Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları mugla okul öncesi anaokulu tavsiye.

Zeynepgry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2015
13
1
43
Merhabalar daha yeni uye oldum muglaya da yeni tasindim. pek tanıdığımız yok cevrede okul oncesi eğitim veren kurumlar var 3 kurum arasinda kaldim. kucuk seyler,akd kids ve kids wonderland arasinda. bu kurumlari bilen tavsiye edebilecek var mi aranizda lütfen yardim.

kucuk şeyler en pahalisi bu kadar paraya fark ettirilen bir egitim soz konusumudur ogrenmk istiyoruz

Arkadasimin oglu yari devlet sayilan semsiana anaokuluna gonderiyor cocugu 3 yasinda coook memnun sanirim 350tl 400tl aradi degisiyor tatlim bu arada muglada nerde oturuyosun mevkii olarak

Kucukseylerin isim hakkini aldiysa o kurum tabiki degmez ama birebir ayni egitimi vereceklerse da deger tabiki ama semsiana anaokikunu degerlendir

çift dil eğitimi şemsiana anaokulunda yoktu benimde kızım 3 yasında .3- 6 yaş arası dil eğitimi veren okul öncesi okulları araştırdım.
Küçük şeyler yeni açılmış acıkçası yaptığım görüşmeler fiyat kalite oranında dengesizlik gördüm. Bir öğretim elemanıyım çocuğum için yabancı dil eğitimi aktiviteler ve özellikle montessori ağırlıklı eğitim veren kuruluşları araştırdım.

Görüşmelerim sonucunda kids wonderland harikalar diyarı anaokulunda karar kıldık. Cocuklar çok önemli. Her yere teslim edilemiyor ki;bir kuruma teslim ediyoruz bu kurumun gerçekten güvenilirliği kadar alınacak eğitim de çok önemli. Buna bağlı olarakta sonucta memur insanlarız fiyatta çok önemliydi bizim için. Kids wonderland harikalar diyarındaki eğitim elemanlarının eğitim fakultesinden mezun lisans öğretmenleri olması cocuk gelişimi hakkında ciddi bilgilerinin olması benim tarttığım en önemli unsurlardan biriydi.

Benim gibi sıkıntı yaşayan, yaşama ihtimali olan herkese tavsiyemdir.
Kids wonderland harikalar diyarı gündüz bakım evi muğla merkezde ulaşımı da çok rahat bir yer. Bir sıkıntı olursa memnuniyetimizde bir değişiklik olursa bunu buradan yazacağım .

Gökce hanım tavsiyeniz için çok teşekkurler ve dediğinizde cok haklısınız sadece isim hakkı almak o kurumun iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Arkadaşlar gittigimiz bu kurumdan çok memnun kaldık. Çocuğum gerek yabanci dil gerek kendine güveni gerekse yetenegini keşfetme becerilerini geliştirmek açısından çok yardımcı oldular.
bu bilgilendirmeyi kendime bir borç bilirim. Biliyorsunuz ki bir çok eğitim kurumu güvenilirligini yitirmis durumda cocuklarimizi korumak onlara bir gelecek iyi bir eğitim vermek çok önemli ve biz ailelerin elinde.
Guvenilir kurum olmak en onemlisiyken Bunun yanında kaliteli eğitim vermek çocuğun karakterinde olumlu etkiler yaratmak adina benden 10 üzerinden 10 puan almis bir kurum.

Çocuklar çok önemli bende bir eğitimci olarak bu okul oncesi anaokulunu tavsiye ediyorum .

Bir internet sitesi olsa paylasmak isterdim.
Arastirip arada kalmis aileler icin bir yol gosteris olsun istedim. Ben cok arastirdim cok zor ,hizli karar vermeyi gerektiren bir surec. Olumlu olumsuz birseyle karsilasirsam mutlaka yazacagim .

Arkadaşlar gittigimiz bu kurumdan çok memnun kaldık. Çocuğum gerek yabanci dil gerek kendine güveni gerekse yetenegini keşfetme becerilerini geliştirmek açısından çok yardımcı oldular.
bu bilgilendirmeyi kendime bir borç bilirim. Biliyorsunuz ki bir çok eğitim kurumu güvenilirligini yitirmis durumda cocuklarimizi korumak onlara bir gelecek iyi bir eğitim vermek çok önemli ve biz ailelerin elinde.
Guvenilir kurum olmak en onemlisiyken Bunun yanında kaliteli eğitim vermek çocuğun karakterinde olumlu etkiler yaratmak adina benden 10 üzerinden 10 puan almis bir kurum.

Çocuklar çok önemli bende bir eğitimci olarak bu okul oncesi anaokulunu tavsiye ediyorum .

Arastirip arada kalmis aileler icin bir yol gosteris olsun istedim. Ben cok arastirdim cok zor ,hizli karar vermeyi gerektiren bir surec. Olumlu olumsuz birseyle karsilasirsam mutlaka yazacagim .

