Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu cemin görüntüleri nasıl çıkmış ortaya münevverle yapılan msn konuşmaları falan neden 100 kusür günden sonra ortaya çıktı anlamadım :uhm: cemin oturduğu ev tekrar mı arandı ki o zaman bulundu bunlar :uhm:

Cerrah, Osmaniye Valisi yapıldı

ıstanbul Emniyet Müdürü Cerrah sürgün gibi atamayla görevden alındı

ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah görevden alındı surgün gibi atamayla, Osmaniye Valisi olarak atandı.
ıçişleri Bakanlığının 10.06.2009 tarihli 10030 numaralı yazısı ve Bakanlar Kurulunun 11.06.2009 tarihli kararıyla 22 ilin valisi değişti.

Resmi Gazetede yayınlanan ve internet sitesine de konulan kararnameye göre, ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Osmaniye Valiliğine atandı. Aynı kararnamede seçim döneminde adı sıkça gündeme gelen Tunceli Valisi Mustafa Yaman, Giresun Valiliğine atandı. Kararnameye göre, 8 ilin valisi merkeze alındı. Merkeze alınan isimler şöyle; Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu, Hatay Valisi Nusret Miroğlu, Kırşehir Valisi M. Lütfullah Bilgin, Nevşehir Valisi M. Asım Hacımustafaoğlu, Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, Uşak Valisi M. M. Kayhan Kavas ve Kırıkkale Valisi M. Bahrettin. Görev yerleri değiştirilen 13 valinin isimleri ve yeri görev yerleri de şu şekilde oldu; Amasya Valisi M. Celalettin Lekesiz, Hatay'a, Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu, Kırklareli'ne, Giresun Valisi Mustafa Taşkesen, Tunceli'ye, Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Kırşehir'e, Kırklareli Valisi Hüseyin Avni Coş, Aydın'a, Konya Valisi Osman Aydın, Nevşehir'e, Malatya Valisi Halil ıbrahim Daşöz, Amasya'ya, Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya'ya, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa'ya, Tunceli Valisi Mustafa Yaman, Giresun'a, Van Valisi Özdemir Çakacak, Uşak'a, Batman Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzon'a, Osmaniye Valisi Zübeyir Kemelek, Tekirdağ'a, atandı. 9 ilin valisi de çeşitli görevlerdeki yöneticilerden atandı. Buna göre, Develi Kaymakamı Ahmet Turhan, Batman'a, Nizip Kaymakamı Hakan Yusuf Güner, Kırıkkale'ye, Mülkiye Başmüfettişi Ahmet Kara, Kars'a, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Münir Karaloğlu, Van'a, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ali Kolat, Sivas'a, Mülkiye Başmüfettişi Yılmaz Arslan, Balıkesir'e, Mülkiye Başmüfettişi Doç. Dr. M. Ulvi Saran, Malatya'ya, Mülkiye Başmüfettişi Mustafa Yemlihalıoğlu da Artvin'e atandı.

MSN kayıtları 1200 sayfa

12 Haziran 2009

Liseli Münevver Karabulut ile cinayetin bir numaralı şüphelisi Cem Garipoğlu arasında msn’de yaptıkları görüşmeler polis tarafından tek tek incelendi.

ıkili arasında cinayetten 45 gün öncesine kadar dayanan yazışmalar yazıya döküldüğünde 1200 sayfayı buluyor. ıki sevgili kayıtlarda birbirlerine bebiş diyor. Bayrampaşa adlı filmi izlediğini söyleyen Cem Garipoğlu ile Münevver arasında şöyle bir konuşma geçiyor:

C. Haksız yere hapse giren bir adamın kendini savunamaması. Ve boşu boşuna yattığı onca yıl.

M: Adından belli. Bayrampaşa. Kötü cidden haksız yere hapis yatan kaç insan var öyle. Hapse girmek de iyidir ama herhalde.

C: Sen bir gir bak istiyorsun. ıyiyse haber ver biz de gireriz.

