Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben birşey merak ediyorum sizce doktor bize yakışacak en doğal burnu yapıyorya başka doktorun bize yapacağı en doğal yakışacak burun ile farklı bir doktorun yapacağı yakışacağı burun aynı mı olur tasarım yapmayanlar için soruyorum doktora yinede ne tarz istediğimizi söyleyebiliyormuyuz çünkü ben sanki ne kadar yakışacak olsada doktorların yaptığı burunlarda beğenmediğim tarzlar var o yüzden sanki ne kadar doğal yapsada benim istediğim olmadığı için
beyenmeyecekmişim gibi geliyor siz mesela örnek verdinizmi şöyle olsun böyle olsun diye yoksa tam kararı doktoramı bıraktınız

ben birşey merak ediyorum sizce doktor bize yakışacak en doğal burnu yapıyorya başka doktorun bize yapacağı en doğal yakışacak burun ile farklı bir doktorun yapacağı yakışacağı burun aynı mı olur tasarım yapmayanlar için soruyorum doktora yinede ne tarz istediğimizi söyleyebiliyormuyuz çünkü ben sanki ne kadar yakışacak olsada doktorların yaptığı burunlarda beğenmediğim tarzlar var o yüzden sanki ne kadar doğal yapsada benim istediğim olmadığı için
beyenmeyecekmişim gibi geliyor siz mesela örnek verdinizmi şöyle olsun böyle olsun diye yoksa tam kararı doktoramı bıraktınız

Ben örnek vermedim, çünkü istediğim tek şey kemiğimin törpülenmesi, burun ucumun biraz kalkması ve tamamen doğal gözükmesiydi. Kavis bile istemedim. Tabiki ne istediğinizi söylemeniz gerekir, ömür boyu bu burnu siz kullanacaksınız çünkü. Ama tabi doktor olabilecek şeyleri ve olamayacak şeyleri söyler mutlaka. Muhammet bey doğallıktan yana bir doktor, ama daha iddialı bir burun istiyorsanız da kendisine danışabilirsiniz. Ya da çok iddialı burunlar yapan doktorlar da var onlarla da görüşebilirsiniz içinizin rahat etmesini istiyorsanız.

kızlar tamponlarım cıktı ve hiç acımadı :)
kurtulduk eziyetten... sanki bı burnum tıkalı gıbı geldi ama bakalım acılır belki, doktor beyin yanında acıktı ama sımdı sankı ıcı dolu.

arkadaşlar bu ameliyattan sonra sankı tat alma duyumu yıtırdım, olanlar bılgı verebilirmi? tanponlar cıkınca yemeklerın artık tadına vara vara yerım dıyıyordum ama hala aynı ne yediğimin farkında değilim. bunlarda gececek değil mi?

arkadaşlar bu ameliyattan sonra sankı tat alma duyumu yıtırdım, olanlar bılgı verebilirmi? tanponlar cıkınca yemeklerın artık tadına vara vara yerım dıyıyordum ama hala aynı ne yediğimin farkında değilim. bunlarda gececek değil mi?

geçecek umaycım, şuan koku da alıyorum,tad da alıyorum ama ilk günler hiç almıyordum. Yalnız hala tıkanıyor. Doktor 2-3 ay böyle gidecek dedi. Bekliycez artık yapacak bişey yok :)

geçecek umaycım, şuan koku da alıyorum,tad da alıyorum ama ilk günler hiç almıyordum. Yalnız hala tıkanıyor. Doktor 2-3 ay böyle gidecek dedi. Bekliycez artık yapacak bişey yok :)

canım ya ben sımdı doktoru aradım, burnum tıkandı nefes alamıyorum dedim, kan bırıkmesı olmuş olabilir dedi, gormem lazımdedi 11 gıbı hastaneye gıdeceğiz birazdan bakalım tıkanmışsa ne yapacak onuda bılmıyorummm

benim burnum hala kocaman yaklaşık 22 yada 23 gün oldu ameliyat olalı offf ne zaman küçülcek bilmiyorum

benim burnum yandan iyi ama önden kocaman doktor doğal bir burun yapcam dedi bende ona bıraktım doğal yapcam diye küçültmeyi unuttu sanırım doktor hala şiş diyor ama bana hiç şiş gibi gelmiyor yaniii

bence şiş mişş değilll biraz zor küçülğr bu burun ben napimm koca burnu zaten eskidende büyüktüüü küçülsün istedim ama küçülmedi yaaa offf o kadar para verdim birazda para verip artık psikolaga giderim bu yuzden

