncel hazretlerine iftira atıyor karısı 20 kelime söylüyorsa 18 tanesi "YANİ" demekle bitiriyor. Allah bunları çarpsın canlı yayında zaten tüncel'in ağız burun kaymış iyice yer değiştirsin.

Bir de bunlara prim verip hoca diye yanına gidenler var gerçekten Türkiye'de ne kadar kara cahil insanlar varmış Müge Anlı sayesinde görmüş oldum.

• Beğen
Normal insan tepkisi yok ki bunlarda..
İftira iftira iftira iftira demekten başka bi b...k dedikleri yok ki devletin savcısı hakimi avukatı doktoru komşusu bakkalı kiracısı kendi öz be öz babası kız ve erkek kardeşleri hepsi iftiracı bi bunlar ak kaşık.

Sanırsın İngiliz kraliyet ailesi mensupları bütün Türkiye bu Tuncel hazretlerine iftira atıyor karısı 20 kelime söylüyorsa 18 tanesi "YANİ" demekle bitiriyor. Allah bunları çarpsın canlı yayında zaten tüncel'in ağız burun kaymış iyice yer değiştirsin.

Bir de bunlara prim verip hoca diye yanına gidenler var gerçekten Türkiye'de ne kadar kara cahil insanlar varmış Müge Anlı sayesinde görmüş oldum.
Bugün program bittikten sonra aşağıya indim ve eşime dedim ki "biz bu kadar cahil oldukça bizden bi şey olmaz".
Kendimiz için üzülmüyorum inanın, üzüldüğüm bizim çocuklarımız, geleceğimiz.

Bugün program bittikten sonra aşağıya indim ve eşime dedim ki "biz bu kadar cahil oldukça bizden bi şey olmaz".
Kendimiz için üzülmüyorum inanın, üzüldüğüm bizim çocuklarımız, geleceğimiz.
Çocuklarımızı bilinçli yetiştirmek bizim elimiz de hava babasının evine girmiyor neymiş papaz büyüsü varmış :KK70: yani gülüyorum artık :KK70:

İftira iftira iftira iftira demekten başka bi b...k dedikleri yok ki devletin savcısı hakimi avukatı doktoru komşusu bakkalı kiracısı kendi öz be öz babası kız ve erkek kardeşleri hepsi iftiracı bi bunlar ak kaşık.
Kadına çocuklarını elinden almışlar ne düşünüyorsun diyorlar , hala başkaları yüzünden diyor . Üstüne birde tedaviyi kabul etmemiş birşeyim yok diye bu olayı gördükçe benim tedavi olasın geldi kadında bili yokmuş.

• Beğen
Kadına çocuklarını elinden almışlar ne düşünüyorsun diyorlar , hala başkaları yüzünden diyor . Üstüne birde tedaviyi kabul etmemiş birşeyim yok diye bu olayı gördükçe benim tedavi olasın geldi kadında bili yokmuş.
Bence Müge Anlı bilerek susuyor yani tabiri caizse inanmış ayağına yatıyor. Hava ya soruyor ispirtonun sizin evde ne işi var diye o da diyor ya ispirto ne bilmem ben sirke diyecektim ağzımdan kaçmış diyor yani gelmiş 60 küsür yaşına karşısında ki insanları MAL yerine koymaya çalışıyor ama işte yemezler.

Ben bu hava nin kocasının röportajını çok merak ediyorum. Müge Anlı dedi ya bu tuncel e inanmayan 2 kişi varmış bunların birini mezara diğerini hapise yollamışlar diye. Burada tek üzüldüğüm dede var ya o adam böyle ahmak bir kızı olduğu için yerin dibine girip girip çıkıyor yazık.

Bence Müge Anlı bilerek susuyor yani tabiri caizse inanmış ayağına yatıyor. Hava ya soruyor ispirtonun sizin evde ne işi var diye o da diyor ya ispirto ne bilmem ben sirke diyecektim ağzımdan kaçmış diyor yani gelmiş 60 küsür yaşına karşısında ki insanları MAL yerine koymaya çalışıyor ama işte yemezler.

Ben bu hava nin kocasının röportajını çok merak ediyorum. Müge Anlı dedi ya bu tuncel e inanmayan 2 kişi varmış bunların birini mezara diğerini hapise yollamışlar diye. Burada tek üzüldüğüm dede var ya o adam böyle ahmak bir kızı olduğu için yerin dibine girip girip çıkıyor yazık.
O adamda ailenin tek aklı başında olanı . Adam evladına keşke hiç doğmasaydın diyor . bir baba için ne kadar zor . müge anlı da iyi sabır var konuşturmak için iyi dayanıyor bunlara çekilecek gibi değiller.

Son bölümdeyim, sezon finalini sabırsızlıkla bekliyorum:skandal:
Allah belanı versin tuncer ve suç ortakları:sinirli:

Eklentiler

• A2D104D4-D166-45D7-B420-39D0201A5F47.jpeg
    A2D104D4-D166-45D7-B420-39D0201A5F47.jpeg
    329,8 KB · Görüntüleme: 109
X