M: Öyle bir şey yok ki yoksa girelim yat kalk iç uyu. Başka bir şey yapmıyorsun ben erkeklerin 1 hafta da olsa girmesi taraftarındayım. Yok cidden akıllanıyor erkekler. Görsünler bakalım o hayatı kıymetini bilirler özgürlüğün.

C: Ben de bir erkeğim ben de mi gireyim yani?

M: Hee. Tabii alıyorlardı seni de kimi öldüreceksin. Hırsızlık mı yapacaksın dolandırıcılık mı banka mı soyacaksın yoksa?

C: Milleti zehirlemekten.

M: Beni zehirleyemezsin o zaman.

C: Seni niye zehirlemek isteyeyim ben? Kız düşmanı mıyım ben. Kesin bir erkek zehirlerim ben.

M: Seri katil

C: Sen dimi mi?

M: He. Tövbe tövbe. Allah korusun. Şakası bile hoş değil aslında.

C: Seri katilim benim.

eftelyacım bir yandanda gazete haberlerini okuyorum hemen buraya aktarıyorum....
1200 syafalıkmış aslında konuşulanlar..
kimbilir daha neler var...

kızlar ya bugünkü program pek hoşuma gitmedi benim annelerin acıları tazelendi hep çok üzüldüm ben müge kendi başarılarımı göstercem derken onlar hep ağladılar

eftelyacım bir yandanda gazete haberlerini okuyorum hemen buraya aktarıyorum....
1200 syafalıkmış aslında konuşulanlar..
kimbilir daha neler var...

lilacım bu pc lerde hard disc denen şey var ya ...işte ordan hiç bir bilgi silinmez...fakat bunları ancak bilgisayarcılar okuyabilirler...

mesela sen şimdi mns da sohbet ediyorsun ya...işte onların kayıtlarını tutmasan bile onlar şu an senin pc nin hard disckin de kayıtlı duruyorlar...

Cerrah, Osmaniye Valisi yapıldı

İstanbul Emniyet Müdürü Cerrah sürgün gibi atamayla görevden alındı

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah görevden alındı surgün gibi atamayla, Osmaniye Valisi olarak atandı.
İçişleri Bakanlığının 10.06.2009 tarihli 10030 numaralı yazısı ve Bakanlar Kurulunun 11.06.2009 tarihli kararıyla 22 ilin valisi değişti.

Resmi Gazetede yayınlanan ve internet sitesine de konulan kararnameye göre, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Osmaniye Valiliğine atandı. Aynı kararnamede seçim döneminde adı sıkça gündeme gelen Tunceli Valisi Mustafa Yaman, Giresun Valiliğine atandı. Kararnameye göre, 8 ilin valisi merkeze alındı. Merkeze alınan isimler şöyle; Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu, Hatay Valisi Nusret Miroğlu, Kırşehir Valisi M. Lütfullah Bilgin, Nevşehir Valisi M. Asım Hacımustafaoğlu, Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, Uşak Valisi M. M. Kayhan Kavas ve Kırıkkale Valisi M. Bahrettin. Görev yerleri değiştirilen 13 valinin isimleri ve yeri görev yerleri de şu şekilde oldu; Amasya Valisi M. Celalettin Lekesiz, Hatay'a, Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu, Kırklareli'ne, Giresun Valisi Mustafa Taşkesen, Tunceli'ye, Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Kırşehir'e, Kırklareli Valisi Hüseyin Avni Coş, Aydın'a, Konya Valisi Osman Aydın, Nevşehir'e, Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz, Amasya'ya, Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya'ya, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa'ya, Tunceli Valisi Mustafa Yaman, Giresun'a, Van Valisi Özdemir Çakacak, Uşak'a, Batman Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzon'a, Osmaniye Valisi Zübeyir Kemelek, Tekirdağ'a, atandı. 9 ilin valisi de çeşitli görevlerdeki yöneticilerden atandı. Buna göre, Develi Kaymakamı Ahmet Turhan, Batman'a, Nizip Kaymakamı Hakan Yusuf Güner, Kırıkkale'ye, Mülkiye Başmüfettişi Ahmet Kara, Kars'a, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Münir Karaloğlu, Van'a, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ali Kolat, Sivas'a, Mülkiye Başmüfettişi Yılmaz Arslan, Balıkesir'e, Mülkiye Başmüfettişi Doç. Dr. M. Ulvi Saran, Malatya'ya, Mülkiye Başmüfettişi Mustafa Yemlihalıoğlu da Artvin'e atandı.

