Muhitdin ESKİ Görüşmem....

Gmzhkn06

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
162
26
32
Merhaba beybiler bi süredir devamlı burdayım artık aşina olanlar vardır bugün 3. Görüştüğüm doktor olan Muhitdin hocayla görüştük görüşlerim şöyle :
Oldukça iyi muayene etti uzun uzun konuştuk ayrıntılara gerek görmüyorum şuan
Önemli olan noktaya geliyorum malum internette hiç fotoğraf Yok bana bi sürü fotoğraf gösterdi hastalarından gerçekten çok beğendim çok doğaldı eğri Burunlar özellikle çok iyiydi sevdim
Hocanın kendine güveni çok iyiydi bi yaparım biter dedi kısaca ömür boyu bi daha sıkıntı çekmezsin dedi ondan da etkilendim
Bi sürü hastası vardı talep görmesi de etkiledi
Gelgelelim fiyat biraz yüksekti mesak edenlere özelden yazarım
Yaa bakın özellikle daha önce bu hocanın hastası olanlara özellikle sesleniyorum ben öğrenciyim Zaten param Yok ailem de öyle zengin insanlar değil çok para sonuçta lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın yaaa
Başka ne diyim bilemedim :)

Ha bu arada muayene ücretsiz
Muayenehaneyi arayın randevu alın ve gidin yeri çukurambarda

Merhaba beybiler bi süredir devamlı burdayım artık aşina olanlar vardır bugün 3. Görüştüğüm doktor olan Muhitdin hocayla görüştük görüşlerim şöyle :
Önemli olan noktaya geliyorum malum internette hiç fotoğraf Yok bana bi sürü fotoğraf gösterdi hastalarından gerçekten çok beğendim çok doğaldı eğri Burunlar özellikle çok iyiydi sevdim
Hocanın kendine güveni çok iyiydi bi yaparım biter dedi kısaca ömür boyu bi daha sıkıntı çekmezsin dedi ondan da etkilendim
Yaa bakın özellikle daha önce bu hocanın hastası olanlara özellikle sesleniyorum ben öğrenciyim Zaten param Yok ailem de öyle zengin insanlar değil çok para sonuçta lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın yaaa
ne kadarmis fiyati acaba?

Ben de görüştüm. Çok soğuk geldi bana. Ne bileyim beni ikna edemedi. Yaptığı burunlar yani gösterdikleri güzel ve doğaldı ama sonuçta illaki güzel olanları gösteriyordur. Bilemiyorum. Haldun kamburoğlu ve hakan soygür ile görüşeceğim. Haldun bey marta randevu verdi 3 ay çok uzun. 3 ay da ameliyat olsa 6 ay sonrası bence uzun bir süre ben vazgeçerim o kadar beklesem. Muhitdin hocanın fiyatı 12-14 arası değişiyor ilk ameliyat için. Eren taştan a da gitmek istiyorum ama onunla ilgili burda okuduğum yorum aklımı karıştırdı. Açıkçası ben resimlerle planlama görmek istiorum. Bunu sadece haldun hoca yapıyor sanırım muayenesi ücretli tabi 400 tl. Çok zormuş kızlar.

Merhaba
Ben bahsettiğiniz doktoru tanımıyorum fakat yakın bir arkadaşım iki sene önce o doktora burun ameliyatı yaptırdı.
Sonuctan memnun kaldı,iki senedir de bir sıkıntı yasamadi.
İnşallah darısı başınıza olsun:)

Ben hakan soygüre olmaya karar verdim. Doğru doktoru bulduğunuzu içsesiniz söylüyor zaten. Son derece mütevazi, tokgözlü, insanı değerleri yüksek, güven veren bir doktor. Yaptığı bir burunu gördüm inanılmaz doğal ve güzeldi. Sadece estetik amaçlı değil tüm kbb ihtiyaçlarımız için bundan sonra kendisinden başka doktora gitmeyiz ailece. Allah böyle hocalarımızı başımızdan eksik etmesin.

Bundan sonrası için mart ayına haldun kamburoğlundan randevu almıştım. İptal edicem ben doktorumu buldum. İçim çok rahat.

X