Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

mügeyi seyredeli bu memlekette ne aileler var daha iyi gördük... anma bu ne ya kimin eli kimin cebinde tam cem yılmazlık konular bunlar yani
adamcağız "bide bize radikal yaşıyorsunuz diyordu "
"açın bakın sabah programlarını ne hayatlar var diyordu meğer haklıyımış...

ümit erkeklik taslıyor şimdi delikafadulden

ben hala anlayamıyorum olayın hala neden çözülmediğini...çözülmemiş olamaz bu tipler içindeyken..bu ümit ve dilber çok mu akıllı?son derece tuhaf kişilikler, ve şu ana kadar bir sürü açık verdiler..tanıyan tanımayan herkes sayesinde hayat hikayelerini duyduk bitirdik bile..ve hala ne olduğunu öğrenemedik..yani bu durum inandırıcı değil...

kızlar gelişmeler var bence..hem de ciddi gelişmeler var..ama bilmediğim bir nedenle uzatılıyor program..ıTıRAF ETMELELERı SAĞLANMAYA ÇALIŞILIYOR OLABıLıR YANı..ama etmezlerki..onlarda iyi sabır var..
müge şu ana kadar bu kadar direnipte bişey söylemeyen dilberle ümitin bundan sonra öteceğini düşünüyorsa yanılıyor...

ay bir gelişme var gibi ama daha açıklamıyorlar.sıkıştırıyor müge hanım ama altından ne çıkacak bakalım.

hayırlısı inşallah...ama merak ettim de mügenin görünüşü nasıl?yani morali kötü mü?yoksa iyi gibi mi?

iyice arap saçı oldu bu olay...kimliği nasıl olmaz?üfff yaaa sıktı valla bu aile beni..aile denebilirse tabi...
ayy hakikaten polisler arama yaparken araştırmamış mı yani kimlik olup olmadığını?bu şimdi ortayaçıkacak birşey mi allah aşkına?

yuhhh yuhhh artık ne biçim insan bunlar emniyetdemi yalan söylüyor ya kimligi bile çıkaramıyorlar ortaya.bu işin sonu kötü gibi ya sattılar yada öldü çocuk bir yere gödüler.çok şey gizliyor ümitle dilber.

Birde su is yerindeki adami hala nasil cozemediler anlamiyorum..Bunlar corluya o komur aldigi hamile bayani bulmaya gitmemislermiydi enden dilberi alip isyerine goturupte kim oldugunu soyletmiyorlar basladigindan beri soruyorlar adamin adimi bilmiyorum diyor...Adini bilmiyorsa gidip bulsunlar o kadarmi zor neden yapmiyorlar anlamadim..
Birde Istanbulda pesine takilanlar olmus...Nasil sinirlendi onlar ortaya cikinca dilber hanim...!

X