Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

alllah evlatlarımızı korusun inşallah

geçen sene oğlumun okulundan gelmediği gün için mesaj geliyordu ama bu sene bu uygulama yok

seneler önce bizim buradada böyle bir olay oldu.
biz küçük bir ilçede oturuyoruz.arkadaşımın kızı ilde okuyor.sabah 7de okula gitmek için evin önünde servisi bekliyor.yanındada okula giden diğer öğrenciler varmış.bu kızımızda bir erkek arkadaşıyla konuşuyormuş.bir polis arabası gelmiş.sizi karakola götüreceğiz diye resmen zorlamış.kız korkmuş evimiz burası annemi de çağıralım demiş.annene gerek yok demiş.o sırada servis gelmiş ve hemen servise binmiş hemen.ama çok korkmuş.akşam okuldan gelince bizlere söyledi.ertesi günü karakolu arayıp şikayetçi oldular ama üstünü kapattı polisler.babasınada duyurmak istemedikleri için üsteleyemediler.
artık polislerede hiç güvenemiyoruz.allah evlatlarımızı kötülerden korusun inşallah.uyanık olmak gerekiyor

dün bu olayı izlerken hemen bu olay aklıma geldi.yapan kişinin gerçek polis olduğunu düşündüm.bugünde açıklandı gerçek polismiş.sürgünle düzceye gelmiş.acaba bizim polismi diye düşünmeden edemedim

bu kıs çoçuklarına ne oluyor ya yaşlarıda daha küçükkkk
ALLAHIM sen aklımızı mukayet olllaklinialirimsmile

benneyaptımkiegem sizin orda mı olduuu bu olayyyyy:1shok:

evet esmerim kızımızda o zaman 14 yaşındaydı

sağol canım kızımız akıllı davranmış serviste tam vaktinde gelmiş

kesinn o pisikler öldürmüşler kızı,çünkü çocuk gözaltında değil tutukluymuş,susma hakkını kullanıyormuş verin bize biz konuştururuz siinirr oldum ya millet ölsün ölsün dirilsin o sussun

yanıdaki kızda haberi yokkk be yirmi yaşında yazık o anneyeeee:sinifsinif:
14 yaşında daha çoçuk ya bu kıza ne olduuuuohaoldumsmile

Mardin'in Mazıdağı ılçesi'ne bağlı bir köyden 5 öğrenciyi kaçırmak istediği iddia edilen bir kişi, köylülerin durumdan şüphelenip Jandarmaya haber vermesi üzerine yakalandı. Mazıdağ Adliyesi'ne çıkartılan M.Ö., çocukların yakınları ve ilçe halkı tarafından linç edilmek istendi. Polis, şüpheliyi adliye sarayına sokarken, vatandaşların adliye önünde bekleyişi sürüyor.

Mazıdağı ılçesi'ne bağlı Özcüle köyü Beşevler Mezrası'na dün akşam saatlerinde otomobili ile giden 47 yaşındaki M.Ö., köylülerle görüşerek köyden 5 öğrencinin ismini sayıp, bunların eğitimdeki başarılarından dolayı Mardin Milli Eğitim Müdürlüğü'nce bilgisayar ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildiğini ve çocukları ödüllerini almak üzere Mardin'e götüreceğini söyledi.

Köylülerin durumu öğretmene haber vermek istemesi üzerine M.Ö.'nün, "Gerek yok. Öğretmeni bu işe karıştırmayın, Mardin Milli Eğitim Müdürlüğü bunları istedi" deyince köylüler şüphelendi. Köylüler'in bu kez, "O zaman Jandarmaya söyleyelim onların bilgisi var mıdır?" diye sorması üzerine M.Ö. otomobiline binerek köyden kaçtı.

ADLıYE ÖNÜNDE GERGıNLıK
Köylülerin durumu haber vermesi üzerine Jandarma ekipleri, dün akşam M.Ö.'yü Kızıltepe ılçesi girişinde yakaladı. Seyhan Jandarma Karakoluna getirilen M.Ö., ifadesi alındıktan sonra bu sabah Mazıdağı'na getirilerek Savcılığa çıkarıldı. Çocukların yakınları ve ilçe sakinleri, adliye önünde M.Ö.'ye saldırıp linç etmek istedi. Güvenlik güçlerinin müdahalesi ile M.Ö. savcılığa çıkarıldı. Olayın duyulması üzerine adliye önünde toplanan vatandaşların bekleyişleri sürerken, Polis, güvenlik önlemlerini artırdı.

cem'e çok üzülmüş olmalı müge programı erken bitirdi gerçi baya aglıyodu yazık olmuş o çocugada psikolojisi bozulmuş çocugun resmen

ay bende en sonunda ceme çok üzüldüm....
yavrum hayatları mahvolmuş 2 yetim dedinizmi bizi herkes tanır diyo.
bende sonunda bi kötü oldum mügeyi öyle görünce....

gerçekten ya anneyi baba öldürmüş hapisten sonrada baba köprüden atlayıp intihar etmiş çocuklar resmen neler çekmişler başlarına gelmeyen kalmamış zavallıların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…