EMNİYET adı üstünde.

bende neden cemin kamera görüntülerini göstermediklerini anlamadım..
sürekli yazdılar altta az sonra az sonra diye yok göstermediler..
aman yaaaa.....

bende neden cemin kamera görüntülerini göstermediklerini anlamadım..
sürekli yazdılar altta az sonra az sonra diye yok göstermediler..
aman yaaaa.....

dün akşam haberlerde verdiler hep canım internette de var istersen oralardan bak bende kaçırmıştım sonradan izledim

kızlar bütün görüntüler haber sitelerinde var zaten. beni çok etkiledi o görüntüler özellikle gece çekilen elinde bavul olan. pis cani. herşey belliymiş aslında ya konuşmalar o kadar bu cemin manyak olduğunu gösteriyoki. burdan müge anlıyıda tekrar tebrik ediyorum bu kadar büyük bir özenle çalıştığı ve elini taşın altına koyduğu için.

bu aralar programda vardı bişeyler veda etmeden filan gidiyorlardı zaten yayın saati kısaltılmış ya yetiştiremiyorlar sanırım

arkadaşlar ben dün cemin görüntülerini izlerken birşey dikkatimi çekti cem etilere gidip ceseti attıktan sonra eve geliyor sonra babası fln geliyo işte 23:46 da da cemle babası arabayla evden çıkıyor..arkasından 23:50 de polisler eve geliyo...yani bu kadar tesadüf benim dikkatimi çekti 4 dakika arayla çok enteresan gerçekten....bi de bi ara haberlerde çıkmıştı polisler bahçeşehir jandarmasına gidiyolar adresi öğrenmek için ve orda baya bi jandarmanın onları oyaladıkları adresi güya bi türlü bulamadıkları söylenmişti...ne kadar doğrudur bilmiyorum ama acaba bu sırada jandarmadan biri bunlara haber verdi sonra onlar da çıkınca çıktık biz fln dediler öylece 4 dk gecikmeyle polisler cemi yakalayamadı...çok enteresan gerçekten ....
bi de dün 32.gün de cemin amcası vardı diyor ki babası boşu boşuna hapiste,kızın öldürüldüüğünü bile karakolda öğrendi diyo,güya cem babasına demiş ki baba ben çok kötü bişey yaptım evden çıkalım beni burda bırak fln....kim inanır buna ya..çocuk babasına kötü bişey yaptm beni burda bırak diyo babası da hiç sormuyo tamam diyo götürüyo bırakıyo orda(orası da nereyse artık)..bi gazeteci sıkıştırdı epey bu adamı nasıl 17 yaşında bi genç 100 gün saklanabiliyo maddi yardmı nerden alıyo fln diye bilmiyorum diyo hiç birimiz bilmiyoruz...vah gidene vah..

dun munevverın babası cemın evını ben söledım dedı,ben söleyınce ekıpler gıttı dedı.. cemın annesı babası neden duyarlı olup emnıyete haber vermedıde celıskılı ıfadeler verıyorlar dedı.. cem ın amcasıda ıyı nıyetlı rolü oynuyor bence,cok yapmacıkkk ve hıcc ınandırıcı deıl.. hala "cem cınayetı yapmıssa bıle" dıyor,yapmama olasılıgı var gıbı konusuyor.. bılmez mı ya onun nerde oldugunu bal gıbıde bılıyor...

tabii ki biliyor ama bize masal anlatıyor...bi de temiz masum aile imajı çiziyo kendisi dahil ailelerinde kaç kişi dolandırıcılıktan hapse girmişti ama tabi onda da bunlar masum....yazık ya insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyolar...

cem bi yakalansa bence yaş 17değil yaşı büyük buarada müge tekrar gelirmiki bugün sürekli helaleşti

X