Paylaşımınız için çok teşekkürler. Bizde muğlaya yeni yerleştik sayılır. 1 yıldır çalışmıyorum ve artık çalışmaya başlıycam. Kreş araştırıyorum şuanda. Kids Wonderland a gittik dün ilgi alaka ve ortam çok güzel gerçekten. Sadece biraz küçük bir yer gibi geldi. Eğitimi anlattıkları kadarı ile çok başarılı. Evime de çok yakın :) Kararsızdım ama paylaşımınızı okuduktan sonra karar verdim gibi..Teşekkürler.

Böylesine kafa karışıklığı yaşayan değerli veliler için Akd Kids Anaokulu Muğla kesinlikle tavsiye edilir.Eğitim kalitesi,yabancı dile yoğunluk vermeleri,aktiviteleri,hijyeni ve daha bir çok avantajı ile şu an Muğlanın en iyi anaokulu diyebiliriz

Muğla Anaokulları

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar kreş seçiminde bütün kreşleri gezmek gerekiyor her neresi olursa olsun mutlaka eğitimine ve kreş sahibine bakılmalı kreş sahibinin eğitimci ve çocuklardan anlayan biri olması gerekiyor . Yukarıda bahsedilen kreşlerde tavsiye üzerine gidilen yeri arkadaş Muğla ili için yazmış Kids wonderland (harikalar diyarı) güzel bir yer mutlaka görüşün herkes çok memnun ben komşumuz gönderdiği için duymuştum gittim eğitim yılında oğlum ilk kreşine başlayacak inşallah.bir de belediye bir yer açacakmış onu da duyurayım eğitimini bilemiyorum ama sadece çocuğum bakılsın diyenlere güzel bir seçenek olabilir

Arkadaşlar merhaba bikaç yıl olmuş başlık açılalı ama yeniden tavsiyelerinize ihtiyacım olacak. Muğlayı hiç bilmiyorum tanıdığım kimse de yok açıkçası yukarıda ismi geçen anaokullarının hangisinde karar kıldınız ne kadar memnun kaldınız?Farklı önerebileceğiniz bir kurum var mı? İngilizce eğitim veren ve özel kurumlar arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Özellikle size tekrar sormak istiyorum çünkü sanırım benzer durumdayız :) Muğlaya yaza taşınacağız kids wonderlandı mutlaka gezeceğim tavsiyeleriniz üzerine. Bi kaç yıl olmuş beklentilerinizi tam olarak karşıladı mı olumsuzluklar yaşadınız mı yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, D dkylmz muğlaya tasınacagınız için şimdiden hayırlı olsun . Yeni şehrinizde mutluluklar dilerim farklı bir şehirden gelmek her zaman önce sancılı sonra da iyikilerle dolu olmuştur :)
Benim kızı mezun ettik kreşten fakat çok iyi dostlar kazandığımız bir yer oldu.
Mesela dünyanın en güzel şeylerinden bir tanesi cocuğumun büyüdügünü ve çevreye uyum sağladığını görmekti.Öncelikle ilk defa cocuğu kreşe verecekseniz. Her bir sosyal ortam,cocuğa iyi gelecek zaten .
Her yaş çocukta olduğu gibi x kreşine de gitse cocuğun bilişsel, ince motor gelişimleri çocukla alakalı oluyordu. İşte tam bu noktada seçtiğim kreşten memnun kaldım. Cocugumun gelişimi dışında kattıkları eğitim ve karakter gelişimi; her bir kreşin veremeyeceği türdendi.Biz de yaptıgımız seçimden kaynaklı ne farklılıklar oldu derseniz:
Cocuğum ilkokula başladığında yaşıtlarına göre öz güveni yüksekti. Bunu şımarıklık olarak algılamayın bu tamamen sosyal çevresine karşı (yaşı daha büyük veya daha küçük olsa dahi) düşüncelerini empati kurarak ifade ediyordu. Dil gelişiminde ise bir eğitimci olarak onun bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim. Sayın Erinç hocam çocuğumun dil eğitiminin bir çocuk nasıl severek dil öğrenir onu gösterdi. Dil eğitimin hangi yaşa nasıl uygulanacağını çok iyi bilen bir kreşti.
Bir anne olarak daha uzun uzadıya ne anlatılabilirse her şeyi anlatabilirim . Gözüm arkada bir kez kalmadı bunu bilin.
Zaten tüm muğlayı dolaşsanız farkı anlarsınız. Eğitim gözünden bakan biri istisnasız güveniyor.
Ama Yine de ben bir referansım kendiniz çevreyi gezin ve görün isterim. Çocuklarımız dünyanın en iyi en değerli varlığı para tuzaklarında harcanmalarına hep karsı çıktım. Kararlarım ve eğitim kurumuna bakışım hep bu yönde oldu.
Bu arada yakından takip ediyorum kids wonderland isim değiştirmiş arya kids olmuş sanırım daha da geliştirmişler kendilerini araştırmanızı arya kids olarak yapın mutlaka.
Hala imrenerek takdir ediyorum kendilerini. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa her zaman olurum @dlkylmz
şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun .

Merhabalar, D dkylmz muğlaya tasınacagınız için şimdiden hayırlı olsun . Yeni şehrinizde mutluluklar dilerim farklı bir şehirden gelmek her zaman önce sancılı sonra da iyikilerle dolu olmuştur :)
Mesela dünyanın en güzel şeylerinden bir tanesi cocuğumun büyüdügünü ve çevreye uyum sağladığını görmekti.Öncelikle ilk defa cocuğu kreşe verecekseniz. Her bir sosyal ortam,cocuğa iyi gelecek zaten .
Her yaş çocukta olduğu gibi x kreşine de gitse cocuğun bilişsel, ince motor gelişimleri çocukla alakalı oluyordu. İşte tam bu noktada seçtiğim kreşten memnun kaldım. Cocugumun gelişimi dışında kattıkları eğitim ve karakter gelişimi; her bir kreşin veremeyeceği türdendi.Biz de yaptıgımız seçimden kaynaklı ne farklılıklar oldu derseniz:
Cocuğum ilkokula başladığında yaşıtlarına göre öz güveni yüksekti. Bunu şımarıklık olarak algılamayın bu tamamen sosyal çevresine karşı (yaşı daha büyük veya daha küçük olsa dahi) düşüncelerini empati kurarak ifade ediyordu. Dil gelişiminde ise bir eğitimci olarak onun bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim. Sayın Erinç hocam çocuğumun dil eğitiminin bir çocuk nasıl severek dil öğrenir onu gösterdi. Dil eğitimin hangi yaşa nasıl uygulanacağını çok iyi bilen bir kreşti.
Bir anne olarak daha uzun uzadıya ne anlatılabilirse her şeyi anlatabilirim . Gözüm arkada bir kez kalmadı bunu bilin.
Zaten tüm muğlayı dolaşsanız farkı anlarsınız. Eğitim gözünden bakan biri istisnasız güveniyor.
Ama Yine de ben bir referansım kendiniz çevreyi gezin ve görün isterim. Çocuklarımız dünyanın en iyi en değerli varlığı para tuzaklarında harcanmalarına hep karsı çıktım. Kararlarım ve eğitim kurumuna bakışım hep bu yönde oldu.
Bu arada yakından takip ediyorum kids wonderland isim değiştirmiş arya kids olmuş sanırım daha da geliştirmişler kendilerini araştırmanızı arya kids olarak yapın mutlaka.
Hala imrenerek takdir ediyorum kendilerini. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa her zaman olurum @dlkylmz
Öncelikle çok çok teşekkür ederim zaman ayırıp detaylı bir şekilde cevapladığınız için :) Z Zeynepgry Gözüm arkada kalmadı cümlesi zaten herşeyi özetliyor. İnsan illaki en değerlisini en iyi yerlere emanet etmek istiyor kesinlikle para tuzaklarına aldanmadan. Ben de bir eğitimciyim dediğiniz gibi gezip detaylı bilgi aldıkça düşüncelerim netleşecek umarım. Ama şuan için uzaktayım ve çok endişeliyim :)
Buarada telefonla görüştüm Arya kids olarak isim değiştiği bayramdan sonra farklı bir binaya taşınacakları söylendi. Kesinlikle önceliğime alacağım gezerken.
Bu süreçte çok yardıma ihtiyacım olacak açıkçası tecrübelerinizden yararlanmak için rahatsız edebilirim :) Tekrar çok teşekkür ederim Z Zeynepgry

Merhabalar. Detaylı açıklamalarınız ve ön görüleriniz işimi çok kolaylaştıracağına inanıyorum. Bir eğitim kurumu hakkında en iyi referans tecrübeli annelerdir. Sizin gönderdiğiniz dönemde acaba ne kadar ücret ödediniz ? Yada yakın zamanda gönderen başka anneler varsa eğer sizler ne kadar ücret ödüyorsunuz?
Ek masraf yada ilave ücretler çıkarıyorlar mı acaba ?

Öncelikle çok çok teşekkür ederim zaman ayırıp detaylı bir şekilde cevapladığınız için :) Z Zeynepgry Gözüm arkada kalmadı cümlesi zaten herşeyi özetliyor. İnsan illaki en değerlisini en iyi yerlere emanet etmek istiyor kesinlikle para tuzaklarına aldanmadan. Ben de bir eğitimciyim dediğiniz gibi gezip detaylı bilgi aldıkça düşüncelerim netleşecek umarım. Ama şuan için uzaktayım ve çok endişeliyim :)
Buarada telefonla görüştüm Arya kids olarak isim değiştiği bayramdan sonra farklı bir binaya taşınacakları söylendi. Kesinlikle önceliğime alacağım gezerken.
Bu süreçte çok yardıma ihtiyacım olacak açıkçası tecrübelerinizden yararlanmak için rahatsız edebilirim :) Tekrar çok teşekkür ederim Z Zeynepgry
merhaba kızlarım 2 yaşını doldurdu zaman geçmiş ama kreş hakkında görüşleriniz nedir araştırmaya başladım yeni yeni tecrübeler önemli teşekkürler şimdiden 🙏🏻

X