Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

nasıl yani gömülmemiş mi?

bu çok anormal bir olay...dilber ve ümitin yaptıkları ortada olmasa hani diyeceğim ki çocuk orda tecavüze uğradı ve öldürüldü mü acaba...

dilber neden çocuk gitti bir daha gelmez dedi? ve neden ölmüş gibi konuşmaya başlamıştı...

sonuçta dilber ümit çocuğu fiili olarak öldürmedilerse bile en az katil kadar suçlu olmaları bir yana muhammedimizin ölmesinden de son derece memnunlardır...zaten onlar gözden çıkartmıştı yavrucağı...

minik kızımızı devlet derhal bu bebek çocuk dişleyen üstünde sigara söndüren dişlerini kıran canavarların ellerinden almalı....Türkiye neleri neleri besledi bir bebeciğe mi bakamayacak.

ve en büyük suçlu çorlu da ki komşularını Allah a havale ediyorum....

gunaydın kıslar gece muhammet sokunu okuduktan sonra kendıme gelemedım
sımdı oglumu uyandırdım anne ne oldu dıo yuzun gozun deısmıs bu yawrucakk benı ckk etkıledı ck uzuluorum ebeweynlere gelınje alla topunuzun b..... wersın yha sabah sabah gergınımmm ckklava:

Kızlar Ümmitle Dilber öldürmüş olamaz..Ümit o gün işteydi,,iş yerindekiler bugün hiç dışarı çıkmadı Ümit dediler..herkes doğruladı..Dilberde kaderle beraberdi..Kaderle kapıda otururken kayboldu çocuk..başka bi iş var bunda..

çocuk malesef ölü bulundu
anne baba sattı dedik ama ölü bulundu
kim öldürmüş olabilir

çocuk 1 ay önce öldürülüp bir tarlaya atılmış
tarla daha öncede aranmış ama bulunmamış

Muhammed oldurulmuş..cok uzuldum..
Dun kı programda babaanne aldı dıye suclamışlardı
dılberın evlerının 10 dakıka uzaklıgında bulundu.
dılber ve kocası savcılıkta..muhammed uzerınde kan orneklerı var .....karşılaştırma yapılacakk

canım bence tamamen çürümüş olduğu için fazla bir ayrıntı tespit edemezler gibi geliyor..sadece kemiklerde kesik varsa ya da darbe..ya da giysilerdeki kan lekeleri varsa belki bir ihtimal..zor bir ihtimalde katil yada katillerden kalan kıl,saç v.s. işe yarar ama zor..
pek brişey bulunamazmış gibi geliyor bana..o tarlaya tek başına gidemeyeceğine göre kesin cinayet diyorum..inşallahşüpheli kişiler adam gibi sorgulanır da katil kendisi itiraf eder kimse artık..

allah rahmet eylesin..belki şimdi rahattır artık muhammet..:çok üzgünüm:

günaydın kızlar programı heyecanla takip ediyorum çok üzgünüm bu arada müge de çok üzgün bugün herhalinden belli

müjde ümit müjde dilber. çok yaramazlık yapan çok gezen her gördüğünü isteyen kanınızın ısınmadığı vurup dişini kırdığınız benden değil diye en ağır hakaret ettiğiniz evlatlıkmı versek yurdamı yollasak diye düşünüp yorulduğunuz küçük muhammedten tamamen kurtuldunuz artık sizi rahatsız etmez. sizde rahat hayatınıza bakın. gece yarısı kocasından canı midye isteyip getirtip yiyen dilber belki yine hamiledir bile. tek emeğiniz yokmuş zaten zavallı çocuk üstünde o yüzden üzülceğinize zerre kadar inanmıyorum ama bende sevindim sizin kadar zulmünüzden kurtuldu hiç değilse sizden kurtuldu. o melekti zaten melek oldu. ama inş kanın yerde kalmasın bebeğim. sana bunu yapanlar ve sebep olanlar beter olsun. kısacık ömründe neler çekmişsin inş şimdi huzurlusundur artık kimse sana zarar veremez bebeğim bi canın vardı onuda aldılar işte. söylencek çok şey var ama neyse….allahım böyle insanlar evlat sahibi olamasın nolurr..

beklediğimiz ama duymak istemediğimiz haber gelmiş ne acı ((( minicik bir beden/can ((( kıstırıldıklarını anlayınca öldürüp orayamı attılar acaba yaaaaaaa???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…