Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Bugun sabahtan islerimi yaptim bitirdim bir aydan beri ilk defa.... :roflol: :roflol: :roflol: Bu dilber yuzunden isim gucum birbirine karisti valla...Bugun program olmayinca rahat sakin bir gun gecirdim gerilmeden... :lepi: hihoyyyt

bir tane adam vardı...2 çocukları için benden değil diye karısını boşamıştı hani adam çok sinir bir tipti...karısı izmir civarında yaşıyordu...DNA testi yapılacaktı...

işte DNA onuçları belli oldu....çocuklar adama ait değil

Müge burayı okuyorsan eğer lütfen bu dna sonuçlarını açıklamama alışkanlığından vazgeç:kızgın:

sonucu açıklayacağım diyorsun ama kaç tane olayın dna sonucunu açıklamadığını unuttum bileÇok üzgünüm çoook

ben onu haberlerde dinledim açıklandı ve çocuklar başkasından çıktı adam hala çocuklardan vazgeçmem dio.
canım cigerim diyo üzüldüm gariban yazık.

ben onu haberlerde dinledim açıklandı ve çocuklar başkasından çıktı adam hala çocuklardan vazgeçmem dio.

yaaa sorma ben de çok üzüldümbenneyaptımki bir de adama ne kızmış sinir olmuştuk mügedeyken:çok üzgünüm:

Adamın yerinde olsam manevi tazminat alırım kadından.Çocuklarından tabiki vazgeçmesin.Bakan mı baba, doğurtan mı baba.Bence bakan babadır.Sen onları büyüt, bak gelsinler 14-15 yaşına.Sonra herşey sıfıra insin kadında hiç Allah korkusu yokmuş.

bugün müge yokbenneyaptımki

mügeye hiç kızmıyorum çok taktir ediyorum fakat bu hiç bir resmi tatil veya okul tatillerini kaçırmamasını hiç sevmiyorumÇok üzgünüm çoook

Aslında tatillerde daha çok izlenir ama Mügeninde dinlenmeye ihtiyacı var.Eşim arada seyrediyor.Dün diyor bu kadın erken kalkmaktan ve stresten resmen bitmiş.Ona yazık kızlar izin verin dinlensin.Zaten bu güzel yaz gününde Dilberi görmediğimiz daha iyi oldu.İnşallah onlarıda Çorluya göndermişlerdir.Ben olsam hafta sonlarıda Çorluya gönderirim.Ozaman burnu sürte sürte gerçekleri anlatır.kaydirigubbakcemile

artık bulunsun çocuk hergün birşey çıkıyor dün bir bayan aradı dilberi oğlu uygunsuz bir şekilde başkasıyla görmüştür adamda çocuğu öldürmüştür kadında korkusundan söyleyemiyordur dedi..hangi ihtimali düşünmeliyiz şaşırdık..

çocuk ümitten mi
dilber başkasıyla mı
dilber çocuğu öldürdümü
çocuğu başkası mı öldürdü
çocuk kaçırıldı mı
çocuk satıldı mı
organ mafyası mı
çocuk dilberin değil mi

soru soru soru....

Müge hanım da abartıyo bu tatil işini ama..her resmi tatilde tatil günü kadar izin yapan başka sabah programı var mı?..hafta sonu izinli zaten..çok saçma bence..özel bi televizyonda sabah programı yapıyor ama bütün özel günlerde sonuna kadar izin kullanıyor..memur gibi valla..

Yaa su dılberı alsınlar artık ıcerıde su pişkin yuzunu görmden dınleyelım olanları...

Müge dıyor ümit unutuyo galıba bazı seylerı dıye,dılberde hemen işine gelıyor evet evet unutuyor... sonrada ümite yalan söluyor bence "hani söle söle demsıtım ya ümit" dıye... off...cocuk sag muhabbetınde de hemen işine geldı düzeltıyor lafı "evet ben saglık ocagı demek ıstemıstım dılım dolandı"...

Artık bu kadının hıcbır kelımesıne tahammulum ok,her sözü yalan gelıyor bana...

çok zeki,bilgili ve kültürlü bi kadın ben bayılıyorum ona doğruluğu savunmasıyla duruşu mükemmel....türkiyenin böyle kadınlara ihtiyacı var bence....

çocuğu kendi verdi okadın bence sonrada gidecek verdiği adama...ümit nasıl bir erkek anlamadım zaten olan küçük muhammet e olmuş önemli olan çocuk umarım bulunur..o aileyede vermesinler o çocuğu zaten sinir oluyorum onlara dilber delirtiyo beni yaaaa bu kadar olamaz gerçekten herkes anne olamıyomuş canlı örneği umrunda değil ya

bence dilberde,kocasıda kara cahil,ama dilberde cehaletin verdiği bi sinsilik var ....bazen öyle oluyorki onları seyrederken bu insanlar gerçekmi,yoksa robot mu diyesim geliyor,çünki verdikleri tepki yada dağa doğrusu tepkisizlik beni deli ediyor...hele ümit salak o adam ya,çocuğu kaybolmuş 1 aydır yok ,bütün oklar karısını gösteriyor o hala babasının bi sorusuna(karısını 2 gün aramış ya,nereye gittiği belli değilmişte,sonradan babasının evine gittiği anlaşıldı.)ben bişi anlamadım ya ,ne diyon ya ,valla anlamadım baba deyip durdu,adamı vurasım geldi...:eek:klava:

bence ümit işine gelmeyeni anlamıyor,iş kendine dönünce aslan kesiliyor

Müge hanım da abartıyo bu tatil işini ama..her resmi tatilde tatil günü kadar izin yapan başka sabah programı var mı?..hafta sonu izinli zaten..çok saçma bence..özel bi televizyonda sabah programı yapıyor ama bütün özel günlerde sonuna kadar izin kullanıyor..memur gibi valla..

aynen canım:kızgın: bugün de yok

bu ümitte dilber de ruh hastası insanlar....devletin tedavi görmüş ama iyileşmesi imkansız olan bu tip hasta kişilerin elinde doğurdukları çocukları bırakmaması lazım...

Kızlar hep dilbere ve ümite yüklendik fakat onlar hastalar hasta....tamam gene kızalım ama esas kızmamız gereken sağlıklı ve iyi insanlar olduklarını savunan Çorlu da ki konu komşuları ve işkenceyi gören anlayan akrabaları...

madem bu kadar biliyordunuz da neden devlete ihbarda bulunmadınız "bu aile bu çocuğa işkence yapıyor" diye..

şimdi çıkıp tv ye bir de utanmadan anlatıyorlar çocuğun dişinin nasıl kırık olduğunu, çocuğun diş izlerini....tamam aslında iyi yapıyorlar anlatmakla ama insanlık adına utanmaları lazım....bu çocuğun başına gelenlerden en az dilber ve ümit kadar hatta ruhsal olarak sağlıklı insanlar olduklarından onlardan bile daha çok sorumlular...

"benim çocuğum değil" yok efendiler... çocuklar hepimizin çocuğu....

ihmal ve istismar edilen çocuğu derhal devlete ihbar edeceksiniz.!!!

X