Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kişilik bozukluğu olan kişiler sanılanın aksine son derece zeki olurlar....

seri katillere bakın ....hala yakalanmamış seri katiller var dünyada... öyle zekiler ki yakalanlar bile çok uzun yıllar en ufak bir açık vermeden polisle dalga geçerek cinayetlerine devam etmişlerdir...ancak çok minik bir açık verince gelişen teknoloji ile parmak izi veya pulu yaladıklarında bulaşan tükürüğünden DNA gibi bununla yakalanmışlardır ancak...

kişilik bozukluğu olan hasta kişiler öyle usta yalanlar söylerlermiş ki, en uzman doktorları bile kolaylıkla kandırabilirlermiş...

polis ne yapsın:nazar:

müge anlı çocuğu bulmak için dilberin kendi rızasıyla dilbere polisin mecburi olarak asla yapamayacağı sorgulamayı yapıyor...

müge devaaaammmm muhammedi bulana kadar devam

bunalar çocuğu öldürmüş olaabilr belki ondan dolayı bir dedikleri bir dediklerini tutmuyorrrr
çelişkili cevap veriyorlar

yani bencede olabilir, taş olsa çatlardı bu kadar yüzüne vuruluyor yalanları.
İnsan bir yerde lanet olsun der yani...

Valla bu dilber bana baygınlık geçirtecek ufacık aklıyla 1 aydan beri ne kadar seri yalanlar söylüyor ya pes Gerçi kocasınında ondan kalır yanı yok

Ufacık aklıyla biz zeki hatunları bağladı ekrana ama.:uhm:
Kendime acıyorum resmen. Ne güzel 3-4 aydır seyretmiyordum.
Burada zaman harcıyacağıma alıp bebeğimi parka götürsem daha iyi ama bırakamıyorum bu komediyi...

muge artık reytingi falan bi kenara attı.tek istediği muhammedi bulmak ve olayın altından ne cıkıcağını bilmek.

arkadaşım beni güldürdün allahta seni güldürsün artık sinirdenmi gülüyorum oda malum olaydan dolayı bencede telini polisin dinlemesi lazım napar kiminle konuşur yalan fabrikası dilber adı dilber değil hürmüz olmalıymış bence

amin arkadaşım...

adının hakkını veriyor sanırım dilber hanım...

slm dılberzede arkadaslarım dılber yıne bugun gorewını tam olarak yerıne getırmıs bulunmakta hepımız sınır kupu offfffffff offfffffffffffffffffffffff allahım yha sabır yha selamet aklımızı koru yarabbım:enbuyukkk:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
kazı kazan olayını gösteriyorlar...
Allahım al canımı ya, biz yalan söylesek kıpkırmızı oluruz, kadına bak seri yalancı...

pardon da reyting yükseldi diye ha bire reklammı koymaya başladılar bana sanki 10 dk da bi reklam koyuyorlar gibime geldi de...fisfisfis

bu kazı kazan olayı nedır bırı bana anlatabılır mı

kocasına kazı kazandan 20 lıra kazandım demiş ama yalan cıktı,yayına kazı kazancı getırdıler ve dılberın verdıgı parayla alınan kazı kazanda 20 ıralık ıkramıye olmadıgı cıktı ortaya ve parayı suan kı yayına gelen kemalden aldıgı cıktı ortaya canım...

Panter_F'in dedigi cok dogru Dilber zede olduk hepimiz valla...Artik sabah islerimizin kaldiginami yanalim sinirlenmemizemi gecirdigimiz vakit kaybinami vs vs....Bugunde bize kendini baktirdi ya..BRAVO....

Birde neredeyse butun Corlu halki bu dilberden haberdarmis arkadaslari gorustukleri kisiler ev sahibi falan..Iyide neden hala onlari orda tutmuslar neden gorusmeye devam etmisler...Bu kadar dedikodu olmus hakkinda..Bilmiyorumda o kadar fazla tanilinmadigi biriyle helede hakkinda butun halkin kotu yorumu varsa ne gorusur hatta nede evinde barindirirlar kucuk yerde...

Panter_F'in dedigi cok dogru Dilber zede olduk hepimiz valla...Artik sabah islerimizin kaldiginami yanalim sinirlenmemizemi gecirdigimiz vakit kaybinami vs vs....Bugunde bize kendini baktirdi ya..BRAVO....

Birde neredeyse butun Corlu halki bu dilberden haberdarmis arkadaslari gorustukleri kisiler ev sahibi falan..Iyide neden hala onlari orda tutmuslar neden gorusmeye devam etmisler...Bu kadar dedikodu olmus hakkinda..Bilmiyorumda o kadar fazla tanilinmadigi biriyle helede hakkinda butun halkin kotu yorumu varsa ne gorusur hatta nede evinde barindirirlar kucuk yerde...

onlarada yaptıklarını inkar etmişlerdir . yalan söylemişlerdir .yapmadık... hayır.. diye.yalan la hayat sürdürüyorlar işte

bu işte dilber ne kadar suçluysa, ümitte o kadar suçlu o nedenle karısının yanında

bu kadını gordukce kadınlıgımdan utanıom walla bunu tanıyan erkeklerın kadınlar hakkındakı dusuncelerını dusunmek bıle ıstemıom yha:enbuyukkk:

para ıcın ben o adamdan para alacak kadar sey mıyım dedı bakalım jwp ne olacak:enbuyukkk:

tv lerin tek gelir kaynakları reklamlar....

reklam alıyorlarsa vermeyin diyecek halleri yok:nazar:

bu konu dilberin yüzünden bu kadar uzadı...özellikle mügenin uzattığını asla ve de katiyetle düşünmüyorum sanmıyorum.

kaynana son noktayı koydu comlek yuwarlanmıs kapagını bulmus:nazar:karaktere bak yha gezmeye gıtmısler yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dıorum:enbuyukkk:

X