Muhabire tokat atan Muharrem Sarıkaya'nın öfkeli anları

😂😂😂 tek aklımda kalan şehrinmizin rengi leylak rengi diyordu o esnada daha 😂😂😂
Birde ses kısık zor anlaşılıyordu dedikleri.
Aynen öyle, ikili oynuyor resmen ,orada kızacaktı ne yapıyorsun sen diyecekti, geçti artık millet göreceğini gördü 🤷‍♀️
İşlerine geliyordenilen bu zaten.
Bu millet neleri görüp de yuttu bunu da yutar. Hele bir seçim gelsin bu hafızaların hepsi balık hafıza olur 👍
Yerel seçim zamanı belki hatırlarsınız metromu neydi tam hatırlamıyorum,halka el sallıyor bunlar biride bir laf söyledi güldüler.
Dedim antep halkı oy verirse yazıklar olsun,verdiler işte.

Birde ses kısık zor anlaşılıyordu dedikleri.

İşlerine geliyordenilen bu zaten.

Yerel seçim zamanı belki hatırlarsınız metromu neydi tam hatırlamıyorum,halka el sallıyor bunlar biride bir laf söyledi güldüler.
Dedim antep halkı oy verirse yazıklar olsun,verdiler işte.
seye bakar gibi demis sanirim😐😂

Ya ben bu tokat olayini gordum
Bildigin şok oldum.. ama muharremden cok fatma tepki aldi.. herif dengesiz belli ama haksizlik karsisinda susan dilsiz seytandir. Bu hala baklava anlatiyor🙄 bi insan nasil bu kadar duyarsiz olur? Kaldi ki muharremin onu pek ipledigi yoktu o an. Kendini bi halt oldum zannedenler
Ekranda maalesef.

Fatma şahin bu saatten sonra istediği kadar konuşsun, zihniyetini belli etti , eğer biraz insani olarak yaklaşsaydı olaya, orada saçma sapan konuşacağına tepkisini belli ederdi, gözümde zerre değeri kalmadı...

Bu kadın zaten hep böyle tepkisiz ruhsuz değil miydi?
Bazı insanlar nasıl böyle yükseliyor buralara geliyor anlamıyorum.

Bildigin şok oldum.. ama muharremden cok fatma tepki aldi.. herif dengesiz belli ama haksizlik karsisinda susan dilsiz seytandir. Bu hala baklava anlatiyor🙄 bi insan nasil bu kadar duyarsiz olur? Kaldi ki muharremin onu pek ipledigi yoktu o an. Kendini bi halt oldum zannedenler
Ekranda maalesef.
Doğru ben yazmak istemedim onu.

Adam için çok kbar beyefendi diye bahsedildi dün okudum,.
Ben hiç şaşırmadım nedense anlattı durdu kalanları.

Ekranda maalesef.

Muharrem maaşlı bir gazeteci kovarsın gider.
Kadının halka karşı bir sorumluluğu var ya.

Bu kadın zaten hep böyle tepkisiz ruhsuz değil miydi?
Bazı insanlar nasıl böyle yükseliyor buralara geliyor anlamıyorum.
Anteple ilgili cok sey biliyor, beni etkilemisti mesela okan bayulgene cikmisti bi kez denk gelmistm. Aile bakaniyken dikkatimi cekmeyen biriydi ama sorumlu oldugu ille ilgili baya guzel icerikler anlatmisti.. notr idim ona karsi ama bu olaydan sonra artik tiksindim.

Doğru ben yazmak istemedim onu.

Adam için çok kbar beyefendi diye bahsedildi dün okudum,.
Ben hiç şaşırmadım nedense anlattı durdu kalanları.
Baya kibarmis hakket.. eminim
Yaptigi seyi ilk kez yapmamistir sonraki hareketleridw tuhafti…. Eger ekranda olmasa kapanip giderdi olay.. yazik isini yapan cocuga cok uzuldum.

Baya kibarmis hakket.. eminim
Yaptigi seyi ilk kez yapmamistir sonraki hareketleridw tuhafti…. Eger ekranda olmasa kapanip giderdi olay.. yazik isini yapan cocuga cok uzuldum.
Dün okudum bunu böyle söylendi,bakışları filanda acayipti zaten el kol hareketleri hiç durmadı nedense.
Dava açacakmışm zaten açsın hakkı neyse sonuna kadar mücadele etsin.

X