benim burnum yandan iyi ama önden kocaman doktor doğal bir burun yapcam dedi bende ona bıraktım doğal yapcam diye küçültmeyi unuttu sanırım doktor hala şiş diyor ama bana hiç şiş gibi gelmiyor yaniii

bence şiş mişş değilll biraz zor küçülğr bu burun ben napimm koca burnu zaten eskidende büyüktüüü küçülsün istedim ama küçülmedi yaaa offf o kadar para verdim birazda para verip artık psikolaga giderim bu yuzden

siz amelıyatı kıme oldunuz muhammede mı? cnm daha 22 23 se yanı amelıyat olanların aylar sonra burun oturuo yanı goruoruz bunları fotolardanda bence prfıllerdekı fotoları ıncelemesın ılk bır ayken 5. aylıkkken arasında cok fark oluo sıkma canını beklemelısın

Son düzenleme:
muhammet beye ameliyat olmasam bu başlıkta ne işim var:))) buaryı hep okuyordum ama pekyazmıyordum ama artıkkk dayanamadım yaniii fotolarda bakamıyırum daha kimseninnn doktor bana 6ay 8ay 1 yıl diyorrrr benşm burnumun ucu toparlak yuvarlak daha ince bir burun hayal etmiştim mm millet bumu diyor yanii ne yaptın sen sadece kaldırdınmı diyor benimmm burnumm zaten kocamandı önden bariz büyük

valla ister korkun ister korkmayın yalan mı yazayımmm ayyy süper oldu diyeee haaa bende agrı sızı kanama falan filan olmadı yüzüm şiştiiii falan filan işte ama burnum küçülmedi ben zatenb buyuk burun la yasamışım bu yaşa kadar küçük burun hasretiyle küçülsün diye gelmişim niye küçültmezsin be doktorcummmm

ben bir charlize theron burnu bır hilary duff burnu bir kuzey güneydeki cemre burnu bir aşkımenudaki behlülün sevgilisi vardı ya neydi adı esmer kız sonra ayrıldı diziden o burundan hayal etmiştim hep doktor güzel olcaka doğal olacak deyince. onlarınkide gayet küçük ve doğal bana göre.. ha birde demeyeinki her yüze küçük burun yakışmazzzz diye valla öyle bir gecer zamankide ki deki berrin yüzüde kocaman ancak burnu küçük yakışmış o kızı pek begenmem ama burnu iyi... eskiden yan profilden foto cektirmek istemezdim şimdi önden cektirmek istemiyorum

valla ister korkun ister korkmayın yalan mı yazayımmm ayyy süper oldu diyeee haaa bende agrı sızı kanama falan filan olmadı yüzüm şiştiiii falan filan işte ama burnum küçülmedi ben zatenb buyuk burun la yasamışım bu yaşa kadar küçük burun hasretiyle küçülsün diye gelmişim niye küçültmezsin be doktorcummmm

Ya ben canlı canlı muhammet beye ameliyat olan ceymeyi gördüm çok mükemmel di 26. gününde peki sen doktora durumu anlattığında bu durum geçer demedi mi yükle fotolarını bi bakalım ya

ya bana arada geliyor korkuyorum işte halbuki şiş yani inecek daha kaç gün olduki sizleride panik yaptım kusura bakmayın.. bu işi yapıyorsanız etrafı pek dinlemeyin zaten ameliyat öncesi ve sonrası sadece bekleyin sabırrr

ben bir charlize theron burnu bır hilary duff burnu bir kuzey güneydeki cemre burnu bir aşkımenudaki behlülün sevgilisi vardı ya neydi adı esmer kız sonra ayrıldı diziden o burundan hayal etmiştim hep doktor güzel olcaka doğal olacak deyince. onlarınkide gayet küçük ve doğal bana göre.. ha birde demeyeinki her yüze küçük burun yakışmazzzz diye valla öyle bir gecer zamankide ki deki berrin yüzüde kocaman ancak burnu küçük yakışmış o kızı pek begenmem ama burnu iyi... eskiden yan profilden foto cektirmek istemezdim şimdi önden cektirmek istemiyorum

resimleriniz varmı acaba? arkadaş olarak talep yollayalım bıde bız bakalım resimlerinize belki size oyle geliyordur. şimdibenimde içime kurt duşurdunuz.

kurt düşmesine gerek yokkk burnumun önü şiş çünkü ucunu kaldırttım yaniii tabikide şişecek içinde ödem var şişiyor

X