Muhabbetimiz SEL Olsun Aksın :)

aaa zelmele ne oldu kuzum pasifsin yine:KK20:

Kızım 6,5 aylık oldu teyzeyi büyüyor artık.Dün detaylı ultrasona girdik.1200 gr olmuş bile :KK1:

Valla temizliği abarttım üstünede pikniğe gittim.Dün çok ağrım vardı.Ama bugün iyiyim.2 haftada yapacam dediğim temizliği 2 günde bitirdim :KK53:

Böcük nerdesin
:KK22:
Birde Yorgun nerde ya
Mapıstaydım bgn cıktım :KK53:

burda burda:KK17:kızma tamam işlerı toparlıyorum saat 10 dan 1 e kadarda mügeyı ızlıyorum:KK9:
sanada maşallah:nazar:kocaman olmuşsunuz haftalık hesaptan hıc anlamam belkı bende hamış olursamm belkı anlarım he buda sana:KK22:kendını nıye o kadar yoruyorsun hamışsın sen hamışş

Oh böcük işin iş ya..Bende diyorum bu ofise bir kanepe birde Tv lazım diye.Dinleyen yok:KK1:

Böcük temizlik olunca konu durduramıyorum kendimi beni en iyi sen anlarsın

Mapıstaydım bgn cıktım :KK53:

Geçmiş olsun bacım
:KK53:

Oh böcük işin iş ya..Bende diyorum bu ofise bir kanepe birde Tv lazım diye.Dinleyen yok:KK1:

Geçmiş olsun bacım
:KK53:

ölee:KK1::KK14:aman çalış çalış nereye kadar cokta heycanl oluo bu programlar hee:KK53:
anlıyorum cnm bende öleyım ama sen hamışsın yaa boşver işi gücü

akşam ayağım bı kaydı parkede elımdekı tabaı döktum:KK53:öle korktumkı halıya dökcem dıye neysekı parkeye dökuldu bıkaç damla ıle halıdan yırttım valla artık halıma ıyıce kirlendı havalar ısınsın dedım ama ısınacağı yok
nisanda vercem yıkamaya amannn

bıde sabah kaza yaptık. otobuste bekle dur geç geldım işe akşam kolay olur neyse:KK53:

zlemem çenene sahıp cık len amma mapısa düşüyon

ölee:KK1::KK14:aman çalış çalış nereye kadar cokta heycanl oluo bu programlar hee:KK53:

akşam ayağım bı kaydı parkede elımdekı tabaı döktum:KK53:öle korktumkı halıya dökcem dıye neysekı parkeye dökuldu bıkaç damla ıle halıdan yırttım valla artık halıma ıyıce kirlendı havalar ısınsın dedım ama ısınacağı yok

bıde sabah kaza yaptık. otobuste bekle dur geç geldım işe akşam kolay olur neyse:KK53:

Bitirdim böcük işleri çok şükür rahatım artık:KK1:

Geçmiş olsun kuzum ya

Bende Cuma düştüm çok korktum eve gidince ağladım durdum sürekli..:KK50:

Bitirdim böcük işleri çok şükür rahatım artık:KK1:

Geçmiş olsun kuzum ya

Bende Cuma düştüm çok korktum eve gidince ağladım durdum sürekli..:KK50:

darısı bıze o zaman:)
sağol cnm bıde kımse yok yanımda düşsem kalırm öle Allah korusun ama o halde bıle halıya dökülcek dıye düşünüyordum yuhh bana:KK1:

aamnn sen daha dıkkatlı ol:KK49:

Geçmiş olsun bacım:KK53:
tskler bosvercım ,

gecmıs olsun bocugum dıkkat et kendıne cnm ...
yrn rapor alcam bıkac yer var goruscegım ıns olur

günaydın hacılar
ben ıyyım halam gelcek hazar karın ağrım var:KK14:o kadar
yarın olsada yatsak ya h sonu:KK14:
Gunaydın amele style =)
ıyıce alıstın yatmaya bakıyorum
sızın evın yanındakı ınsaat noldu kız merak ettım
yıne rahatsız edıyorlarmı senı

Ben o halayı unuttum iyice :KK1:

Biran önce haftasonu gelsin.Cumartesi kızımı görecem :KK49:

unut sen tabee bızımde unutacaımız anlar gelcek ınş:emir_bebek:

ayy ne heycanlı yaa
selam söle bızden:KK1:

Gunaydın amele style =)
ıyıce alıstın yatmaya bakıyorum
sızın evın yanındakı ınsaat noldu kız merak ettım
yıne rahatsız edıyorlarmı senı

amele gunaydınnnn
alıştım valla
yok cok rahatsız olmuyorum ama sabah 8 de başlıyorlar işe bende zaten kalkıyorum o saate iş yapıyom sonra 1 2 gıb tekrar yatıyorum sorun olmuo
üst katlara cıktılar bıde nerdeyse bıtcek dış yüzeyı kaldı

amele gunaydınnnn
alıştım valla
yok cok rahatsız olmuyorum ama sabah 8 de başlıyorlar işe bende zaten kalkıyorum o saate iş yapıyom sonra 1 2 gıb tekrar yatıyorum sorun olmuo
üst katlara cıktılar bıde nerdeyse bıtcek dış yüzeyı kaldı
ıyı barı sevındım bocukum
kırılan esyalarının yenısını aldılarmı sana :KK70:

selam kızlar,
epeydir uğrayamadım bile, aşırı yoğunum, uykuda bile iş düşüneceğim neredeyse, kendimi sağlama almak için mecburum...

ne var, ne yok, geçmişi okumaya ömrüm yetmez malum, herkes iyidir umarım, bebekler doğdu mu? sözler-nişanlar yapıldı mı? kocalar ne durumda? iş güç derdi olmasın kimsenin, ama tabii ki başta sağlık, o yüzden hiç şikayet falan etmiyorum sağlık olsun gerisi halledilir...

beni sorarsanız evlenmedim, zaten evlenecek vaktim de yok malum :KK53:

selam kızlar,
epeydir uğrayamadım bile, aşırı yoğunum, uykuda bile iş düşüneceğim neredeyse, kendimi sağlama almak için mecburum...

ne var, ne yok, geçmişi okumaya ömrüm yetmez malum, herkes iyidir umarım, bebekler doğdu mu? sözler-nişanlar yapıldı mı? kocalar ne durumda? iş güç derdi olmasın kimsenin, ama tabii ki başta sağlık, o yüzden hiç şikayet falan etmiyorum sağlık olsun gerisi halledilir...

beni sorarsanız evlenmedim, zaten evlenecek vaktim de yok malum :KK53:

Hoşgeldin yorgun.Özlettin kendini..

Mandiş ve Selin bebekleri doğdu.Biz kızımla beklemedeyiz...

Bende evlendinde artık gelmiyorsun diye düşünüyordum

X