Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Olayı toparlayayım tekrar..
10:30 İlknur bakkala gidiyor
12:30 da kaynana kızına gidiyor.
12:30 sularında Erdal evine geliyor eşi ve kızkardeşiyle.
13:20 de Gökhan uyanıyor yukarıda hiç ses yok
13:30 sularında anten yapan komşular kavga sesi duyuyor (imdat istemiyor,Kavga ediyor)
13:30 da Gökhan dışarı çıkıyor.
14:10 gibi İlknuru ölmek üzereyken buluyorlar aşağıda
14:15 de Tahsin koşarak evine geliyor.

Kısacası ne oluyorsa yarım saat içinde oluyor.

ya aslında ekrana yansımayan çok şey var..bazı şeyler anlatılıp bazıları anlatılmayınca böyle olaylar havada kalıyor
evet kimdi hatırlmıyorum, neriman hanım çocukları bırakıp gelebilirsin falan demiş....bu söylendiğinde neriman hanım ne kabul etti ne itiraz ett...sanırım doğru....ya o çocukları sevmiyormuydu ki öyle dedi yoksa ilknur boşanmasın diyemi dedi..sevmiyorsa şimdi neden gözyaşı döksün,evlatlarım gitti desin...ama bu kız erken evlenip çocuk yapmaycaktı...hadi evlendi hemen çocuk yapmayacaktı..hiç olmazsa 25 yaşına kadar beklemeliydi..çalışmalıydı..hayatı görmeliydi..o kızında hayatı bitmiş o ev içinde..dışarı çıkınca sudan çıkmış balık gibi oluyormuş..o kız hayatta tek kalsa kendine ve çocuklarına nasıl bakar...
ya böyle şeyleri okuyunca,duyunca,görünce kocamın kıymetini anlıyorum....hatta bazen ona çok haksızlık yaptığımı bile düşünüyorum

ama kaynana sabah 9 suları çıktığını söledi bugün:uhm:

ne olursa olsun
bence kesinlikle tahsin en bastan beri ordaydı
yani mustafayla serdar ilknuru daha yasıoken bulduklarında demek istiyorum..
ben mustafaya inanıyorum dedi zaten cocuk emin bir sekilde
ilk biz görduk kimse yoktu dio..
yukarda tahsin aglıodu diye ötesi yok
tahsin ordaydı en bastan beri..

ama müge dedi ki tahsin bey dışarıdan geldi gören var dedi..karşıda birisi varmış bir dükkan,oradaki görmüş

bence erdal işin içinde değil korktuğu için açıklayamıyor ablasına eşine zarar gelir diye katilin tanıdık biri olduğuru düşünürsek korkuyor adam keşke gidip polise gizli anlatsa deşifre olmadan canlı yayında adam korkuyor anlatmaya çünkü

Canım bende onu düşünüyorum hatta Mustafayla gözgöze geldikten sonra Tahsin apartmanın arka kapısından gitmiştir kahveye diyorum.Millet arayıncada ön kapıdan tekrar geldi diyorum.Ama kahvedekiler yarım saat önce geldiğini onaylamış.Bizde neye inanacağımızı şaşırdık.

katılıorum..
Bi defa Mustafa gayet kendinden eminn anlattı olayları.Araba çağıran adamda onayladı ilk onlar görüp çağırdı beni diye..ayrıca Tahsin beyi yukarda gören tek şahıs Mustafa deil Ali de görüor.Mustafa daha kapıda ilknurun başındayken daha onu bulduğunda Tahsin bey yukarda ise benimde aklıma başka bişi gelmio yani...Daha neyden emin olmaya çalışıolar anlamıorum!

tahsin eğer o yaptıysa kahveye gidiyor ordan haber alıpta eve geliyor bence kahveye niye gitsinki iş güç sahibi birisi gider iş yerini açar orda içer çayını zaten işe geç gitmiş kahveye niye takılsın dükkanını açar açmayacaksa evde oturur çoluğuyla çocuğuyla demekki evde olmadığı ispatlı olsun diye kalabalık bir yere gidiyor

Kaynanası bugün ilknurun gitmek istediğinide söyledi(doğruysa) .Çocukları Tahsine bırakıp gidicem demiş.
ERDALIN kızkardeşi kanları takip etmiş yaa güyya o bayanı neden konuşturmuyorlar acaba.. Ali Erdalın kapısını ben çaldım birşeyden haberi yokmuş gibi davrandı diyordu.Beraber yukarı çıkıyorlar Tahsin ordaymış.

Ben Erdalın bişeyler bildiğini düşünüorum yinede..Hiç mi duymaz bi ses.yan binada anten takan adamlar dışardan duyuyor tartışmayı.aynı binanın içindeki adam duymuoo karısı da duymuor kız kardeşide duymuor.ya gerçekten korktukları için konuşmuor yada bişiler bilior

katil ilknura bir zarar verecekse neden bakkaldan gelirken yapmadı apartmanın içine saklanırdı girince bıçaklardı çocuklardan ne istedi

katil ilknura bir zarar verecekse neden bakkaldan gelirken yapmadı apartmanın içine saklanırdı girince bıçaklardı çocuklardan ne istedi

canım deniyor ya büyük öfke var diye...bence bu aşk cinayeti...ilknur çocuklarını öne sürdü,kocasından ayrılmak istemedi , onu seven kişi çocuklarada öfke duydu..belkişde tahsinin birlikte olduğu birisi vardı..karısını öldürttü birisi ile anlaşıp..o gün 2 kişi gelmiş olabilir eve..yani tahsini seven varsa kadın ve yanında bir erkek,ilknuru seven varsa sadece adam...çocuklarda başımıza kalmasın dediler....

Olabilir.Öyleyse telefon kayıtları olayı çözer.hem Tahsinin teli hem İlknurun teli mutlaka bakılıyordur ama Türkiyede herşey geç olduğu için oda geç oluyor.

diyelimki tahsin yaptı çok büyük bir kavga ettiler adam cinnet geçirdi çocukları bıçakladı ilknurun ellerini bağladı gazı açtı ilknurun zehirlenmesi için belli bir zaman gerekliydi bu arada ilknur ellerrini çözdü oda onuda bıçakladıktan sonra kapıyı çekti şahitleri olsun diye kahveye gitti ilknur aşşağıya indi sürünerek sonra telefon ettiler ona oda koşarak geldi ama ilknurun aşağı inemeyeceğini tahmin etmediği için direk yukarıya koştu olamazmı büyük bir ihtimallede arka kapıdan girdi olamazmı

bu arada denizcinin prensesi bu olaydan zaten korkuyorum birde senin avatarını görünce iyce korkuyorum ilknur zannediyorum resmi

kızlar aklımda bi soru daha var..acaba Tahsinin kahvaltı ettikten sonra evden çıktığı görülüor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…