Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bence katil bulumdu yada bulunmak üzere mügenin gözlerinden belli oluyor daha önceki buunanarı hatırlarsak gözler ışıl ışıldı aileye sabırlar diliyorum kolay bişey değil

bulunduysa yurtdışına çıkmadı demektir o zaman neden bu kadar zamandır bulamadılar.

müge anlıdan önce seda sayan açıklıyormuş katilin bulunduğunu birbirlerini yerler...

kızlar topıgın yıldızı kasti olarak düşürmüşler ...5 yıldız bekliyorum..sizden..

müge anlıyla..daha olaylar çözecek..:nazar:

birileri saklıyor bence de.her gün izlemeye çalışıyorum.ama bulunacak mı şüphelerim var.çünkü yurt dışına kaçma ihtimali yüksekmiş.bulunsa da geç bulunur bence

yurt dısına kacsa cıkmazmıydı ortaya,hani kayıt falan..yada baska yollardan yurt dısına gönderıldı.. mügede dedı,bırılerı bu cocuga bakıyor,22 gun ne yıyor ne ıcıyor nası para bulabılıyor vs..

sahte pasaportla falan çıkamazmı acaba..illaki birileri saklıyor benim aklıma birşey geldi..katilin ailesinin banka hesapları falan kontrol ediliyordur değilmi diyelimki onlar saklıyor para falan nasıl gönderiyorlar.birde telefonları dinlenmiyormu..

ınan hepsı yapılıyodur..cunku baba cinayete yardımla suclandı sorgulandı,saldılarsa mutlaka bazı tedbırlerı almıslardır bence..

polis bunların hepsini yapıyordur.ama delil bulamıyordur belki de.cem kaçsa bile yasal olarak kaçmamıştır.kesin aile biliyordur,yardım ediyordur.inşallah en yakın zamanda bulunur.annesi ne kadar dirayetli.ne kadar güçlü

anne ilaçlarla ayakta allah başa vermesin çok zor bir durum
katil yakalanmak üzere galiba müge anlı yüzü gülüyor bugün seyircilerde fark etmiş
arif verimli neden seda sayana gidiyor artık
müge anlıya çıkmıyor küstülermi

cem hiç yakalanmasa bile ne o nede ailesi rahat eder bu satten sonra...ömürlerinin sonuna kadar bu olayı yaşyacaklar
birde şu mügeye nedense buğünlerde sinir olmaya başladım.bende düşünüyorum ki arif verimliyi kendisi kaçırdı..öyle değerli adam üzülürmü,kaybedilirmi?

X