Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet ahmet galiba... yazık ya kadına.. sessiz sakin biriymiş.. kimbilir ne kadar daraldı da bi sevgi arayışına gitti...

Konya'nın Kadınhanı ılçesi'nde 15 gündür kayıp olan Şükran Özbakan'ın (39) cansız bedeni Kamışlıöz köyü civarında bir su deposu yanındaki 20 metre derinliğindeki bir kuyuda bulundu. Jandarma ekipleri olay yerine gelen vinç yardımı ile Özkaban'ın cesedini kuyudan çıkardı. Öldürüldükten sonra kuyuya atılan Şükran Özbakan'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Burada yapılan otopsi sonucunda Özbakan'ın eşarpla boğularak öldürüldüğü ve kuyuya atıldığı tespit edildi. Olayla ilgili, Ahmet A'nın gözaltına alındığı bildirildi.

dileğin babasını görünce yine sinir oldum

ama mügenin üstüne basa basa gösterdiği görüntülerden dilekmiş gibi de geliyo... hani yine haklı çıktık falan dedi ya...

kızlar dikkat ettinizmi genelde katiller bir şekilde mügenin programına katılıyor necmi beyin katilide tanıdık biri çıkıcak inşallah onuda en kısa zamanda bulurlar bu programın katilleri yakalama konusunda çok faydalı olduğunu bu olayında bu program sayesinde çözüldüğünü düşünüyorum

kızlar dikkat ettinizmi genelde katiller bir şekilde mügenin programına katılıyor necmi beyin katilide tanıdık biri çıkıcak inşallah onuda en kısa zamanda bulurlar bu programın katilleri yakalama konusunda çok faydalı olduğunu bu olayında bu program sayesinde çözüldüğünü düşünüyorum

sana katılıyorum cnmkaydirigubbakcemile5

X